Rüyada Kanser Görmek

rüyada kanser

Rüyada kanser görmek oldukça kötü bir rüyadır, uğursuz olarak addedilmektedir. Rüya sahibinin çevresini fsat ve fitne, haset ve kıskanç kişilerin sardığını ifade eder. Rüya sahibinin arkadaş çevresini değerlendirmesi ve bu konuda bir sadeleştirmeye gitmesi önerilir. Çünkü bu tip dost görünümlü kişiler yılan gibi rüya sahibinin etrafını sarıp onu nefessiz ve iyi enerjisiz bırakmaktadır. Dertli günlerin habercisi olan bu rüya, kişinin başının dertten kurtulmayacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek

Kötü ve kıskanç akrabaya, dost görünen akrep gibi sokan akrabaya, komşuya, arkadaşa, yoldaşa delalettir. Bu rüya görüldüğünde rüya sahibinin görüştüğü herkesin bir listesini çıkarması ve tek tek bu listenin üzerinden giderek hayatında bir sadeleştirme yapması kendi yararına olacaktır. Bu rüya aynı zamanda işyerinde veya okulda okuyan öğrencinin çalışma sistematiğinde yerine getirmesi gereken disiplin anlayışı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Çok yakınınızın çok sıkıntılı bir anına şahitlik etmek olarak tabir edilir. Bu yakın aileden biri de olabilir. Yakın arkadaşlarınız ile aranızı sıkı tutmaya çalışın.

Rüyada Arkadaşının Kanser Olduğunu Görmek

Çekilen çilenin boşa gitmemesi, çok zorlu bir dönemden geçmek, bir dostu zorlanırken onunla birlikte aynı zorluğu yaşamak, yeminini tutmak, sözünün eri olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eşinin Kanser Olduğunu Görmek

Evlilikte ya da sevgili ile zorlu yollardan geçileceği ancak bu zorlu yollar sonunda aşkın pekişeceği anlamı çıkarılır. Şans, miras, nimet, sevinçli haber, aşkın depreşmesi ve alevlenmesi gibi tabirleri de vardır. Kulağa kötü gelmekle birlikte sonu iyi olan hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kanser Tedavisi Görmek

Projelerini tek tek uygulamaya koymak, hayatındaki kötü olan her şeyden uzaklaşmak demektir. Oldukça önem arz eden konuları çözmek ve psikolojik olarak rahatlamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Kanser Haberi Aldığını Görmek

Bu rüya müjdeli bir haberin, rüya sahibi ancak bazı sıkıntılara göğüs gerdikten sonra ortaya çıkıp onu sevindireceği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kanser Ameliyatı Görmek

Genel anlamda rüyada ameliyat olmak her şeyi yoluna koymak, hayatını rayına oturtup kıskananları çatlatırcasına mutlu olmak demektir. Aynı şekilde rüyada kanser ameliyatı görmek de yanlış kişileri, yanlış işleri, yanlış alışkanlıkları, yanlış çevreleri ve gidilen yanlış mekanları hayatından çıkarmak, huzura ermek rahatlamak anlamlarını taşımaktadır.

Rüya hakkındaki yorumum...