Rüyada Kalfa Görmek

kalfa

Rüyada Kalfa Görmek kişinin bir işi başarmaya çalışırken kendisi için önemli olan yakın arkadaşının yardımını alacağına, bu kişinin sadakatinden şüphe duyulmayacağına işaret eder. Sosyal çevresinde kişiyi seven insanların ihtiyaçlar doğrultusunda yardımlarda bulunacaklarına ve kişinin ailesiyle birlikte kenetlenerek tüm zorlukların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Eczacı Kalfası Görmek

Kişinin kendisi için önemli olabilecek bir yola gireceği ve bu yolun İslam yolu olduğuna, bu yolun uğurunda seve seve can vereceğine işarettir. Ayrıca iş yaşantısında çok güzel gelişmelerin olacağına, bu gelişmeler sonucunda hak edilen bol kazanca işaret eder. Olumsuz olarak ise, kişinin tanımadığı bir kadınla anlaşmazlık yaşayacağına ve uzun sürecek bir sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Marangoz Kalfası Görmek

Kişinin iş hayatında yapacağı hayırlı işlerle kazancını arttıracağına, bu kazancın bereketli olacağına ve yine bu kazancı hayırlı olacak işlerde kullanmaya işaret eder. Kendisine yardımcı olacak orta yaşlı biriyle tanışmasına ve bu kişiyle hayırlı bir yola gireceğine de işarettir. Ayrıca iyi giden sağlığını koruyacağına ve akrabalarla iyi anlaşarak huzur dolu bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Kalfa Olduğunu Görmek

Çalışmayan birisi bu rüyayı görüyorsa yakın zamanda iş bulacağına, ticarette yapılacak olan kârlı bir ortaklığa ve bol kazanca işaret eder. Sağlığın iyi olmasına, çevrede bulunan art niyetli bir insandan, merhamet sahibi bir akraba vesilesiyle kurtulmaya da işarettir. Ayrıca yardım sever bir yabancıya da delalet eder.

Rüyada Klimacı Kalfası Olduğunu Görmek

kalfa

Rüyayı gören kişinin kendisine manevi anlamda külfet olacak yakınından kurtulmasına, yaşamını refah içinde geçireceğine, helal kazanca ve mal artışına işaret eder. Bazı tabircilere göre ise, kişinin çalıştığı yerde amirinden kötülük göreceğine veya arkadaşlarıyla aralarında sorunlara maruz kalacaklarına delalet etmektedir.

Rüyada Kalfayla Tartıştığını Görmek

İş hayatında veya ticaret ile uğraşırken kurulan ortaklığın bozulmasına, ortaklar arasında kavga ve küslük anlamlarına gelmektedir. Ayrıca amiri tarafından yapılacak olan haksızlığa maruz kalmaya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise, iki arkadaş arasının açılmasına, akrabalar arası anlaşmazlığa ve rüyayı gören kişi evliyse eşi ile yaşayacağı anlaşmazlığa delalet etmektedir.

Rüyada Kalfa İle Çay İçtiğini Görmek

kalfa

İş yaşantısında kazanılacak olan başarılara, bu başarıların sonucunda ise çok para kazanmaya işarettir. Kişinin çalıştığı yerde amiriyle iyi anlaşacağına, ticarette hayırlı kazanımlara işaret eder. Sağlığın yerinde olacağına, yakın zamanda gelecek olan hayırlı bir habere ve refah içerisinde yaşamaya işaret etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...