Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyada Kar Yediğini Görmek bu durum, rüyanın görüldüğü zamana bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyada kar yediğini görmek, eğer rüya kış mevsiminde görüldüyse oldukça hayırlı anlamlara gelir. Rüya sahibi kısa süre içinde bolluk ve berekete kavuşacak demektir. Rüyada kar yediğini görmek, rüyayı gören kişinin ve ailesinin oldukça bereketli dönemlere gireceğinin, yakın zamanda huzura ereceğinin göstergesidir. Rüyalarda kış döneminde kar, temizlik ve bereket demektir. Eğer rüyanın görüldüğü dönem yaz dönemi ise bu, rüyayı gören kişinin sıkıntılı dönemler geçireceğinin göstergesidir.

Rüyada kar yediğini görmek, yakın zamanda gelecek olan mutsuzluk, üzüntü olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin dikkatli olması ve tedbir alması gerekir. Bazı tabirlere göre ise rüyada kar yediğini görmek, uzun vadeli sağlık anlamına gelir. Rüyasında kar yiyen kişinin veya ailesinin uzun yıllar boyunca ciddi sağlık sorunları yaşamayacağı rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişiler oldukça uzun ömürlü olur, huzurlu hayatlar geçirirler. Rüyada kar yediğini görmek pek çok kaynakta oldukça hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Genel olarak rüyanın içeriğine göre bolluk ve bereket ya da kötü şans olarak rivayet edilir.

Rüyada Siyah Kar Yediğini Görmek

Rüyada Siyah Kar Yediğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi veya çevresi için oldukça hayırsız bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada siyah kar yemek, aileden veya arkadaşlardan birinin hayatını kaybetmesi olarak yorumlanır. Bu rüya da kişi için bir uyarı niteliği taşır. Rüyada siyah kar yediğini görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde sevdiği birini kaybedeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişi sosyal hayatında çevresi ile ilişkilerini sağlam tutmalı ve onların yanında olmalıdır. Rüyada siyah kar yediğini görmek hayırlı değildir ve ölüme işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...