Rüyada Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyada Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyada Kapının Kırıldığını Görmek, rüyayı gören kimse için geçmişten gelen pişmanlık  anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin geçmişe takılıp kalmasına ve bu nedenle şimdiki zamana ayak uyduramamasına delalet edilir.

Rüyada kapının kırıldığını görmek rüya sahibinin bu geçmişe saplanması yüzünden karşısına çıkacak fırsatları da kaçırmasına tabirdir. Karşısına çıkan bu fırsatları akıllıca değerlendirmemesi dolayısı ile bir türlü ilerleme kat edemeyeceğine işarettir. Farklı bir tabire göre rüyada kapının kırıldığını görmek rüyayı gören kimse için para kaybı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok ihtiyacı olduğu anda gerekli olan parayı bulamayacağını ve bu sebeple sıkıntılar yaşayacağına da yorulur. Bu para sorunlarının aile yaşantısını da olumsuz yönde etkileyeceğinin de bir tür işaretidir. Genel anlamı ile rüyada kapının kırıldığını görmek rüya sahibi için pişmanlık ve çaresizliğe tabirdir.

Rüyada Kırmızı Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyada Tahta Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada tahta kapının kırıldığını görmek kişinin yakın zaman içerisinde bebek haberi alacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu haber ile hayatının değişeceğine beklemediği halde gelen bu bebek haberinin hayatına şans getireceğine işarettir. Rüyada tahta kapının kırıldığını görmek kişinin bekar olması durumunda ise hayatını olumsuz yönde etkileyecek haberler alacağına delalettir. Rüya sahibinin bu haber ile hayatının değişeceğine ve yeni hayatına bir türlü adapte olamayacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada tahta kapının kırıldığını görmek kişinin yakın zaman içerisinde beklemediği bir yerden para geleceğine işarettir. Rüya sahibi bu sayede uzun süredir hayalini kurduğu şeyi satın alacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada tahta kapının kırıldığını görmek kişi için yeni bir döneme işarettir. Genel anlamı ile rüyada tahta kapının kırıldığını görmek kişiye hayatının değişeceğini tabir etmektedir.

Rüyada Kırmızı Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyada Kırmızı Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kırmızı kapının kırıldığını görmek yalnızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları yüzünden çevresi tarafından kıskanıldığı ve bu sebepten ötürü yalnız kaldığına işarettir. Rüya sahibinin rüyada kırmızı kapının kırıldığını görmek aynı zamanda dikkat çekme isteği anlamına da gelir. Kişinin bu dikkat çekme çabaları yüzünden daha da yalnızlaşacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada kırmızı kapının kırıldığını görmek rüya sahibinin ailesi ile yakınlaşacağına işarettir. Rüya sahibi için ailesiyle ilişkilerini kuvvetlendirmesi kendine olan güvenini tekrar kazanacağına işaret olarak gösterilir. Rüyada kırmızı kapının kırıldığını görmek genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için yalnızlığa delalettir.

Rüyada Açık Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyada Açık Kapının Kırıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada açık kapının kırıldığını görmek dertlerinin teker teker azalarak yok olacağına delalet edilir. Rüya sahibinin kendi işi olması durumunda rüyada açık kapının kırıldığını görmek iş hayatında başına gelecek yeni fırsatlara kazançlı yatırımlara ve bu sayede refaha kavuşacağına işlerinin büyüyeceğine delalet edilir. Rüyada açık kapının kırıldığını görmek rüya sahibinin başkasının yanında çalışması durumunda ise terfi alacağına yada maaşına zam yapılacağına yorulur. Rüyada açık kapının kırıldığını görmek farklı bir tabire göre ise iş değişikliği anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına yeni ve farklı iş imkanları çıkacağına ve kararsız kalacağına işarettir. Rüyada açık kapının kırıldığını görmek ikili ilişkilerinde sorunların azalacağını delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...