Rüyada Jandarma Görmek

rüyada jandarma

Rüyada Jandarma Görmek kişiyi kısa zaman içinde çeşitli uğraşların beklemesine yorumlanır. Bu kişi sabrettiğinde ve azmettiğinde kesin başarıya ulaşacak şeklinde yorumlanır. Uğraşacak bazı işlerin başınıza geleceğine ancak sonunda felaha ereceğinize işaret eder. Bu kişinin korunmasına ve rahat hayat geçireceğine delalet eder.

Bazı yorumlarda rüyada jandarma görmenin başarıya işaret ettiği belirtilmiştir. Bu rüyayı gren kişinin itibarlı ve toplumda sözü dinlenen kişi olduğu anlamı çıkar. Rüya sahibinin yüksek makamda olması ve insanların saygısına mazhar olması ve kendisinden çekinilen birisi olması olarak ta yorumlanmaktadır. Başkalarının bu kişi için hayır dua etmesi sayesinde belalardan ve musibetlerden korunan kişi olarak yorumlandığı da olmuştur.

jandarma

Rüyada Kendini Jandarma Olmuş Görmek

Kişi kendisini karakolda görmüşse bu giriştiği işte başarıya ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Bu kişinin her işinin rast gideceğine yorumlanır. Araya hiç kimseyi sormadan kendi işini kendisinin halledeceğini, aldığı işleri başarıyla bitireceğini işaret eder.

Rüyada Jandarma İle Konuşmak

Rüya sahibi kendisini karakolda eri ile konuşurken görüyorsa haber alacağına işarettir. Şayet toplu şekilde geçit töreni yapıyorken görürse beklediği ve müjdeli haberler alacağına yorumlanır. Jandarma komutanı ile konuştuğunu görmek ise başarıya yorumlanır.

jandarma

Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Böyle rüya gören kişinin başında musibetler dolaştığına, yapacağı gayrimeşru işler nedeniyle başına musibetler geleceğine ve bunların sonuçlarına katlanacağına işarettir. Ummadığınız bir anda sıkıntı durumlara düşebileceğinize de işaret eder.

Rüyada Kendini Jandarma Arabası Görmek

Yapacağı işler için izin almak üzere devlet kapısında bir zaman geçireceği, devlet işleri ile uğraşacağı anlamındadır.

Rüyada Karakol Görmek

Kendisiyle alakası olmayan bir iş nedeniyle suçlanacağına ve kendisini temize çıkartmak için bir hayli uğraşacağına işaret eder.

Jandarmanın Evine Geldiğini Görmek

Rüyayı gören kişi erinin evine geldiğini görmesi bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Evi basar şekilde geldiyse sıkıntı çekmeye ve mal kaybetmeye delalet eder. Evde görmek farklı bir yoruma göre evinizin emniyetli bir yer olmasına, evinizin güvensizliğinin kalkmış olmasına, aynı zamanda sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Jandarmayı Yol Güvenliğinde Görmek

Jandarmayı trafik işlerinde görmek, yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuğunuzun emniyet içerisinde geçeceğine, kazalardan emin olmanıza delalet eder. Jandarma görmek gerçek hayatta etik ve ahlak kurallarına uyanlar için sıkıntı içermez.

Rüya hakkındaki yorumum...