Rüyada Kedi Görmek

rüyada kedi

Rüyada Kedi Görmek birçok tabirci tarafından yorumlanmış olup rüya içerisinde geçen duruma, kedinin rengine ve davranışlarına göre rüyanın tabiri değişmektedir. Kimi rüya tabircilerine göre rüyada kedi görmek, çocuk sahibi olabileceğine işaret ettiği gibi rüyayı gören kadınsa kocası ile ilgili sıkıntılar yaşayabileceğine, yakınınızda sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler olabileceğine işaret eder.

Başka tabirle ise rüyayı gören kişiye hem faydası hem zararı dokunacak kişiye işaret etmektedir. Rüya sahibinin umulmadık anda umulmadık olay yaşayıp çok şaşıracağı da yorumlar içerisindedir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek kişinin hislerinin kuvvetli olduğu ve yakın çevrenizde hislerinizin farkına varmanızı gerektiren sizi anlamlandıramadığınız şekilde tedirgin eden olayların olduğunun habercisidir. İbn’i Şirin kara kediyi ev içerisindeki bir kişi olarak nitelendirmiştir. Aynı zamanda özgür ruh halini, yaratıcılık ve özgünlüğü temsil eder. Tez zamanda farkına varılması gereken durumlara işarettir. Bir rivayete göre şanssızlık ve talihsizlik olarak nitelendirilmiştir.

kara kedi

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada Sarı Kedi Görmek bol kazançlı geliri yüksek işler yapılacağına, olmasını istediğiniz şeylerin olacağına, yapmak istediğiniz hayalini kuruduğunuz şeylerle ilgili planlarınızın gerçekleşeceğine, özel hayatınızda huzurlu bir hayata ve elde edilen veya edilecek olan güce işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise; sizi üzecek bir durumla karşı karşıya gelmenize, iyi niyetinizi kaybetmenize ve umutsuzluğa kapılacağınızı rivayet ettiğini söyler. Kimisine göre verdiğiniz mücadelenin sonucunun hayra çıkacağına ve karşılığını alacağınıza, engellerin sonundaki düzlüğe, sevince ve huzura yorulur.

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada Kedi Saldırması çok hayırlı bir duruma yorulmaz. Rüyayı gören kişiyi zorlu günlerin beklediğine işaret ettiği söylenir. Bir süre zor günlerin atlatılamayacağını yakınındaki, etrafındaki kimselerden göreceği zararı bunların sonucunda rüya sahibinin seçimlerinde daha dikkatli olacağını rivayet ettiği söylenir. Bununla beraber yaşanan bu zor günlerin rüya sahibinin ailesini de etkileyeceği rivayetler arasındadır.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada Kedi Isırması rüyayı gören kişinin etrafındaki art niyetli, fesat insanlardan onların yapmak istedikleri kötülüklerden ve fenalıklardan kurtulacağını işaret eder. Kişinin yaşamında bir ferahlama ve rahatlama olacağı söylenir. Kedinin cinsi erkekse rüya sahibi bu kötülüklerden kurtulacak fakat bazı rahatsızlıklar geçireceği anlamına gelir.

kedi

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yavru Kedi Görmek hizmetçi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin etrafında olan onun eksiklerini, ihtiyaçlarını günlük hayatındaki mücadelede onun yapması gereken şeylerde kendisine yardımcı olan birisine işaret etmektedir. Diğer taraftan rüyayı gören kişinin etrafındaki hiç ummadığı bir kişi tarafından riyakârlığa uğrayacağına bunun sonucunda rüya sahibinin derin bir üzüntü ve hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Sahiplenmek

Rüyada Kedi Sahiplenmek evli olan birey için hayırsız eş ile tabir edilmektedir. Kişinin yaşayacağı buhranlı dönemlerden geçeceğini bu geçiş sırasında yalnız kalmayacağınıza etrafınızda sizi destekleyen, sizi ezen eşinize karşı sizi savunan bir kimsenin varlığı ile de tabir edilmektedir. Bekâr kişi içinse hayırsız bir kısmetle karşılaşacağınıza ve biran önce kendinizi bu kişiden kurtarmak için gözünüzü açmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada Kedi Atmak

Rüyada Kedi Atmak yaşayacağınız tüm sıkıntılardan çok yakında kurtulacağınıza hatta başınıza kendi ellerinizle açtığınız bir beladan yine kimsenin yardımı olmadan kurtulacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır. Kediye üstünüzden atmak aynı zamanda hak dine yaklaşmaya Allah’ın emir ve yasaklarına uymaya ve iç huzura çok yakında ereceğinize dalalet eder. Asık olan yüzünüzün güleceğine ve mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Kedi Aldığını Görmek

Rüyada Kedi Aldığını Görmek başınıza gelecek bir musibetin habercisi olan bu rüya; göz göre göre kandırıldığınıza ve hatta ayıkmadan bu hipnoz durumuna devam edeceğinize alamettir. Bu durum karşısında tüm hayatınızın etkileneceğine iş hayatınızda bir düşüş yaşayacağınızı ifade eden bu rüya çok dikkatli olmanız gerektiğine ve herkese hemen güvenmemeniz gerektiğini vurgular.

Rüyada Kedi Ağzında Fare Görmek

Rüyada Kedi Ağzında Fare Görmek aile bireylerinizden birilerinizin sizin çevrenizdeki arkadaşlarınızdan hoşlanmadığına ve sizin o kimse veya kimseler le görüşmenizi istemediğine işaret ederken aslında bu yanıldığına sadece tanımadığı insanlar hakkında ön yargılı olup sizi kısıtlamakla hata yaptığını göstermektedir. Aslında bu kişi ve yahut kişiler size yardım edeceğine sıkıntıda olduğunuz süreçte size destek olacağına alamettir.

Rüyada Kedi Ayak İzi Görmek

Rüyada Kedi Ayak İzi Görmek hayatınızda örnek aldığınız sevdiğiniz ve saydığınız bir kimseden alacağınız darbe ile kendinize geleceğinize ve aslında o kişinin ucuz ve basit biri olduğunu görecek ve kendinize çeki düzen vereceğinize dalalet etmektedir. önder olarak tabir ettiğiniz o kişi ile yaşayacağınız bir polemik ile aranızın bozulacağına da işarettir. Her daim saygılı olunmalı fakat saygı emir kipine dönüştüğünde sizin pek de tahammülünüz kalmıyor. Bu sebeple çevrenizdeki herkese hemen güvenmemenizi ifade etmektedir.

Rüyada Kedi Ameliyatı Görmek

Rüyada Kedi Ameliyatı Görmek önceleri çok sevip saydığınız fakat zaman içerisinde gerçek yüzünü gördüğünüz bir kimsenin önceden vermiş olduğunuz sırlarınızı aşikâre edeceğine sizi zor durumda bırakacağına işarettir. Güven konusunda sürekli yanılgıya düştüğünüze ve her seferinde bir yara aldığınıza ve hala akıllanmadığınıza alamet eder. Sırların ortaya çıkması ile aile ve yakın çevrenizde pek de hoş olmayan hadiseler ile karşılaşacağınızı haberdar etmektedir.

