Rüyada Kabin Görmek

Rüyada Kabin

Rüyada Kabin Görmek önceden elde ettiği başarılarda ve kazançlarda birinin gözü var demektir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kıskanç kindar nefret dolu kişilerden biran önce sıyrılıp kendine güvenilir bir çevre edinmesi gerekmektedir. Rüyada dışarıdan gelecek tehlikeleri ve zararı korumak için duruyorsa, kişi rüyasında kabine sığınıyorsa tehlikeyi atlatmış, yakın zamanda feraha kavuşacak demektir.

Rüyada Beyaz Kabin Görmek

Rüya sahibi beyaz olarak görüyorsa, yeni başlayacağı işin ya da gideceği yolun iyi sonuçlanacağına alamettir. Eğer beyaz renkli kabine sevdiğini saklıyorsa, sıkıntılı olan yakınını kurtaracaktır ayrıca kurtardığı hayırlı işlere vesile olacaktır. Para konusunda hiç sıkıntı çekilmeycektir.

Rüyada Mor Kabin Görmek

Rüyasında mor gören kişi sıkıntılı döneme girecek, iyi sonuçlanmayacak işe vesile olacak demektir. İçinden çıkmaya çalışıyorsa, yardıma ihtiyaç duyacağı, dost eli bekleyeceği günlerin geleceği anlamına gelir. Eğer ki birini mor kabinin içine saklıyorsa, birini sıkıntıya sokacak, kabinin içinden çıkartıyorsa birini sıkıntıdan kurtaracak demektir. Uzakta duran, ulaşamadığı mor ise konuşmadığı ya da haberdar olmadığı birinin sıkıntıda olduğuna delalettir.

kırmızı kabin

Rüyada Kırmızı Kabin Görmek

Rüyasında kırmızı kabin gören kişi utandırıcı ve yüz kızartıcı bir işe bulaşacak demektir. Eğer ki kabinin içindeyse, bulaştığı işten ya da borçtan yakasını kurtaracak. Kabinin kanla boyandığını gören kişi, pis işten sıyrılmaya çalışacaktır. Kötülük düşünmeyerek buna devam eder ise yaptığı bütün işlerden başı dik çıkacaktır.

Rüyada Mavi Kabin Görmek

Mavi göğü, denizi ve başarıyı temsil eder. Rüyasında mavi kabin gören kişi feraha kavuşacak, aldığı işin üstesinden gelecek ya da günahlarından arınacaktır. Eğer ki rüya sahibi kabinin içindeyse başarılı bir iş yapmış, kabinin dışındaysa başarıya ve feraha çıkmaya az kalmış demektir.

mavi kabin

Rüyada Kabin Aldığını Görmek

Rüya sahibi kabini kendisine alıyorsa kendini sıkıntıdan kurtaracak yolu bulacak demektir. Ailesine ya da sevdiği birine alıyorsa, sevdiğini ve ailesini kötülükten koruyacağını gösterir. Kabin eski ve kırık dökükse, eski bir dostunun ona yakın zamanda el uzatacağı anlamına gelir.

Rüyada Kabin Sattığını Görmek

Rüyasında kabin sattığını gören kişi, onu dara sokan ve güç duruma düşüren bir işten ya da kişiden kurtulacak demektir. Eğer ki kabini büyük meblağa satıyorsa kötüye giden işini kısa zamanda toplayacak, küçük meblağa satıyorsa ucu ucuna kurtulacak demektir.

Rüya hakkındaki yorumum...