Rüyada Kanarya Görmek

Rüyada Kanarya Görmek

Rüyada kanarya görmek, kanarya kuşu, Kanarya Adalar’ından gelen şarkıcı kuş olarak da bilinir. Onların ırkları arasında sadece erkek kanarya kuşları şarkı söyleme yeteneğine sahiptir. Rüyada kanaryayı görmek, çoğu kanaryanın sarı tonu vardır. Genellikle, ev kanaryası sarı, turuncu, kırmızı, kahverengi, beyaz ile siyah gibi renkleri taşır. Öte yandan, vahşi kanarya kuşu sadece sarı renkte bulunmuştur.

Rüyada kanarya görmek, bize çok öğretiyi totem olarak veriyor. İlk olarak, güneşin veya güneş ışığının sağladığı enerjileri yansıtan, güneşin rengine benzeyen sarı renkleridir. Eski zamanlarda, insanlar güneşin başlarının üzerinde parlayan, onlara hayatlarını sürdürebilmek için enerji ile ışık sağlayan enerji Tanrısı olduğuna inanırlardı. Adının (şarkı kuşu) olduğu gibi, kanarya rüyada kişinin sesinin gücünü öğretir. Kuşkusuz, sesin gücü, şarkı söyleyip müzik yapmak için güçlü ses telleri değil, kişinin sesinin gücünü bilmek anlamına gelmez. Konuşma, çoğu yaratığın sahip olduğu en güçlü duygu veya güçlerden biridir. Konuşma yeteneği sizi hayatınızın en iyisine ya da en kötü kabusa götürür.

Rüyada kanaryayı görmek

Rüyada kanaryayı görmek, neşe, şarkı , müziğin simgesidir. Bu güzel kuşların heyecanları insanları büyüledi, bu yüzden rüyada sarı kanaryalar görmek, iyi bir işaret olarak kabul edilir. Eğer sessizce rüyada kanarya görmek, bakarsanız, gerçekte size hiçbir şeyin korkunç bir şey gelmeyeceğini söyler. Yalnızca itibarınıza zarar vermeyen meslektaşlarınızla çok az sorun yaşayabilirsiniz. Rüyada sarı kanaryalar görmek, çevrenizde cıvıl cıvık, çırpınan kuşların bolluğu, neşeyi ile eğlenceyi öngörür. Kanaryanın şarkı söylediğini duyduysanız, bu rüya aile refahını temsil eder. Aile ilişkileri yakında önemli ölçüde iyileşecek evinizde anlayış, sevgi hüküm sürecek. Sadece yalan, mutluluğunu bozabilir, bu yüzden iki yüzlülükten vazgeçmelisin. Rüyada kanaryayı görmek, beklenmedik ama çok hoş olayları öngörüyor. Eğer sevimli kanaryanın mutlu sahibi olsaydınız, bu rüya onur, başarı ile takdir anlamına gelir. Romantik rüyanızın gerçekleşmesi çok olasıdır. Rüyada kanarya görmek, doğal olarak parlak olsaydı, ne yazık ki umutlarınız gerçekleşmek istemiyor olurdu. Bu na sebep olan aşırı krediliğinizi suçlamamalısınız. Böyle rüyadan sonra, vaatleri perişan etmekten çekinin, sözlerinizi tutmamamız, kargaşaya ile küskünlüğe yol açabilir.

Rüyada Kanarya Görmek ve Satın Almak

Rüyada Kanarya Görmek ve Satın Almak

Rüyada kanarya görmek, satın almak, öngörülebilir gelecekte, hayatınızın büyük ölçüde refahı artacaktır. Rüyada kanaryayı görmek, satın almak, Öz-önem duygunuzu şişirecek, başarı ile onurun tadını çıkaracaksınız. Rüyada kanarya görmek, satın almak, birisi size kanarya önerdiğinde, bu rüya kalıtımı öngörür. Küçük olsada para gelmesi muhtemeldir, ancak para asla gereksiz değildir.

Rüyada Kanarya Görmek ve Kafesten Kaçması

Rüyada Kanarya Görmek ve Kafesten Kaçması

Rüyada kanarya uçması görmek, kafesten kaçması yada kanarya kuşunun, kuş kafesinden uçmasına izin verirseniz, bu kayıpları ve hayal kırıklıklarını vaat eden kötü alamettir. Rüyada kanarya uçması görmek, kafesten kaçması, içinizdeki depresyonu ortadan kaldırmanızı, hayatınızdaki olumlu şeylere yer açmanızı öğretir. Bu öğrenme sevinç yaymak, senin karanlık tarafını muaf tutmak suretiyle yapılabilir. Bu ikisi de hayatta bir denge oluşturamazlar. Rüyada sarı kanarya görmek, kafesten kaçması, dengeli yaşam sürmek için, zayıflıklarına dikkat etmelisiniz. Onları yaşamınızdaki sevinçler ile aşmak zorundasınız. Hayat acılarla dolu değil, her zaman sevinmek de doğru değil. Bu iki karşıtın karışımı hayat yaşanır. Denge sizin tarafınızdan oluşturulmalıdır.

Rüyada Kanarya Görmek ve Ölmesi

Rüyada Kanarya Görmek ve Ölmesi

Kuş rüyanda ölürse, yakın arkadaş tarafından ihanete uğrayacaksın. Lüks dairelerde tatlı kanarya şarkısı hayal ettiyseniz, zevkler, eğlenceler yaşayacaksınız. Rüyada kanarya uçması görmek, ölmesi, içsel benliğinizi dinlemenizi ile konuşma yeteneğinizi kontrol etmenizi öğretir. Eğer bu özel öğretiyi öğrenirseniz, o zaman Dünya gezegenindeki en baskın güçlerden birini kavramış olabilirsiniz. Sesten kendini kontrol etmek, kanarya kuşunun şarkı söylemesiyle yorumlanabilir, burada belirli yerlere sesini indirerek ve yükselterek işaret eder. Nasıl melodiyi yarattığını söyler. Sesinin gücü kontrol edilmezse, sınıf sıradan kuşlar için bir fark yaratmayacaktır.

Rüyada Uçan Bir Kanarya Görmek

Rüyada Uçan Bir Kanarya Görmek

Uçan bir kanarya özgürlükle bağlantıyı gösterir. Bunun aksine, eğer kanarya kafeste gösteriliyorsa, üzüntü, mutsuzluk, tuzak belirtileri gösterir. Rüyada uçan kanarya görmek, mutluluk ve neşe olarak yorumlandığında, kendinizi ve diğerlerini de aydınlatacak kadar sabır verir. Rüyada uçan kanarya görmek, hislerinizi ve duygularınızı kontrol etmeniz gerektiğini söyler. Rüyada uçan kanarya görmek, yeni başlangıca serbestçe girebilmek için, herhangi engel olmaksızın, kendinizi iyileştirmenin tezahürüne yönlendirir.

Rüya hakkındaki yorumum...