Rüyada Kedi Boku Görmek

Rüyada Kedi Boku Görmek helal olmayan kazanç elde edeceğinize ve haram paranın evinize gireceğine haram yiyeceğinize işarettir. Çevrenizde kişiliği bozuk insanlar olduğuna ve bu bozuk ortam yüzünden pis işlere gireceğinize haram yollardan gelen para ile sevineceğinize ve hatta bu haram ile mutlu olacağınızı ifade etmektedir. Biran önce kendinize çeki düzen verip normale dönmeniz konusunda uyarıcı niteliktedir.

Rüyada Kedi Başlı İnsan Görmek

Rüyada Kedi Başlı İnsan Görmek çok sinsi düşman veya düşmanlarınız olduğuna yüzünüze gülen herkesi dost sanmamanız gerekmektedir. Bu düşman size yardım eden sizi koruyup kollayan bir kimse gibi gözükmektedir. Bu tarz kişi veya kişilerden biran önce arınmanız lazım gelmekte. Aksi halde hem iş hayatınızda hem de hane içerisinde yaşayacağınıza işaret eder. İşinizde ki başarısızlığın sebebi ile kendinizi kısıtlayıp hayattan soğuyacağınızı da ifade eden bu rüyada dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Kedi Burnu Görmek

Rüyada Kedi Burnu Görmek Görülen burun güzel ise zarafet ve dünya hayatını iyi yaşayacağınıza işaret ederken, görülen noksanlık ve çirkinlik iş hayatınızda başarısız olacağınıza sürekli dert ve sıkıntı çekeceğinize alamet eder. Kedinin burnunu normal boyut dışında çok büyük ya da çok küçük olduğunu görmek ise hiç beklemediğiniz bir zamanda yaşayacağınız aksilik yüzünden sıkıntı çekeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Boku Temizlemek

Rüyada Kedi Boku Temizlemek pek de sevimli olmayan bu iş aslında sanıldığı gibi hayırsız ve kötü tabiri yoktur. Aksine boku temizlemek hayırsız arkadaş veyahut akrabadan kurtulmaya sırtınızda taşıdığınız bir sorumluluktan kurtulacağınıza işaret ederken aynı zamanda iş hayatınızda kademe atlayacağınıza ve yahut müdürünüz tarafından iltifat alacağınıza dalalettir.

Rüyada Kediyi Camdan Atmak

Rüyada Kediyi Camdan Atmak biriktirdiğiniz sermaye ile kuracağınız işte ortağınıza olan güvensizliğiniz sizi bir hayli yormakta. Bu yeni yolda herkese hemen güvenmemeniz ve elinizdeki parayı vermemeniz gerekmektedir. Aksi halde dolandırılma veyahut kurulan yeni işte çok kısa sürede gelen başarısızlık sizin de kendinize olan güveninizi eksiltecektir. Çıkacağınız bu yolda yoldaşınızı iyi seçmeniz hususunda size uyarı niteliğinde olan bu rüyayı dikkate alıp hayatınıza giren yeni kişi veya kişilere hemen güvenmemeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada Kedi Civciv Görmek

Rüyada Kedi Civciv Görmek hayırsız gibi görülen bir arkadaşlığın çok güçlü ve sağlam bir dostluğa dönüşeceğine. Sırtınızı güvenle yaslayacağınız bir ağaç gibi arkanızda ve her daim yanınızda olan bir dosta işaret etmektedir. Hayırlı kazanç ve sağlıklı bir ömür ile de yorumlanmakta olan bu rüya sizi seven ve sürekli açığınızı kapayan çevrenizdeki kişilere alamet eder.

Rüyada Kedi Cesedi Görmek

Rüyada Kedi Cesedi Görmek sizi sürekli rahatsız eden bir türlü kurtulamadığınız bir yakınınız yüzünden yaptığınız işten ve yaşadığınız ortamı değiştirmek istediğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Hayatınızda aksi giden her konuda sizi zorlayan ve sevmediğiniz o kimse yüzünden olduğunu düşünmektesiniz.

Rüyada Kedi Cinsel Organı Görmek

Rüyada Kedi Cinsel Organı Görmek hayatınızda ki tüm olumsuzlukların ardında hayalini kurduğunuz o hayatı yaşayacağınıza ve mutlu olacağına yorumlanmaktadır. Sizi koruyup kollayan bir büyüğünüz sayesinde hem iş hem de ailenizde huzurlu bir hayat süreceğinizi ifade etmektedir.

Rüyada Kedi Ciğeri Görmek

Rüyada Kedi Ciğeri Görmek aile içi mutluluğun artacağına erkek için hayırlı ve eli yüzü temiz bir kısmet ile karşılaşacağınıza bayan içinse içinde Allah korkusu olan eli ekmek tutan bir erkek ile karşılaşacağınıza alamet eder. Evli bir kimse içinse sağlıklı ve hayırlı bir evlat ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kedi Çiftleşmesi

kedi çiftleşmesi

Rüyada Kedi Çiftleşmesi kötü huylu ve aksi bir kadın ile tabir edilmektedir. Bu kadından medet umacağınıza içinde bulunduğunuz karmaşık durumdan çıkmak için didindiğinize ve bu kadın ile iş birliği yapacağınıza işaret etmektedir. Bu huyu kötü kadın ile gireceğiniz iş birliğinde size faydalı bir durum gerçekleşmeyecektir.

Rüyada Kedinin Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada Kedinin Çiş Yaptığını Görmek yaşayacağınız gelişme ile mutluluk ve bereketin geleceğini ifade eder. Kısmetinizi açılacağına ve hem iş hayatınızda hem aile içinde hem de kısmet olarak yolunuzun açık olduğuna ve sizi sevindirecek gelişmeler yaşayacağınıza alamet etmektedir. Kısmetiniz bolluk ve bereket ile taçlanacak ve sağlıklı mutlu bir hayat süreceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Çirkin Kedi Görmek

Rüyada Çirkin Kedi Görmek çirkin şansı ile bilinen kısmetin rüya görülen çirkin kedi ile aynıdır. Kısmet ve sağlık ile yorumlanan bu rüya sizin daha sabırlı ve dayanıklı olmanız şeklinde yorumlanmaktadır. Çevrenizde yaşanan olayların yanı sıra kendinize olan güveniniz ile daha büyük başarılara imza atacağınıza dalalet etmektedir.

Rüyada Kedi Doğurmak Ve Emzirmek

Rüyada Kedi Doğurmak Ve Emzirmek bu yaradılış gereği hayırlı bilenen doğum hayatınızda gelişen tüm yeniliklerin sizin lehinize olacağına ve sağlıklı bir hayat süreceğiniz ile tabir edilir. Bolluk ve bereketin geleceğine ve geleceğiniz için yatırımlar yapacağınıza işarettir. Karşınıza çıkacak bir iş teklifi ile sermayenizi ikiye katlayacağınıza ve kazancınızda büyük bir artış yapacağınızı ifade eder.

