Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek, rüyayı gören kimse için vicdan azabı anlamına gelmektedir. Rüya
sahibinin daha sonradan pişmanlık yaşayacağı bir olay yaşayacağına delalet edilir. Rüyada kan Kustuğunu görmek rüya sahibinin bu hatası yüzünden çok sevdiği biri ile arasının bozulacağına da tabirdir.Daha sonrasında ise yaşayacağı pişmanlık sayesinde yanlış yaptığını fark edip kırgınlıkları gidermeye çabalayacağına da işarettir.

Farklı bir tabire göre rüyada kan kustuğunu görmek rüyayı gören kimse için bunalma anlamına da gelir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan dolayı artık tükendiği ve bunaldığı anlamına da yorulur.Bu sıkıntıların içinde artık daha fazla boğuşmak istemediği için çeşitli çözüm arayışları içerisine gireceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada kan kustuğunu görmek rüya sahibi için sıkıntılardan kurtulma çabasına girmeye tabirdir.

Rüyada Açık Havada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada Açık Havada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada açık havada kan kustuğunu görmek kişinin yakın zaman içerisinde sıkıntılarından kurtulacağına delalet edilir. Rüya sahibinin çektiği sıkıntılar sonucunda belirli bir olgunluğa erişeceğine ve bu sayede iç huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada açık havada kan kustuğunu görmek kişinin elbiseleri de kana bulanması durumunda ise yardım alarak dertlerini çözeceğine delalettir. Rüya sahibi alacağı yardımlar sayesinde derin bir nefes alarak rahatlatacaktır.Farklı bir tabire göre ise rüyada açık havada kan kustuğunu görmek kişinin yakın zaman içerisinde satmaya çalıştığı fakat bir türlü satılamayan şeyleri elinden tez zamanda çıkacağına işarettir. Uzun yıllardır bekleyen unutulmaya yüz tutmuş eşyalarının değerinin artacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada açık havada kan kustuğunu görmek kişi için yenilenme  dönemine işarettir. Genel anlamı ile rüyada açık havada kan kustuğunu görmek kişiye rahatlama ve yenilenme sağlayacağı tabir edilmektedir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada Karanlıkta Kan Kustuğunu Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada karanlıkta kan kustuğunu görmek kayıp anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında verdiği yanlış kararlar yüzünden kayıplar yaşayacağına ve zor bir döneme gireceğinin işaretidir.Rüya sahibinin rüyada karanlıkta kan kustuğunu görmek aynı zamanda alacağı ölüm haberi anlamına da gelir. Kişinin kayıp ile hayata olan heyecanının da kaybolacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada karanlıkta kan kustuğunu görmek rüya sahibinin ailesi ile sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi için aldığı yanlış kararlar ile ailesi tarafından dışlanacağının da işareti olarak gösterilir. Rüyada karanlıkta kan kustuğunu görmek genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için kötü bir döneme delalettir.

Rüyada Sevdiği Birinin Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada Sevdiği Birinin Kan Kustuğunu Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada sevdiği bir kimsenin kan kustuğunu görmek aşırı ilgiden sevdiklerini boğduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin evli olması durumunda rüyada sevdiği birinin kan kustuğunu görmek çocuklarını aşırı endişe ve gereksiz ilgi ile kendinden uzaklaştırdığına delalet edilir. Rüyada sevdiği birinin kan kustuğunu görmek rüya sahibinin bekar olması durumunda ise karşı cinse olan aşırı ilgisinden dolayı terk edildiği anlamına yorulur. Rüyada sevdiği birinin kan kustuğunu görmek farklı bir tabire göre ise kıskançlık anlamına gelir. Rüya sahibinin gereksiz kıskançlıkları yüzünden yalnız kalacağına işarettir.Rüyada kan kustuğunu görmek iş hayatının onu çok sıktığını yeni yerler görmek istediğini yeni insanlar ile tanışmak istediğini belirtir.

Rüya hakkındaki yorumum...