Rüyada Kilitli Kapıyı Açmak

Rüyada Kilitli Kapı Görmek

Rüyada kilitli kapıyı açmak, engelleri aşmaya, azimle kazanılan zafere işarettir. Kişinin kendi ile ilgili bazı problemleri halledeceği de rüya için yapılacak bir diğer yorumdur. Rüyada kilitli bir şeyi açmak, sandık, not defteri, kasa gibi eşyalar için ise bir sırrın ortaya döküleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kilitli kapıyı açmak, kişinin olumsuzluklara karşı inatçı yapıda olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda alınacak radikal kararlara ve bazı tabuları yıkmaya dair yorumlar rüya için belirtilebilmektedir. Rüyada kapıyı açmak, kişinin kısmetli biri olduğu, maddi kazancının artacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya içinde bir yere kapıyı açıp girmek, yeni bir ortama girmeye, yeni bir işe başlamaya işaret etmektedir. Rüya sahibinin rüyaya dair hissi ve bulunulan ortamın durumu yorumu büyük ölçüde etkilemektedir.

Rüyada Kilitli Kapı Görmek

Rüyada Kilitli Kapıyı Açmak İçeri Girmek

Rüya içinde bir yere girdiğini görmek, yeni ve hayırlı başlangıçları işaret etmektedir. Ancak rüyada kilitli kapıyı açmak ve pis bir yere girdiğini görmek, kişinin hayırsız işlere merak sardığını göstermektedir. Kilitli kapıyı açmak ve bir yerden içeri adımını atmak, bir işe niyet etmeyi de anlatmaktadır. Yapılacak olan bir iş için hazırlık ve girişimlere başlamaya ve donanımlı hale gelmeye dair yorumlar rüya için belirtilmektedir.

Rüyada kilitli kapıyı açmak ve ormanlık bir alana çıktığını görmek, kişinin hayalini kurduğu şeylere yakında kavuşacağı anlamına gelmektedir. Ormanlık alan, kişi için hayırlı bir başlangıca, hayırlı evliliğe, hayırlı çocuğa ya da hayırlı eşe dalalet etmektedir. Rüyada kilitli sandık açmak, bir sırrı ortaya dökmeye yorulmaktadır.

Rüyada Kilitli Kapı Görmek

Rüyada Kilitli Kapıyı İçerden Açmak ve Dışarı Çıkmak

Rüya sahibinin kilit altında olan bir kapıyı zorla açması da sınırları zorlamayı işaret etmektedir. Rüyada kilitli kapıyı açmak ve bir yerden dışarı çıkmak, zorunda olduğu için yapılan şeyleri artık yapmamaya tabir edilmektedir. Rüya sahibinin başkalarını memnun etmekten vazgeçerek biraz da kendisi için yaşamaya karar verdiği rüya için belirtilen yorumlar arasında bulunmaktadır. Rüyada kilitli kapıyı açarak dışarı çıkmak ve bir esaretten kurtulmak, kişinin kendini baskı altında hissettiğini anlatmaktadır. Bunun yanında kilitli kapıyı açmaya çalıştığını ancak açamadığını görmek ise kendini kötü ve çaresiz hissetmeye yorumlanmaktadır. Rüyada kilitli kapıyı kırdığını görmek ise kendine dayatılan şeyleri kabul etmemeye, kendi yolunu çizmeye işaret etmektedir. Birden çok kilitle kilitlenmiş kapıyı açtığını görmek, önüne çıkan bütün engelleri aşmayı simgelemektedir.

Rüyada Kilitli Kapı Görmek

 

Rüyada Kilitli Kapıyı Açmak İzinsiz Bir Yere Girmek

Rüyada kilitli kapıyı açarak izinsiz bir yere girdiğini görmek, rüya sahibinin sınırlarını aştığını göstermektedir. Rüyada kilitli kapıyı açmak, izin verilmediği halde bir yere girmek aynı zamanda kişinin şansını kendisinin yarattığını anlatmaktadır. Birden çok kilitli kapı görmek, kişinin ulaşmayı amaçladığı bir hedef ve bu hedef için sistemli olarak çalışması gerektiğine işarettir. Kilitli kapılar ardında ışıksız bir ortamda olduğunu ve yardım istediğini görmek ruhsal sıkıntılar yaşamaya yorulmaktadır. Zor durumda olunduğu ve yardım istenerek aşılmaya çalışılan problemlere sahip olunduğu rüya için belirtilmektedir. Rüyada kapıyı açarak dışarı çıkmak ve temiz havada dolaşmak, kişinin ayağına gelen şansı ifade etmektedir. Rüya sahibinin yaptığı yenilikler sayesinde daha mutlu bir hayata sahip olacağı ayrıca belirtilmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...