Rüyada Kedi Dişlemesi

Rüyada Kedi Dişlemesi şer ile tabir edilen bu rüya keyfinizin kaçacağına ve moraliniz bozulacağına alamettir. Devamlı olarak zorluklarla karşılaşacağınıza aksiliklerin yakanızı bırakmayacağına elinizin ve kolunuzun bağlı olup çaresizliğe sürükleneceğinize dalalettir. İşinizdeki düşüş ile bir çöküntüye gireceğiniz şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Kedi Derisi Yüzmek

Rüyada Kedi Derisi Yüzmek deri görmek ile aynı anlama gelen bu rüya da eti yenmesi haram olan hayvan derisi yüzmek elinize haram para geçeceğine haksız kazanç elde edeceğinize dalaletken eti helal olan hayvan derisi ise işlerinizin açılacağına ve sermayenizin artacağına işarettir.

Rüyada Kedi Derisi Görmek

Rüyada Kedi Derisi Görmek hayırlı ve menfaat dolu olan bu rüya da sağlığınızın yerinde olacağına mutlu olacağınıza işaret eder. Deri aynı zamanda helal kazanca doğru ve düzenli bir yolda ilerlemek ile tabir edilirken bir başka rivayete göre ise etinin yenmesi haram olan hayvan derisi şüpheli kazanca ve mirastan elde edilen para şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Dövdüğünü Görmek

Rüyada Kedi Dövdüğünü Görmek bir iftiraya maruz kalacağınıza çevrenizdeki herkesin sizi suçlayacağına atılan bu iftiralar yüzünden içinize kapanık bir insana dönüşeceğinize dalalet eder. Fakat bu durum geçici ve sizin suçsuzluğunuzun ortaya çıkması ile size mahcup bakan çevrenizden gelen özürler ile kendinize olan özgüvenin bir nebzede olsa iyi geleceği ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kedi Evi Görmek

Rüyada Kedi Evi Görmek hane içerisinde yaşanan bir gerginliğin sizi etkilemesi sonucunda tüm yaşantınızın değişeceğine bu aksilik ile yaptığınız işte bile mutlu olmayacağınıza dalalet eder. Kedi hayırsız ve şer ile kötü kadın ile tabir edildiği için hane içerisinde ki kedi de yine hayırsız sayılmaktadır. Bu durum aynı zamanda işinizi etkileyip başarısızlık ile sonuçlanacak işinizde hüsrana uğrayacağınız şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Kediyi Eve Almak

Rüyada Kediyi Eve Almak o haneye girecek olan şerrin haneyi felakete sürükleyeceğine bir an önce aksi giden durumdan feragat etmeniz gerektiğine ve yaşça büyük âlim ve Allah inancı sonsuz olan bir kişiden akıl alıp bu durumu biran önce lehinize çevirmeniz gerektiği konusunda uyarıcı bir mesajdır.

Rüyada Kedi Fare Öldürmek

Rüyada Kedi Fare Öldürmek bolluk ve bereketin olduğu yerde olduğu için bu rüya kötü bir kimsenin felaketine uğramadan son dakikada kurtulacağınıza işaret etmektedir. Kısmetiniz açılacağına ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağınıza alamet eder. Âlim bir kişi ile konuşup o kişiden alacağınız akıl ile hayırlı bir ömür yaşayacağınız anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Kedi Gezdirmek

Rüyada Kedi Gezdirmek çevrenizdeki kötü arkadaş ve kötü ortam neticesinde huyunuzun ve suyunuzun değiştiğine ve etrafınızdaki herkes tarafından sevilmeyen insan olduğunuza işaret etmektedir. Girdiğiniz kötü ortamlar neticesinde kazandığınız haram paranın çokluğu gözünüzü bürüyüp tüm mutluluğunuza gölge edeceğine alamet eder. Bulunduğunuz ortamdan farklı bir ortama gitseniz de kafanızdaki düşünceleri temizlemediğiniz sürece gittiğiniz her yere huzursuzluk getireceğinizi ifade etmektedir.

Rüyada Kedi Hediye Almak

Rüyada Kedi Hediye Almak Hayatınıza giren kötü huylu bir kadın yüzünden şerre sürüklendiğinize ve arkadaş ortamınızın bozulduğuna bu ortam yüzünden evinize zaman ayırmadığınızı ifade etmektedir. Bu durumdan biran önce kurtulmanız gerektiği konusunda size uyarıcı bir mesaj olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Hırlaması

Rüyada Kedi Hırlaması Sizi korkutup bastırmaya çalışan bir iş arkadaşınız ve yahut patronunuz yüzünden başarınızı sergileyemediğinize alamet eder. Etrafınızda bulunan bu tarz güveni tavan yapmış kötü huylu kişiler yüzünden hem iş hayatınızda hem aile içinde mutsuzluğa ilerlediğinize işaret etmektedir. Bir başka rivayete göre ise sizi alt etmek isteyen çevrenizdeki bu kimselere boyun eğmeyeceğinize ve iktidarı elinizden bırakmayacağınıza alamettir.

Rüyada Kedi Heykeli Görmek

Rüyada Kedi Heykeli Görmek Rüya sahibinin çevresindeki insanları simgeleyen bu rüya size hiç sempatik gelmeyen tüm duygu ve düşüncelerinizin çakışması durumunda haksızlığa uğrayacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu durum şöylede açıklanabilir sizi seven ve sayan kişiler arasında size sıcak gelmeyen kişiler yüzünden tartışmaya girip çevrenizdeki diğer kişileri de mutsuz ettiğinize alamet ediyor.

Rüyada Hamile Kedi Görmek

hamile kedi

Rüyada Hamile Kedi Görmek çok sinsi ve sizin resmen arkanızdan iş çeviren fakat asla belli etmeyen bir yakınınız olduğu şeklinde yorumlanan bu rüya çok dikkatli olmanız gerektiğine ve herkese güvenmemeniz gerektiğini vurgulamaktadır.

Rüyada Kedi İle Köpeğin Kavga Etmesi

Rüyada Kedi İle Köpeğin Kavga Etmesi Sizi gerçek anlamda seven sayan ve sizin arkanızdan iş çeviren iki kişinin arasında kaldığınıza fakat bu kişi ve yahut kişilerin gerçek düşüncelerini bilmediğiniz için nasıl davranacağınızı bilmemeniz sizi bir hayli yoracak bu sebeple biran önce sezgilerinize kulak verip doğru yolu bulmanız gerekmektedir.

Rüyada Kedi İle Köpeğin Çiftleştiğini Görmek

Rüyada Kedi İle Köpeğin Çiftleştiğini Görmek Pek de hayırlı sayılmayan bu rüya dünya hayatının tüm görkemini bir kenara bırakıp ruhunuzu dinlemenize ve bir nebze de olsa kendinizi bulmanız gerektiğini ifade eder. Sizin yaşadığınız hayat ile olan sorularınız ve kafanızı karıştıran tüm durumları cevabı yine sizdedir. Bu rüya araştırmayı ve kendiniz geliştirmeniz gerektiğini vurgulamaktadır.

