Rüyada Kırık Telefon Görmek

Rüyada Kırık Telefon Görmek

Rüyada Kırık Telefon Görmek, rüyayı gören kimse için hazlardan kurtulup gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelir. Rüyada kırık telefon görmek, rüya sahibinin bugüne kadar hep haz peşinde koştuğunu ve bu yüzden gerçeklerden kaçtığını delalet eder. Bu yüzden rüya sahibinin bugüne kadar sorumluluklarını yerine getirmedini ve bu sebepten dolayı sorumlulukların çığ gibi büyüdüğü anlamına gelir. Rüyada kırık telefon görmek, rüya sahibinin bu şekilde devam ettiği sürece ilerde çok büyük sorunlarla karşılaşacağını ve altından kalkamayacağını delalet edilir.

Farklı bir tabire göre rüyada kırık telefon görmek, rüyayı gören kimse için günübirlik yaşantından kopması anlamında uyarı niteliğinde bir rüyadır. Rüya sahibinin ucu bucağı olmayan günübirlik bir hayatı olduğunu ve çok müsrif davrandığını belirtir. Rüya sahibinin bu yaşam tarzı yüzünden bir birikim yapamadığını ve hatta borçlandığı anlamına gelir. Rüyada kırık telefon görmek, rüya sahibinin bu haz peşinden kopması gerektiğini yoksa ileride borçlarının çok artacağını işaret eder. Ve yeni bir hayat kurmanın çok zorlaşacağını belirtir. Rüya sahibinin hobi olarak yaptığı işlerin deneyim olarak bir şey katmadığını delalet eder. Genel anlamı ile rüyada kırık telefon görmek, rüya sahibi için hayatında hazların fazla olduğu dönemi söyler fakat bu dönemi erken zamandan sonlandırmazsa geri dönüşü olmayan bir yola gireceğini belirtir.

Rüyada Arkadaşının Elinde Kırık Telefon Görmek

Rüyada Arkadaşının Elinde Kırık Telefon Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada arkadaşının elinde kırık telefon görmek, rüyada görülen kişi ile rüya sahibinin eğlencenin bol olacağı bir döneme gireceğini delalet etmektedir. Rüyada görülen kişinin sosyal aktivitelerde çevresi sayesinde, rüya sahibinin önüne güzel fırsatlar çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüyada arkadaşının elinde kırık telefon görmek, rüyada görülen kişinin bekar olması durumunda ise rüya sahibinin zevk ve sefa içinde günler yaşayacağına delalet eder. Farklı bir tabire göre ise rüyada arkadaşının elinde kırık telefon görmek, rüyada görülen kişi sayesinde rüya sahibinin gelirinin artacağını belirtmektedir. Aynı zamanda rüyada arkadaşının elinde kırık telefon görmek, Rüya sahibi eline geçen maddi kazancı rüyada görülen kişi ile eğlencede kullanacağını belirtir. Genel anlamı ile rüyada arkadaşının elinde kırık telefon görmek, rüyada görülen kişi ile rüya sahibinin eğlenceye çok düşkün olduklarını bu durumun maddi getirisi olmasının yanı sıra kazanılan paranın gene eğlencede harcanacağını belirtir.

Rüyada Babasının Elinde Kırık Telefon Görmek

Rüyada Babasının Elinde Kırık Telefon Görmek

Rüyada babasının elinde kırık telefon görmek, kişinin babasının pozitif söylemleri olan biri olduğu anlamına gelir. Rüyada babasının elinde kırık telefon görmek, aynı zamanda kişinin babasının rüya sahibinin aksine hayata daha olumlu baktığını belirtir. Farklı bir tabire göre rüyada babasının elinde kırık telefon görmek, rüya sahibinin babasının her daim artan maddi zenginliğine işarettir. Rüyada babasının elinde kırık telefon görmek, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi ile babası arasında ki hayat görüşü farklılığına işaret eder.

Rüyada Kırık Akıllı Telefon Görmek

Rüyada Kırık Akıllı Telefon Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kırık akıllı telefon görmek, kişinin kendini kitaplara adayacağını işaret eder. Rüyada kırık akıllı telefon görmek, bireyin kendisini her şeyden soyutlayacağına ve kitapların o büyüleyici dünyasına atacağına delalet etmektedir. Rüyada kırık telefon görmek, rüya sahibinin mutluluğu hayal dünyasında bulacağını belirtmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...