Rüyada Jelibon Görmek

Rüyada Jelibon Görmek gören kişi bekar ise kendi memleketinden olmayan kültürleri  yaşantısı farklı yerlere ait kişilerle dialog kurmasına, aşk yaşamasına bundan büyük keyif almasına delalet eder. Rüyasında jelibon gören kişinin hayatı çok mutlu eğlence ile dolu geçer.

Rüyada jelibon görmek kişiyi mutlu edecek haberler, evli olanlar için çocuk sahibi olmaya, sanatla uğraşan insanlar için sanat camiasındaki ününün geniş hayran kitlelerine hatta farklı ülkelere yayılmasına, dünya çapında dürüstlük işiyle tanınan bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyasında jelibon gören insanlar genel olarak çocuk ruhlu insanlardır. Yaşıtlarından çok daha küçük yaşta olan kişilerle vakit geçirmeyi severler. Hayatı çok fazla ciddiye almayan bir yapıları vardır. Genel görünüşleri itibarı ile hep mutlu olarak görürsünüz. Ancak bazen aşırı vurdumduymazlık işlerinde aksamalara, hayatında bazı olumsuzluklara ve üzülmelerine neden olmaktadır.

Rüyada Jelibon Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin çevresi akrabaları için fedakarlık yapacağı bir döneme girdiğinin habercisidir. Özellikle ticaret erbabı için işlerinin artacağına biraz fazla çalışacağına, buna bağlı olarak belki de ayağıyla ilgili sağlık problemleri yaşamasına delalet etmektedir. Aşırı yoğunluktan kaynaklanan sıkıntılarını kısa zamanda gidererek normal hayatına döneceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Jelibon

Rüyada Jelibon Sattığını Görmek

İş hayatında yaşanacak olumsuzluklara işaret etmektedir. Hayatın neşesine ve eğlenceye kendisini fazla kaptıran kişi işlerini savsaklar ve bu nedenle işlerinin bozulmasına sebep olur. Kazancı çok azalacağından çevresinden ve akrabalarından yardım görecek bir hal alır.

Rüyada Jelibon Yediğini Görmek

Aşk yönünden çok şanslı olmasa da etrafında kişiyi mutlu edecek bir çok arkadaşının olmasına ve rüya sahibinin hayatında yalnızlık çekmeyen biri olduğuna işaret etmektedir. Orta yaş ve üzeri kişilerden bu rüyayı görenler için kendisinden oldukça küçük biri ile gönül ilişkisi yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Jelibon

Rüyada Jelibonlarla Oynadığını Görmek

Evli olan kimseler için yakında bebek sahibi olunacağına bir işarettir. Kişinin çocuk ruhlu olmasına, eğlenceye çok düşkün olmasına, hayatı ciddiye almayan ve fazla umursamayan ancak bunun sonucu başına gelen sorunlar nedeniyle sonunda hep üzülen taraf olan bir kişiliğe yorumlanmaktadır.

Rüya hakkındaki yorumum...