Rüyada Kedi Kılı Yutmak

Rüyada Kedi Kılı Yutmak İki anlamı olan bu rüya sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam süreceğinizi ifade ederken diğer taraftan gıybet sorun sıkıntı zorluk ve can sıkıntı şeklinde yorumlanmaktadır. Yaşayacağınız bir olay neticesinde canınızın bir hayli sıkılacağına ve biran önce bu durumdan kurtulmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada Kedi Kaçması

Rüyada Kedi Kaçması Sizin ve yahut sizi seven birinin sizin için ettiği dua ya da başkasına yaptığı yardım sayesinde başına gelecek olan bir musibetin engelleneceğine ve son anda büyük bir beladan döneceğinize alamettir.  İçten ettiğinizin duanın neticesinde köçalıştü kalpli bir tanıdığınızdan uzaklaşacağınıza ve kimse ile iş yapmayacağına da dalalet eder. Üstelik kazancınızda büyük bir artış da göreceğinizi göstermektedir.

Rüyada Kedi Kanı İçmek

Rüyada Kedi Kanı İçmek Yaşadığınız hayat içerisinde varlık içerisinde yokluğa yokluk içerisinde varlığa işaret ederken hayatınızı bir türlü düzene sokamadığını ifade eder. İçtiğiniz kedi kanı sizin hiçbir şeyden mutlu olmadığınıza her zaman daha çoğunu istediğinizi de vurgulamaktadır. Eğer bekâr iseniz karşınıza çıkacak olan kısmetin habercisi olup acele karar vermemeniz gerektiğini vurgulamaktadır.

Rüyada Kedi Kafesi Görmek

Rüyada Kedi Kafesi Görmek Rüyayı gören kişinin üzüntü ve kedere sürükleyecek olayları yaşayacağınıza ve bir türlü çare bulamayacağınıza sıkıntıdan ve stresten uçuk tarzı vücudunuzda yara ve benzeri iltihaplar çıkacağına işaret etmektedir. Kedere ve kasveti çağrıştıran bu rüya Allaha sığınıp bol bol dua etmeniz şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Lacivert Kedi Görmek

Rüyada Lacivert Kedi Görmek İş hayatını ifade eden bu rüya işinizin sürekli kâğıt üzerinde olduğuna ve resmi bir ortam içerisinde çalıştığınıza tabir edilir. Fakat bu iş yerinde kötü kalpli, art niyetli insanların olduğuna işinizi elinizden almak isteyen kimselerin varlığını ifade etmektedir.

Rüyada Leopar Kedi Görmek

Rüyada Leopar Kedi Görmek Çalıştığınız iş yerinde çok dişli meslektaşlarınızın olduğuna iş ortamında kıran kırana geçen bir mücadelenin var olduğunu göstermektedir. Sizin de sürekli işin ehli iş arkadaşlarınızla sürekli yarış halinde olma hissiyatı nedeniyle huzurun az olduğu bir ortamda olduğunuzu çağrıştırmaktadır. Biraz daha sakin ve sessiz ortam tercih etmeli ve gereksiz yere girilen rekabetlere girilmemesi gerektiğini de ifade eder.

Rüyada Kedi Köpek Leşi Görmek

Rüyada Kedi Köpek Leşi Görmek Uzun zamandır beklediğiniz haberin kötü sonuçlandığına ve alacağınız bu üzüntülü haber sonucunda hayattan kopma aşamasına geleceğinize, hiç kimseyle görüşmek istemeyeceğiniz şeklinde tabir edilir. Bir başka rivayete göre de sizi sürekli takip eden tüm çalışmalarınıza engel olan yolunuza sürekli taş koyan bir kişinin olduğunu göstermektedir. Hayatınızda alacağınız radikal kararları daha dikkatli ve araştırarak almanız konusunda size uyarıcı bir mesaj vermektedir.

Rüyada Kedi Maması Yemek

kedi

Rüyada Kedi Maması Yemek sadece işiniz çözülsün diye tabiri caizse ayıya dayı değiniz insanların var olduğuna işaret etmektedir. Kötü niyetli insanlara kendinizi muhtaç hissetmeniz yüzünden sürekli ezilen ve azarlanan insan olduğunuz şeklinde tabir edilir. Bu durumdan bir an evvel çıkmalı ve kendinize çeki düzen vermeniz gerekmektedir.

Rüyada Kedi Maması Görmek

Rüyada Kedi Maması Görmek İş hayatınızla ilgili olan bu rüya sizi ezen ve sürekli azarlayan bir üst düzey yöneticiniz olduğuna ve bu kişiden çoğu zaman boz yere laf yediğinize işaret eder. Sizi sürekli ispiyon eden arkanızdan iş çeviren bir arkadaşınız yüzünden yapmış olduğunuz meslekten herhangi bir yükselme veyahut zam alamadığını göstermektedir. Bu durumu biran önce çözmeli ve önünüze taş koyan kişiyi deşifre etmeniz sizin yaranıza olacaktır.

Rüyada Kedi Mırlaması Görmek

Rüyada Kedi Mırlaması Görmek Sadece laf kalabalığı yapan ve sizi kelimeleri ile etkileyen, korkutan kişini aslında anlattığı gibi biri olmadığına sadece sizin iyi niyetinizden faydalandığına dalalet eder.

Rüyada Kedi Maymun Görmek

Rüyada Kedi Maymun Görmek Her türlü kötü alışkanlığı olan bir kişiye alamet eden bu rüya kişinin en zayıf anını bekleyen bir düşman şeklinde nitelendirilir. Tabiri yerinde ise bu kişi bir köpek gibi sizin izinizi süren ve attığınız her adımdan haberdar olan bir kimse şeklinde yorumlanır. Bir başka deyişle ufak bir hastalığa düşeceğinize fakat kısa sürede kurtulup eski sağlıklı günlerinize geri döneceğinize da işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Mezarı Görmek

Rüyada Kedi Mezarı Görmek Yapmış olduğunuz ve yahut yapacağınız kötülükler sonucunda yanlış yolda olduğunuzu fark edeceğinize ve Allaha sığınıp af dileyeceğinize dalalettir. Aynı zamanda bu rüya sizin bu tövbe neticesinde vereceğiniz çabaya ve üzüntülü olacağınıza da işaret eder.

Rüyada Kedi Memesi Görmek

Rüyada Kedi Memesi Görmek Rüya sahibinin hanesindeki kadınları ifade eder. Bolluk ve bereket içerisinde bir hayat süreceğiniz ile tabir edilir. Bekâr bir kimse için hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp evleneceğinize, evli bir kimse içinse hayırlı bir evlat şeklinde yorumlanır. Bir başka rivayete göre de ömrün uzun olacağına ve hayırlı bir hayat süreceğinize dalalet etmektedir.

