Rüyada Kabız Görmek

Rüyada Kabız

Rüyada Kabız Görmek düş sahibinin içindeki sıkıntıları atmaya çalışıp atamadığına, biriken bu sıkıntıların hayatını yürütmesinde zorlandığına işaret edebilir. Bu sıkıntıların sebebi sevmediği bir ortamda bulunma veya çalışma, baskı yapılan aile ile yaşama şeklinde kendisini gösterebilir. Ancak düşü gören kişiye kendisinden daha tecrübeli ve bilgili bir kişi tarafından yol gösterilecek şeklinde yorum getirilebilir.

Rüyada Kabız Olduğunu Görmek

Kabız görmek gibi uzun zamandır kafanızı taktığınız dertlerden sorunlardan kurtulmaya çalışılıp bunu başaramamaya delalet eder. Düş sahibinin daha önce bu problemleri yaşamış birisinden gelecek olan yardıma ihtiyaç duyduğunun işaretçisidir. Yakın zaman içerisinde bir aile büyüğünün düş sahibine yardımcı olacağına rivayet eder.

Kabız Birini Görmek

Rüyada Kabız Birini Görmek

Rüyacı kişinin yardıma ihtiyaç duyan bir insanın yardımına koşacağına delalet eder. Kendisini zor duruma sokabilecek olan bir durum olsa dahi düş sahibi, iyi kalpliliği ve yardımseverliği yüzünden bu insanın derdine derman olmaya çalışacak şeklinde yorumlanabilir. Aç bir öğrencinin karnını doyurmak, yoksul bir insana sadaka vermek, öksüz ve yetimlerin elinden tutmak gibi durumlardan birini gerçekleştirecek olan rüya sahibinin birçok insanın sevabını ve duasını alacağına rivayet eder.

Rüyada Kabız Bebek Görmek

Sevilen bir insanın yakın vakit içerisinde dünya evine girip mutluluğu yakalayacağının işaretçisidir. Bunun yanı sıra sevilen insanlardan birinden gelecek olan bebek haberinin de işaretçisi olabilir. Rüyada görülen bebeğin cinsiyeti gelecek hayırlı haberdeki bebeğin cinsiyeti ile aynı olma olasılığı yüksektir.

Rüyada Arkadaşının Kabız Olduğunu Görmek

Arkadaşı ile rüya sahibinin arasında bir problem olduğu, ancak arkadaşının bunu bir türlü dile getiremediğine işaret eder. Daha önce yaşanılan olayı içine atmış olan arkadaşınız size patlayacağı günlerin yakın olduğuna rivayet eder.

Rüyada Komşunun Kabız Olduğunu Görmek

Komşunuzun size kötü gözle baktığına, evinize giren çıkan insanları gözetlediğine ve hakkınızda dedikodu yaydığına işaret edebilir. Kötü kalpli komşu ile aynı yerde oturmak sizin evinizin bereketini de bozacaktır şeklinde tabir edilebilir.

Rüyada Çocuğunun Kabız Olduğunu Görmek

Çocuğunuzun zeki olduğuna ancak doğru yönlendirilmediği için başarılı olamadığına delalet eder. Çocuğunuzun başarılı olabilmesi için aile büyüklerinden gelen doğru yönlendirmeye ihtiyaç duyduğunun işaretçisidir. Çocuğun yetenekleri, ilgi alanları doğrultusunda hareket etmesi sağlanmalıdır. Aksi durumda mutsuz bir hayat yaşayacağı ve çocuğunun mutsuz olduğunu gören rüya sahibinin de yaşamının mutsuzlaşacağı rivayet edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...