Rüyada Kanarya Kuşu Görmek

Rüyada Kanarya Kuşu Görmek

Rüyada Kanarya Kuşu Görmek rüyayı görmüş olan kişi için oldukça hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada kanarya kuşu görmek, Kişinin veya ailesinin yakın zamanda yüksek miktarda maddi kazanç sağlayacağına yorulur. Rüyayı gören kimse güzel günler geçirir, hayatı düzene girer, beklediği huzura kavuşur. Rüyada kanarya kuşu görmek, kişinin kısa süre içinde çok iyi haberler almasına yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda iyi şansa kavuşmasına, başına iyi şeylerin gelmesine delalettir.

Bazı tabirlere göre ise rüyada kanarya kuşu görmek, kişinin yakın zamanda aşık olacağına işaret eder. Rüyayı görmüş olan kimsenin kısa süre içinde yeni tanıştığı birine gönlünü kaptıracağı rivayet edilir. Rüyada kanarya kuşu görmek, kişinin aşık olup sevdiğine ilan-ı aşk etmesine yorulur. Ancak bu rüya en genel tanımıyla iyi şans ve yüksek miktarda kazanç olarak değerlendirilir.

Rüyada Uçamayan Kanarya Kuşu Görmek

Rüyada Uçamayan Kanarya Kuşu Görmek

Rüyanın sahibinin bir tanıdığının ya da ailesinden birilerinin başının dertte olduğunu işaret eder. Rüyada uçamayan kanarya kuşu görmek, kişiye uyarı niteliğindedir. Rüyayı görmüş olan kimsenin çevresine dikkat etmesi ve bu kimseyi bulması gerekir. Rüyada uçamayan kanarya kuşu görmek yaklaşmakta olan belalara delalettir. Genel olarak pek hayra yorulmaz.

Rüyada Kafeste Kanarya Kuşu Görmek

Rüyada Kafeste Kanarya Kuşu Görmek

Rüya sahibinin yakınından birilerinin ona kin tuttuğunun ve onun önüne engel koymaya çalıştığının göstergesidir. Rüyada kafeste kanarya kuşu görmek, Rüyayı görmüş olan kişiyi birilerinin kıskanmakta olduğuna işaret eder. Bu kimse kişinin ayağını kaydırmak ve onun yerine geçmek için elinden gelen her şeyi yapabilecek biridir. Bu rüya pek çok tabire göre tehlikenin işaretidir ve hayra yorulmaz. En genel tabiriyle yakınlarda birilerinin rüya sahibine kin güttüğü ve yakın zamanda hamle yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...