Rüyada Kedi Musallat Olması

Rüyada Kedi Musallat Olması Başınıza gelecek belaların çok yakın olduğuna ve kendinize çok dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamaktadır. Öyle ki çevrenizdeki herkesi aynı görüp güvenirseniz işin sonunda kaybeden siz olacaksınız. Bu sebepten ötürü güven konusunda herkese hemen güvenmemeniz gerekmektedir. Sizi seven ve düşünün bir kişinin olduğuna ve onun hayır duası ile belalardan uzak kaldığınıza da dalalet etmektedir.

Rüyada Kedi Miyavlaması

Rüyada Kedi Miyavlaması Kazancınıza veya malınıza haram karıştığına elde edilen paradan bir hayır görmeyeceğinize işaret eder. Helal olmayan yollardan elde ettiğiniz sermaye sizi ömür boyu geçindirir düşüncesi ile yaşarken aslında haram olan bu para çok kısa sürede suyunu çekecek ve ortada kalacağınıza da tabir edilmektedir.

Rüyada Kedi Menisi Görmek

Rüyada Kedi Menisi Görmek Ürümek ve çoğalmak anlamına gelen meni hayırlı sayılmaktadır. Bolluk ve bereketin çok yakında olacağına bekar iseniz hayırlı, güzel huylu ve itaatkâr bir kısmet ile birlikte olacağınıza ve evlilik kararı alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Sevgi ve saygının var olduğu her ortamda huzurunda kaçınılmaz olduğunu düşünürsek rüyada kedi menisi sizi üzen ve rahatsız eden tüm kişilerden bir an evvel kurtulmanız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kedinin Muhabbet Kuşunu Yemesi

kedi kuş yiyor

Rüyada Kedinin Muhabbet Kuşunu Yemesi elem ve keder dolu bir hayattan sonra kavuşacağınız ferahlığa işarettir. Zahmet çekerek ulaşılan mutluluk ile kaybettiğiniz haysiyeti de yeniden kazanacağınıza alamettir. Bu sıkıntıları her ne için çekti iseniz tez zamanda hayal ettiğiniz yaşantıyı yaşayacağınıza ve başarı ile sonuçlanan bu durumdan bereketli çıkacağınıza dalalet etmektedir.

Rüyada Kedinin Namaz Kılması

Rüyada Kedinin Namaz Kılması Tanıdığınız fakat güven konusunda endişelerinizin olduğu biri tarafından yine otuna getirilecek olmanın korkusu ve telaşı ile ayrı durmak isteyeceğiniz anlamına gelmektedir. Namaz kılmak hayırlı bir rüyadır fakat kedi rüyada kötü anlamı olduğu için bu durum güvenmediğiniz bir kişiden bir iyilik göreceğinize ve şaşkın kalacağınıza işarettir. Kendiniz de olan bu duygu değişimini aslında insanlar hakkında ön yargılı olmamanız gerektiği konusunda uyarıcı niteliktedir.

Rüyada Kedi Otu Görmek

Rüyada Kedi Otu Görmek Kapıldığınız bir hastalıktan uzun bir zaman sonra kurtulacağınıza ve bu elem dolu günleri bir daha hatırlamak istemeyeceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda çok uzun zamandır sabırla beklediğiniz bir hayalin sonucu olarak mutlu olacağınıza sevindirici haber alacağınıza da dalalet etmektedir. Ot genel olarak sağlık ile yorumlandığı için hayır söz konusu olan bu rüyada sizi üzecek bir hadisenin cereyan etmeyeceğini ifade etmektedir.

Rüyada Kedi Öldüğünü Görmek

Rüyada Kedi Öldüğünü Görmek Başınıza gelecek kötü hadiselerin sonucu olarak sabır ile Allaha sığınarak dua ederek kurtulacağınıza ve istediğiniz hayal ettiğiniz hayatı çok yakın bir zamanda yaşayacağınıza alamet etmektedir. Aynı zamanda iş hayatınızda ki ortağınızın hatalarını görüp ne kadar yanlış bir yol üzerinde olduğunuzu anlayarak ortalığı son vereceğiniz şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kedi Öldüren Birini Görmek

Rüyada Kedi Öldüren Birini Görmek Sizi koruyan ve kollayan aile bireylerinizden biri ve yahut yakın çevrenizden bir kimseden bir hayır göreceğinize ve bu durum karşısında mutlu olacağına alamettir. Sizin her türlü hatanızda ve kötü yolda oluşunuzda sizi koruyup kollayan bu kimse sizi gerçek anlamda seven ve sayan sürekli sizin iyiliğinizi isteyen bir kimsedir. Bu kişi sayesinde hayatınızda önemli gelişmeler yaşayacağınıza işarette etmektedir.

Tamahkâr ve size dost olan bir kimsenin yardımını göreceğinize bu yardımlar sayesinde hayatınıza çeki düzen vereceğinize iş hayatınızda ki tüm olumsuz gelişmelerin biteceğine  ve yolunuzun açık olduğunu ifade eden bu rüya çevrenizdeki kişilere güvenip sırlarınızı anlatmamaya ve sizi sevip koruyup kollayan kişilere değer vermeniz gerektiğine alamet eder.

Rüyada Kedi Öldüren Köpek Görmek

Rüyada Kedi Öldüren Köpek Görmek Kendinizi sürekli kötü ortamlarda bulmanız ile çevreniz tarafından sevilmediğiniz ve sayılmadığınız aşikâr olup bu durumdan pek de şikâyetçi olmadığınız anlamına gelen bu rüyada sizi sevip ve koruyup kollayan bir kimsenin var olduğuna ve sizi tüm kötülüklerden kurtaran bir kimsenin varlığına dalalet etmektedir.

Rüyada Kedi Öpmesi

kedi kızı öpüyor

Rüyada Kedi Öpmesi ciddi anlamda çevrenizdeki kişilere dikkat etmeniz ve artık kendinize bir çeki düzen vermeniz gerektiğini vurgulayan bu rüya sizi sürekli harama ve kötü yola iten bir grup arkadaşınızın olduğuna ve bu arkadaşlıktan hiçbir şekilde iyiye dair bir şey almayacağınıza işaret eder. Bu kişiler iş ortamında da olabilir ve sizi sevmeyen işinizde yükselmenizi istemeyen kişilerin olduğu anlamlarına da gelmektedir. Çevrenizdeki düşmanlara karşı siper alıp onlara galip geleceğinize işarettir. Genç ve bekar iseniz sevinçli bir haber alacağınıza ve kısmetinizin açılacağına yorulmaktadır.evli, olgun ve yaşlı iseniz bir durumdan istikrarlı bir şekilde galip geleceğinize ve etrafınızda ki düşman olarak gördüğünüz kişilere karşı bir meydan gösterisi olarak algılatıp sizin küçük lokma olmadığınızı ispat edeceğinize ve yahut ettiğinize dalalettir.

Rüyada Bir Kedinin Ölümüne Sebep Olmak

Rüyada Bir Kedinin Ölümüne Sebep Olmak Göründüğü gibi aksi ve inat bir tanıdığınızı farklı lanse ettirip çevrenizdeki kişilerede o şekilde düşündüreceğinize işarettir. Bu durum karşısında yaşayacağınız vicdan azabı ile başbaşa kalacağınıza durumu düzeltmek için o kişiye iyi davranıp gönlünü almaya girişiminde bulunacağınıza işarettir. Fakat bu kişi kötü kalpki ve aksi olduğu için size büyük bir zarar vereceğinin habercisi sayılan bu rüyada dikkat etmeniz için uyarıcı niteliktedir.

