Rüyada Katran Görmek

Rüyada Katran

Rüyada katran görmek kişinin iş ile ilgili hayatında oluşabilecek güzel şeylere yorumlanan rüyalardandır. Maddi kazancını arttıracak, aile geçimini sağlarken sıkıntıya girmeyecek kadar iyi kazancı olan işler yapacağına işaret eder. Kendisini mutlu edecek bir haber almaya, mutlu olacağı bir eş ile izdivaç yapmaya ve sağlık ile ilgili ciddi bir sorunla karşılaşmamaya işarettir.

Rüyada Siyah Kadran Görmek

Genelde olumsuz yorumlanan rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin mutsuz olmasına sebep olacak bir haber almasına, maddi sıkıntı yaşamasından dolayı geçim sıkıntısı çekeceğine delalet eder. Sağlık ile ilgili bir sorunla karşılaşılacağına, kendisine çok yakın gördüğü birinden kötülük göreceğine ve bundan dolayı mutsuz olacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Kadran Ağacı Görmek

İş yaşantısında bazı inişli çıkışlı dönemlerden geçileceğini fakat uzun vadede istenilen mertebeye erişileceğine ve yüksek kazançlar sağlamaya işaret eder. O iş yerinde kalıcı olmak anlamında da tabir edilmektedir. Ayrıca sosyal yaşantıda çevresindeki insanlar arasında kendisi için art niyet besleyen birinin fenalığına maruz kalınacağına fakat bunun kısa zamanda atlatılacağına işarettir.

ağaç

Rüyada Mor Kadran Görmek

Olumlu ve olumsuz yorumlanabilen rüyalardandır. Olumlu olarak aile hayatında huzurlu bir yaşama, hatır sahibi eş ile izdivaca, akrabalarla iyi anlaşmaya yorumlanabilir. Ayrıca maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve rahat yaşamaya da işaret eder. Olumsuz olarak ise tanıdığı birinden görülecek fenalığa, sağlık ile ilgili bazı sorunlar yaşamaya işaret etmektedir.

Rüyada Katran İçtiğini Görmek

Kişinin çevresinde bulunan art niyetli insanların iyi olmayan planlar içinde olduğuna, bu insanlardan göreceği fenalıktan dolayı sıkıntı içerisinde olacağına delalet eder. İş yaşantısında ise arkadaşlarından veya patronundan dolayı gelecek olan bir sıkıntıya bundan dolayı duyulacak olan mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada Katran Aldığını Görmek

Kişinin maddi sıkıntı çekmeden ailesini geçindireceğine, iş hayatında güzel gelişmelerle daha fazla kazanmaya işarettir. Rüyayı gören kişi ticaret ile uğraşan biri ise işlerinin iyiye gideceğine, helal yollardan kazanacağı ziynete işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, uzun zaman çok çabalamasına rağmen vakıf olamayacağı bir işe yorumlanır. Bazen de akraba ile maddi konuda uyuşmazlık anlamlarında yorumlanmaktadır.

Rüyada Katran Sattığını Görmek

Sağlıklı bir ömre, sıkıntılardan kurtularak rahata ermeye, kişinin sosyal yaşantısındaki insanlar arasında itibarının yükselmesine ve hayali kurulan şöhrete sahip olmaya işaret eder. Ayrıca akrabalarla iyi anlaşmaya, ticaret hayatında biriyle yapılacak olan kârlı bir ortaklığa işarettir. Bunun yanı sıra kişinin yaptığı faydalı işler sayesinde maddi sorun yaşamamasına da işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...