Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada Kertenkele Öldürmek rüya sahibinin kötülüklerine işaret edilir. Rüyada kertenkele öldürmek kişinin konu ya da kişi hakkında kötü dedikodular yapacağına, bir arkadaşını ispiyonlayıp ona zarar vereceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kertenkele öldürmek kişinin iş hayatında ya da sosyal yaşantısında kendisine düşman olan biriyle yaşayacağı bir sürtüşme sonucunda kendisinin haklı çıkacağı anlamını taşır. Bunun sonucunda iş konusunda kendine fayda sağlayacak bir gelişmenin olacağına işarettir.

Rüyada Büyük Kertenkele Öldürmek

Ayrıca rüyada kertenkele öldürmek rüyası evde görülmüş ise kişinin akrabası ya da yakın arkadaşlarından bazılarının kişiye kin beslediğine işaret edilir ve bu kişilerden kötülük göreceğine tabir edilir. Rüyada birden fazla kertenkele öldürmek tabir olarak rüya sahibinin hayatında onun kötülüğünü isteyen kişilerin birlik olup rüya sahibine karşı bir kötülük yapacaklarına delalet edilir. Farklı bir tabire göre rüyada kertenkele öldürmek kişinin hayatına girecek ve ona uygun olmayan bir insan ile birlikteliği olacağına dalalaettir. Bu birliktelik sonucunda kişinin zarar görmeye başlayacağına geçte olsa sonucunda bu kişi ile yollarını ayıracağına tabirdir. Bu ayrılık olsa da sonucunda bu birliktelik yüzünden gerek sosyal açıdan gerekse iş açısından zararının düzeltilemeyecek düzeyde olacağına tabir edilir.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada Büyük Kertenkele Öldürmek

Rüyayı gören kimse için karşısında ondan güçlü kozları olan düşman anlamına gelir. Rüyada büyük kertenkele öldürmek kendisine düşman insanların var olduğuna delalet eder. Bu kişilerin güçlerini birleştirerek kişiyi alt etmeye çalışacağına tabir edilir. Rüyada büyük kertenkele öldürmek rüya sahibi için iş hayatında sıkıntılarının artacağına işaret eder. Dış etkenler yüzünden iş hayatında kayıplarının olacağına tabir edilir. Farklı tabire göre rüyada büyük kertenkele öldürmek rüya sahibinin kendisine kötülük yapan kişiye karşı gardını alacağına  yorulur. O kişiye tavır koyarak kendisiyle görüşmek ve konuşmak istemediğini belirteceğine işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...