Rüyada Kedi Öldüreni Görmek

Rüyada Kedi Öldüreni Görmek Sizden bağımsız etrafınızdaki yaşanan olaylardan çok çabuk etkilendiğinizi bu sebepten solayı pisikolojik sorunları yaşayacağınıza işarettir. Çok hassas bir yapıda olmanız nedeniyle sizi etkileyen bu gibi düşmanca davranışların olması karşısında kendinizi ifade edemeyip ortam içerisin pasif kaldığınızı göstermektedir. Kediyi öldüren kimse eğer bunu kötü niyetli yapıyor ise düşaman kazanacağınıza, birilerini kurtarmak için kediyi öldürmek zoprunda kalıyor ise size zarar vermek isteyen kişilerin başına bir musibet geleceğine ve sizinle uğraşacak fırsatları kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Patisi Görmek

Rüyada Kedi Patisi Görmek Kazancınıza haram gireceğine bunu ister bilinçli ister bilinçsiz olsun farketmez haramı yiyeceğinize  haram mal için mesafe katedeceğinize alamettir. Kaznılan onca para ve malın hiçbir faydasını görmeyecek ve giderek küçülmeye başlayacağınızı gösterir. Bir başka rivayete göre ise çocuk sahibi olacağınıza Allaha bol bol dua edip dilediğiniz haberi tez zamanda alacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Postu Görmek

Rüyada Kedi Postu Görmek Rüyada görülen post tek başına değerlendirilmesi uygun değildir. Postun şekli rengi de rüynın anlamını değiştirebilmekte genel olarak post gizli düşmanın meydana çıkmasına ve yahut gizli düşmanı sezip hal ve hareketlerinizi ona göre şekillendirip düşmanı alt edeceğinize şeklinde yorumlanır. Kendinize olan inancınız ile sizi alt etmek isteyen düşmanınıza gerekli cevabı vereceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kedi Pençesi Görmek

Rüyada Kedi Pençesi Görmek Karakter ve irade olarak çok sağlam olduğunuza kolay kolay yıkılmayacağınıza işaret eder. Pençe genel anlamı güç ve kudrettir. Kedi pençesi aile bireylerinizden birinin başına gelen bi musibet ile şahlanacağınıza ve gerekli olan tüm mücadeleyi gözünüzü kırpmadan yapacağınız anlamına gelir. Bir başka tabir ile uzun süredir çektiğiniz bir rahatsızlığınızdan kurtulacağınıza ve eski sağlıklı günlerinize döneceğinize alamette etmektedir.

Rüyada Kedi Parçaladığını Görmek

Rüyada Kedi Parçaladığını Görmek Peşinizde sürekli rüya sahibinin kötülü için uğraşan ve gerek işhayatınızda olsun gerek aile içi yaşantınızda olsun elinin uzun olduğuna ve sizi heryerde kötülediğine işaret eden bu rüyada o kişiye suç üstü yapıp tabiri caizse elinizden gelen tüm fenalığı yapacağınıza ve ona gerekli dersi vereceğinize işarettir. Gözünüzün sürekli açık olması ve güven konusunda çok hassas olmanız gerektiği ile ilgilidir.

Rüyada Kedinin Parmak Isırdığını Görmek

Rüyada Kedinin Parmak Isırdığını Görmek Sinek küçüktür fakat mide bulandırır tabirinden de anlaşıldığı gibi konum olarak sizinle eşdeğer olmayan pasif bir düşmanı ifade eden bu rüyada elinizin ayağınızın altında sürekli bağ olan bu kötü niyetli kişinin kendi kendini zehirleyeceği ve kendi belasını kendi bulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kedi Ruhu Görmek

Rüyada Kedi Ruhu Görmek Kaşadığınız o buhranlı dönemlerden sıyrılacağınıza yaptığınız hata ve yanlışlardan dönüp tövbe edeceğinize haram yemeyeceğinize işaret eden bu rüya hayırlı sayılmaktadır. Ibadetlerinizi aksatmayacağınıza şansınızın her daim açık olacağına en zor çıkılmaz olan durumlardan kurtulacağınıa dalalettir. Kurtuluşun Allah iman ve itaatten geçtiğini bilip ona göre davranmanız için uyarı bir mesaj içermektedir.

Rüyada Gri Renkli Kedi Görmek

gri kedi

Rüyada Gri Renkli Kedi Görmek kararsız ve karamsar bir hayat süreceğinize sürekli ümitsizliğe kapıldığınıza ve böyle yaparak sadece kendinizi yıprattığınız anlamına gelmektedir. Bu kararsızlığınız yüzünüzden elinize geçen iş fırsatlarını doğru değerlendiremeyip bu fırsatları kaçıracağınız ile de tabirlenir. Mutsuz ve rutin ve üzgün bir hayat içerisinde başarı elde edemeyeceğiniz için kendinize çeki düzen vermeniz lazım gelmektedir.

Rüyada Sarı Renkli Kedi Görmek

Rüyada Sarı Renkli Kedi Görmek maneviyatı simgeleyen bu rüya da duygularınıza hakim olmanız ve düşmanlarınıza karşı sabırlı ve güçlü durmanız gerektiğine işarettir. Bir başka rivayete göre ises kin ve kasvet dolu bir düşman ile karşı karşıya kalcağınıza ve duygularınıza hakim olmadığınız taktirde sizi alt edecek ve üzüerinizden prim yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Kedi Sütü İçmek

Rüyada Kedi Sütü İçmek Zahmetli ve meşakkatli kazanca dalalet eder. Kadın veya erkek farketmez maddi anlamda birikim yapacağınıza ve bu birikim ile hayali kurduğunuz ev ve yahut araba gibi istediğiniz bir yatırımda kullanacağınıza işarettir. Yokluktan kurtulup bolluğa fakirlikten zenginliğe geçeceğinize ve kudrete alamet etmektedir.sabır ve istikrarlı bir şekilde çalışıp alınteri döküp kazancınıza kazanç katacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Sevmemek

Rüyada Kedi Sevmemek Aile içerisinde ki huzur ve mutluluğun daim olduğuna ve bu mutlu tablonun hiç kimsse tarafından bozulamayacağı anlamına gelir. Yaşantınını çekemeyen ve sizi sürekli kıskanan insanların varlığı ve yaptıkları kötülüklerin hane içerisini etkilemediği anlamına gelir. İnancınız ve Allaha olan sevginiz ile hane içerisinin musibetlere uğramadığı ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kedi Saymak

Rüyada Kedi Saymak Sıkıntı ve derdinizin birden fazla olduğuna ve hangisiyle uğraşmanız gerektiğine karar verememe durumu yaşayacağınıza tüm bu dert ve sıkıntılardan kurtulmak için çare aradığınıza alamettir. Fakat bu sıkıntılardan hemen kurtulamayacağınıza her birinin ayrı ayrı zamanı olduğuna ve hatta her bir sıkıntınızın size beceri ve olgunluk kattığı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kedi Şeklinde Fare Görmek

Rüyada Kedi Şeklinde Fare Görmek Fare genel olarak bolluk ve beraketin olduğu yerde olduğu için bu rüya şöyle yorumlanmaktadır. Kötü kalpli ve aksi olarak bildiğiniz bir tanıdığınızdan bir iyilik göreceğinize ve bu durum karşısında biraz mahcupluk çekeceğiniz ile tabir edilirken aynı zamanda bu kişiye karşı dikkatli ve temkinli olmanız gerektiği ile de ifade edilir.

