Rüyada Kafesci Görmek

kafesci

Rüyada kafesci görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşantısında yaşadığı olumlu gelişmeler sonucunda mal ve mülk sahibi olmasına, çalışmalarının meyvesini zaman içerisinde toplayarak, kazancını arttıracağına işaret eder. Bir yere bina veya ev inşa edeceğine, ticaret ile uğraşıyorsa doğru ve güzel işler yaparak parasını, malını daha da arttıracağına işarettir.

Rüyada Kafesci Olduğunu Görmek

Kişinin kendi üzerine bir yer edineceğine ya da böyle bir yeri varsa daha da büyüteceğine, çalıştığı iş yerinde veya kendi iş yerinde kazancının bolluğuna, bu sayede maddi sıkıntı yaşamadan geçimini sağlayacağına işaret eder. Sağlık ile ilgili sorunu bulunuyorsa, bu sorunu kısa zamanda atlatacağına, ailesinde hasta olan kişi varsa onun da iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Babanın Kafesci Olduğunu Görmek

kafes

Uzun vadede kişiye aile büyüklerinden birinden kalacak olan mirasa sahip olmaya, yine aile içerisinden birinin iyiliğini görmeye, gördüğü bu iyilik sonrası mutluluğuna delalet eder. Yaşamını refah içinde geçireceğine, kendisinin huzurunu bozacak insanları hayatından uzak tutacağına işarettir.

Rüyada Kardeşinin Kafesci Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kardeşinden veya kardeşi kadar yakın gördüğü bir akrabasından göreceği iyilik sayesinde maddi durumunda olumlu anlamda gelişmeler yaşayacağına, sosyal çevresinde şöhrete kavuşacağına işaret eder. Ayrıca uzun zamandır arzu ettiği bir hayalini yine sevdiği bir arkadaşının vesilesiyle yerine getireceğine işarettir.

Rüyada Arkadaşının Kafesci Olduğunu Görmek

Varsa bir hastalığın iyileşmesine, yoksa sağlıklı bir ömür geçirileceğine işaret etmektedir. Bunun yanı sıra sosyal çevresindeki insanlarla iyi anlaşmaya, iş hayatında çalışma arkadaşları ve amiriyle iyi anlaşmaya işarettir. Bazı tabircilere göre ise, bir arkadaşından göreceği iyilikle maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Kafesci İle Tartıştığını Görmek

Kişiye ayrıcalık katacak, hayırlı gelişmelere vesile olacak biriyle tanışmasına, bu tanışma sonrasında işlerinin iyi gideceğine, mutlu mesut yaşam geçirmesine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında ve aile hayatında hayırlı ve güzel işlerle uğraşacağına, evine helal para getireceğine işarettir. Bazı tabirlere göre ise tanıştığı birisinden kötülük göreceğine, işlerinin kötüye gideceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kafesci İle Çay İçtiğini Görmek

kafes ve tavşan

Sosyal çevrede iyi anlaştığı insanlarla hoş sohbetlerde bulunmaya, bu sohbetler sonrasında huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder. İş hayatında da çevresindeki insanlarla iyi anlaşmaya, kişinin yapacağı güzel işlerle kazancının artacağına ve makamının yükseleceğine işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise kişinin arkasından yapılan dedikoduya ve art niyetli birinin kişi hakkında kötü düşüncelerine delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...