Rüyada Kısır Yemek

Rüyada Kısır Yemek

Rüyada Kısır Yemek rüya sahibi için bu rüyanın tabiri bolluk, bereket anlamına gelir. Rüyada kısır yemek kişinin dinine bütün olduğuna yükümlülüklerini her daim yerine getirdiğine zekatını, sadakasını verdiğine bunun sonucu olarak evinde bereketin hiçbir zaman eksik olmayacağına tabir edilir.

Rüyada kısır yemek kişinin elde edeceği mal ve mülkün alın teri ile kazanıldığına, bu kazancı sağlayabilmek için yıllardır çalıştığına ve emeğinin karşılığını aldığına yorulur. Rüyada kısır yemek rüya sahibinin ailesi ile huzurlu, her zaman bağlı bir hayatları olacağına, onları her zaman koruyacağına, yanlarında olacağına işaret edilir. Ayrıca rüyada kısır malzemesi hazırlayıp yapmak yemek rüyayı gören kimse için dostlarının çoğalacağına, bu dostlar arasından iyi, yakın dostlarda edineceğine tabir edilir. Farklı bir tabire göre rüyada kısır yemek kişinin sıkıntı, bunalım, kötü günler gibi zamanlardan kurtulmak için yardım alacağına ve sonucunda bu durumdan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Kısır Yapıp Yemek

Rüyada Kısır Yapıp Yemek

Rüyayı gören kimse için rüyada kısır yapıp yemek genel anlamı ile yeni bir iş demektir. Rüyada kısır yapıp yemek kişinin yeni bir iş teklifi alacağına yorulur. Bu teklifi kabul etmesi durumunda büyük yükselmeler kaydederek iyi bir kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüyada kısır yemek kişi için her anlamda iyiye, hayra alamettir. Rüyada kısır yapıp yemek kişinin yakın zaman içerisinde kıymetini bilecektir. Ona bağlı, saygılı ve dürüst bir kısmet ile tanışacağına, ciddi adımlar atacaklarına tabir edilir.

Rüyada Kısır Yemek

Ayrıca rüyada kısır yapıp yemek kişi için çok para anlamına gelmektedir. Ailesinden miras kalacak ya da şans oyunlarından kazanacağı yüklü miktarlar ile hayatında büyük bir değişim yaşayacağına işarettir. Bu değişim sonucunda kendini kaybetmemesi için temkinli adımlar atması gerektiğine tabir edilir. Farklı bir tabire göre rüyada kısır yapıp yemek rüyayı gören kimse için etrafındaki kişiler tarafından saygın biri olacağına delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...