Rüyada Kedinin Şarkı Söylemesi

Rüyada Kedinin Şarkı Söylemesi Bu rüya pek çok şekilde yorumlanmaktadır. Öyleki  rüyanın geçtiği mekan  ve görülen nesnelere de anlam yüklemek gerekmektedir. Hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınıza uzun zamandır beklediğiniz bir haberi tez zamanda alacağınıza dalalet etmektedir.

Rüyada Şaşı Kedi Görmek

Rüyada Şaşı Kedi Görmek hayatınızda herhangi bir değişikliğin uzunca bir süre olmayacağına rutin bir hayat sürdüğünüze ve süreceğinize işaret eder. Sağlıklı ve huzur dolu hayatınızın devam edeceğine ve bu rutinlikten şikayet etmeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Bir çok kez başarısız olduğunuz iş hayatınızda ki girişimlerin olumlu sonuçlanacağına ve iş yerinizde bir yükselişe geçeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Şirin Kedi Görmek

Rüyada Şirin Kedi Görmek Çok sinsi ve gizli bir düşmanın yakın bir zamanda aile içinize sızacağına kaleyi içten fethetmek için çabalar sarffettiğine alamettir. Fakat bu kişinin başarılı olmayacağına ve kimliğinin aşikâre açıklanacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Şapkalı Kedi Görmek

şapka takan kedi

Rüyada Şapkalı Kedi Görmek küçük ve kalıcı mutluluklar yaşayacağınıza ve hayranlık duyulan bir hayat süreceğinize dalalet eder. Fakat şapka kirli ve pis ise yoksulluğa düşeceğinize itibar kaybetmek şeklinde tabir edilir. Bir başka ifade ile birisinin yardımı ile başarılı bir çalışma yapacağınıza ve iş hayatınızda mevki sahibi olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Kedinin İçine Şeytan Girmesi

Rüyada Kedinin İçine Şeytan Girmesi Şer olarak sayılan bu rüya gizli düşman ve kötü kalpli kibirli ve kindar bir kimseyi anlatmaktadır. Işinizde ve kazandığınız parada bereketin olmadığına hatta haram yollardan kazanç sağladığınız ile tabir edilirken aynı zamanda sizinde bu kötü ve kindar insanlar ile işbirliği yapacağınıza alamet eder.

Rüyada İnsan Şeklinde Kedi Görmek

Rüyada İnsan Şeklinde Kedi Görmek Ortamınızda bulunan ve toplum içerisinde sürekli tartışma içerisinde olduğunuz pekde hoşlanmadığınız bu kimseden göreceğiniz bir iyilik ile ön yargılı olduğunuza aslında o kişinin sizinle işi olmadığını sadece düşüncelerini özgürce savunan biri olduğu anlamına gelemektedir.

Rüyada Kedi Şekline Tavuk Görmek

Rüyada Kedi Şekline Tavuk Görmek Tavuk anlam olarak bereket ve iyiliği ifade ettiği için ktü niyetli ve gizli bir düşmanın iyiylik perisi edası ile koynunuza sokulduğuna hiç bir şekilde kendini açığa çıkarmayacağına alamettir. Bu rüya uyarıcı bir mesaj niteliğinde olduğu için gerçek hayatta bu tarz şüphelendiğiniz kimselere karşı önlem anlanız gerekmektedir.

Rüyada Kedi Tüyü Yolmak

Rüyada Kedi Tüyü Yolmak Çevrenizde varlıklı kişilerin olduğuna makam ve mevkii sahibi birlerinden yardım isteyip yapmış olduğunuz işte yükselişe geçmeye ve hatta kıdem almaya dalalet eder. Şöhret anlamına gelen bu rüya sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat süreceğinize kısmetinizin açık olduğuna ve sevilen sayılan bir kimse olduğunuz anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Kedi Tarafından Sevilmek

Rüyada Kedi Tarafından Sevilmek Kaderinizi etkileyen farklı yollarda zaman harcadığınıza ve niyeti pis  insanlarla görüşmeniz kendi karakterinize zarar verdiği gibi çevreniz tarafından da sevilmeyen ve hor görülen bir birey olacağınıza işaret eder. Kısa zamanda kendinizi toparlamadığınız taktirde bir bataklığa saplanacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada Kedi ve Aslan Görmek

Rüyada Kedi ve Aslan Görmek Güç hakimiyet ve iktidarın sembolü olan aslan rüyayı gören kişinin iş hayatında yükselişe geçebileceğine eğer aynı çalıma şekliyle devam ederse kariyerinde iyi bir noktaya varacağına yorumlanır. Her iki hayvanın aynı yerde görülmesi çevresnizdeki ham düşüncelii kişilerinde içten içe sizi kıskanıp işinizi zorlaştırmak için uğraşacağına yükselişteyken arkadaşlarınızla aranızdaki artacağının da işareti olabilir.

Rüyada Kedi ve Para Görmek

Rüyada Kedi ve Para Görmek Çoğu zaman darlık getireceğine yorumlanan para rüyayı gören kişinin parayı nasıl bir şekilde gördüğüde önemlidir. Parayı kedi ile aynı yerde gören kişi parasında gözü olan kişiler olduğuna kedinin parayı ağzına aldığını görmek kişinin birikimlerini hayırsız yerlere harcayacağına yorumlanır. Başlıca sağlık sorunları içinde harcama yapabilir. Bir rivayete görede paranın avuca alınması da aniden bir alışveriş yapabileceğinize işarettir.

Rüyada Kedi ve Karınca Görmek

Rüyada Kedi ve Karınca Görmek Küçük bir canlı olan karınca ‘bereket’ olarak ifade edilir. Kedi ve karınca aynı rüyada görülmüşse bir hayli zor bir çalışamadan sonra bütün engellere rağmen gelecekteki yaşantınızda ferah bereketli günler geçireceğinize işaret eden bu rüya aynı zamanda elinize toplu bir para geçebileceği ile de yorumlanır.

Rüyada Kedi Üstünde Kene Görmek

Rüyada Kedi Üstünde Kene Görmek bilindiği üzere nankör hayvan olarak tabir edilirken rüyada da kedi görmek etrafında nankör insanlar olduğuna işaret etmektedir. Bununla birlikte kedinin herhangi bir yerinde kene olması hain insanları rüya sahibine kısa bir zaman içinde ona zarar verebilceğine heran hayatında bir değişiklik yapmaya işaret eder. Bu durumda kişinin yakın zamanda daha dikkatli ve tedbirli olması gerekebilir.

