Rüyada Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada Kedi Isırdığını Görmek, böyle bir rüya genel olarak iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyada görülen kedi ısırması kötü olarak yorumlanır ve uğursuzluk anlamını taşımaktadır. Rüyada kedi ısırdığını görmek rüya sahibinin can sıkıcı, keyif kaçırıcı, üzücü olaylar yaşayacağına delalet etmektedir. Rüyada kedi ısırdığını gören kişinin hayatındaki zorlukların sıkıntıların belli süre daha devam edeceğine işarettir.

Ancak farklı tabirlere göre ise rüyada kedi ısırdığını görmek, eğer kedinin sahibi varsa olumlu şekilde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kedi ısırdığını görmesi sürpriz bir gelişme ve müjdeli haberler alacağına delalet eder. Rüyada kedi ısırdığını görmek iyi bir şekilde yorumlandığında ise kişinin çevresinde iyi niyetli kişilerin olduğuna ve bu kişilerden iyilik göreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda da akrabalarından destek alacağı anlamına gelir. Fakat tüm bu yorumlara rağmen çoğunlukla rüyada kedi ısırdığını görmek, rüya sahibinin hayatındaki sıkıntılara işaret etmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada Yavru Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada kedi ısırdığını görmek, kedi ısırması normal yaşamda kişinin karşılaşacağı olumsuz veya kötü bir olay sonucunda yaşamının alt üst olacağına işaret etmektedir. Bu rüyada kedi ısırdığını gören kişinin hayırsız olay yaşayacağına, hayatında şanssızlıklarla dolu bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada kedi ısırdığını görmek, rüyayı gören kişi kedinin onu ısırdığını gördükten sonra kediyi kovarsa ya da öldürürse yaşamındaki sıkıntılardan olumsuz olaylardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada yavru kedi ısırdığını görmek ise, kişinin etrafındaki kişilerden zarar göremeden onlardan kendi uğraşları sonucu kurtulacağına ve hayatındaki sıkıntılardan yine kendi çabalarıyla kurtulacağına işaret etmektedir. Bu kişinin kısa sürede güzel bir hayat süreceğine işarettir. Farklı tabirlere göre de rüyada yavru kedi ısırdığını görmek rüya sahibinin etrafında iyi şekilde görünüp fakat kötü niyetli kişilerin olduğuna delalet eder. Rüyada yavru kedi ısırdığını görmek kedinin yavru olması ise kişinin düşmanının güçsüz olduğu anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişiye çok fazla zarar veremeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Siyah Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada Siyah Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada kedi ısırdığını görmek farklı bir tabirle ise kişinin maddi sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Kedi ısırdığını görmek rüya sahibinin yaşamında maddi sıkıntının bir süre daha deva edeceğine işaret eder. Fakat rüyada beyaz kedi ısırdığını görmek maddi sıkıntıların çok az bir sürede son bulacağına işaret eder. Ayrıca rüyada siyah kedi ısırdığını görmek bu tür sıkıntıların maddi olumsuzlukların daha fazla süreceğine işaret etmektedir. Rüyada siyah kedi ısırdığını görmek çoğu tabire göre kötü olarak yorumlanmaktadır. Kişinin hayırsız bir iş içinde bulunacağına ve bu iş sonucu zarar edeceğine işarettir. Siyah kedi ısırdığını görmek rüya sahibinin biraz daha dikkatli bir şekilde hareket etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Tırmalamasını Görmek

Rüyada Kedi Tırmalamasını Görmek

Rüyada kedi ısırdığını gördükten sonra kedi tırmalamasını görmek rüya sahibinin yaptığı bir iyilik sonucunda kişiye nankörlük edileceğine delalet eder. Rüyada kedi tırmalamasını görmek, kişinin büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına işaret etmektedir. Rüyada kedi ısırdığını görmek sonra bir de kedinin tırmalası demek kişinin üst üste zorluklar yaşayacağına işaret etmektedir. Böyle rüyayı gören kişinin her ne kadar iyilik yapan biri olsa bile karşılığında kötülük göreceğine işaret eder. Fakat bunun çok uzun sürmeyeceğine kişinin en yakın zamanda yaşamına düzene sokacağına işaret etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...