Rüyada Kedi ve Horoz Görmek

Rüyada Kedi ve Horoz Görmek bu iki hayvanın bir arada görülmedi kötü niyetli insanların çevrenize yaklaşmak için bir çaba içine girme girişiminde bulunabileceği ancak yakın arkadaş veyaz akrabalarınızdan birirnin buna engel olacağına işaret ederç Horozun yeni bir ışık iyilik ve olumlu netilenecek hayırlı bir iş anlamına geldiği de söylenmektedir. Aynı zamanda öterken görürseniz çok yakında güzel bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Kedi ve Tavuk Görmek

Rüyada Kedi ve Tavuk Görmek mutluluk güzel haber iyi bir  gelecek oalrak yorumlanan rüyada tavuk görmek kedi ile beraber görülürse güzel giden bir işinize fitne fesat bulaştırmak isteneceğine ancak buna sizi seven ve değer veren birilerinin engel olacağına delalet eder. Size kötülük yapmak isteyen kişinin ise hatasını anladıktan sonra duyduğu pişmanlık sonucu sizden özür dileyeceğine işaret eder.

Rüyada Kedi Uyutmak

Rüyada Kedi Uyutmak Çok sevip saydığınız ve sürekli birlikte olduğunuz bir dostunuzdan yiyeceğiniz kazık ile kendinize geleceğinize bu durumdan bir ders çıkartacağınıza hatta o kişi ile aranıza mesafe koyup hayatınızın gerisinde bırakacağınıza işaret eder. Bu durum ile birlikte bir yükselişe geçeceğinize başarı elde edeceğinize sağlıklı bir hayat süreceğinize dalalet etmektedir.

Rüyada Kedi Uçması

uçan kedi

Rüyada Kedi Uçması geleceğiniz ile ilgili alacağınız radikal kararlar neticesinde hafifleyeceğinize maddi olarak borçlarınızı rahatlıkla ödeyeceğinize manevi olarak ise huzur dolu bir yaşam süreceğiniz ile tabir edilir. Sağlıklı bir hayat ile dinç ve dinamik olacağınıza hayırlı bir kısmet bulacağınıza da alamet etmektedir.

Rüyada Kedinin Uyuduğunu Görmek

Rüyada Kedinin Uyuduğunu Görmek sizi hem maddi hem manevi anlamda batırmak isteyen kötü günler geçirmenizi ve bir bataklığa düşmeniz için elinden geleni yapmaya çekinmeyen bir düşmanın varlığına işaret eder. Fakat bu düşman sizden zeki değil ve sizin biraz dikkatli olmanız ile onu çok kalay alt edeceğiniz anlamına gelir. Etrafınızdaki herkese hemen inanmak sizin en büyük kaybınız.

Rüyada Kedini Üstünüze İşemesi

Rüyada Kedini Üstünüze İşemesi pek de hayırlı sayılmayan bu rüyada sağlık sorunları yaşayacağınıza can sıkıcı olaylara maruz kalacağınıza işaret etmektedir. İlişkinizde moralman bitik olacağınız bir döneme gireceğinize beklediğiniz ve hayalini kurduğunuz güzel günlerin uzak olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Üzerinde Pire Görmek

Rüyada Kedi Üzerinde Pire Görmek haylaz ve yaramaz bir çocuğu ifade eden bu rüya bekâr bir kimse için kısmete dalalettir. Acele karar vermemeli ve sabırlı olmak gerekir. Evli bir kimse içinse hayırlı bir evlat ile yorumlanır. Bu çocuk ilk zamanlar sağlık sorunu yaşayabilir fakat çok kısa süreceğini anlatır.

Rüyada Kedi ve Yavrusu Görmek

Rüyada Kedi ve Yavrusu Görmek çevrenizde ne kadar çok işe yaramaz ve kötü huyları olan insanların var olduğuna dalalet eder. Bu arkadaşlığınızdan zararlı çıkan taraf sizin olacağını anlatan bir rüyadır.

Rüyada Kedi ve İnek Görmek

Rüyada Kedi ve İnek Görmek bereket ve sağlığın habercisi olan bu rüya sizin soğuk ve girişken bir ruha sahip olmadığınıza işaret eder. Bu huyunuz yüzünden çevreniz tarafından sevilmediğiniz ve istenmediğinizi göstermektedir.

Rüyada Kedi ve Böcek Görmek

Rüyada Kedi ve Böcek Görmek birikimlerinizi iyi değerlendirmeniz ve sermayenizi herkese güvenerek ortak almamanız şeklinde tabir edilir. Güven konusunda yanılgılarınız size ışık olduğunu ve gelecek için daha sağlam adımlar atacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada Kedi ve Karga Görmek

Rüyada Kedi ve Karga Görmek hayırsız olan bu rüya başınıza kısa zamanda bela ve musibetlerin geleceğine işinizin bozulacağına paranızın azalacağına ve sağlığınızın bozulacağına alamettir. Kısmet olarak karşınıza çıkan kişinin hayırsız olduğuna acele karar vermemeniz gerektiğine dalalet eder.

Rüyada Kedi ve Köpeklere Yemek Vermek

Rüyada Kedi ve Köpeklere Yemek Vermek size düşmanlık güden ve kötü olmanız her türlü başınıza bela açan bir kimseden sonun da bir iyilik göreceğiniz şeklinde yorumlanır. Gelecek ile ilgili bu kişi ile barış sağlayacağınıza ortak iş kuracağınıza işarettir.

Rüyada Kedi ve Maymun Görmek

Rüyada Kedi ve Maymun Görmek sevilip sayılan bir büyüğünüzden alacağınız bir bilgi ile yola çıkıp bir iş kuracağınıza bu gidişat içinde önünüze çıkacak tüm engelleri atlatacağınıza ve başarı elde edeceğiniz şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kedi ve Tilki Görmek

Rüyada Kedi ve Tilki Görmek sinsi düşman anlamına gelen bu rüya çok dikkatli olmanız gerektiğine işinize sımsıkı sarılmanız gerekir. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğinizi ifade eder. En büyük iyiliği kendinize olan özgüveninizi koruyarak sağlayacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek ne kadar dost olarak görünse de gizlice kuyunuzu kazan birilerinin yakın çevrenizde olduğunu dikkat etmez iseniz elinizde ki tüm varlığınızı alacağına dalalet etmektedir. bu durum karşısında sağlığınızdan da olabilmeniz an meselesi olabilmektedir.

rüyada kedi yavrusu

Rüyada kedi görmek için çeşitli durumlarını kapsayan bir yazı ele almaya çalıştık. Bizim gözümüzden kaçan bir başlık ya da görüşünüz var ise lütfen yorum bölümünü kullanarak bize görüşlerinizi iletiniz. Rüyanız hayırlı olsun : )

2 Comments

Rüya hakkındaki yorumum...