Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada Jaguar

Rüyada Jaguar Görmek kalp kırıklıklarının yaşanacağına delalet eder. Hayatınızdaki insan veya arkadaşlarınız ile yaşayacağınız tartışmaların işaretçisidir. Bu tartışmalar uzun süreli küslüklere yol açabilir. Bunun yanı sıra şan ve şöhret anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sarı Jaguar Görmek

Hayattaki şansınızın tersine döneceğinin işaretidir. Eğer şanslı bir insan iseniz hayatınızın geri kalanında adımlar atarken dikkat etmeniz gerektiğinin işaretidir. Şanssız bir insan iseniz, şansınızın açılacağına delalet eder. Talih oyunlarından yüklü miktarda kazanç sağlanması olasıdır.

Mavi Jaguar

Rüyada Beyaz Jaguar Görmek

Kısmet anlamına gelir. Yakın zamanda gerçekleşecek olan evlilik olasıdır. Eğer evli iseniz bu evliliğin ilerleyen dönemlerde çıkmaza gireceği şeklinde yorumlanabilir. Bunun yanı sıra iş hayatında olası terfinin yaklaştığının işaretçisi olabilir.

Rüyada Siyah Jaguar Görmek

Siyah jaguar araba iç sıkıntılarınızın biteceğinin ve feraha kavuşacağınızın işaretçisidir. Sizi dara sokan sıkıntıların aşılacağına ve geri kalan hayatınızı mutlu bir şekilde yaşayacağınıza delalet eder. Bunun gerçekleşmesinde beklenmedik bir insandan gelecek olan yardım olasıdır.

Siyah Jaguar

Rüyada Mavi Jaguar Görmek

İş hayatında başarının yaklaştığını gösterir. Emekle yakalanan başarı mevcut işte gelecek olan bir terfi ile olabileceği gibi hiç planda olmayan bir işin karşınıza çıkması şeklinde de olabilir. Patronlardan gelecek olan takdir ve maaş zammı olarak da gerçekleşebilir.

Rüyada Gri Jaguar Görmek

Popülerlik anlamına gelir. Sosyal hayatınızda ilerleyen günlerde daha çok öne çıkacak, parmakla gösterilen bir insan haline geleceksiniz şeklinde yorumlanabilir. İnsanlardan takdir görüp ilgi odağı olmanın hayatınızı değiştireceğine delalet eder.

Rüyada Bej Jaguar Görmek

Sağlıkta baş gösterecek olan bozulmaların işaretçisidir. Fiziksel olarak ağrıların artacağına, yorgunluğun baş göstermeye başlayacağına rivayet eder. Bu sağlık bozulmaları rüyacıda görülebileceği gibi kendisi kadar seven yakın çevresinden bir insanda da görülebilir.

Rüyada Modifiyeli Jaguar Görmek

Rüya sahibinin başına uğursuzluk çöktüğünün işaretçisidir. Bu uğursuzluk iş ve sosyal hayatında kendisini gösterecektir. Aile büyüklerinden gelecek olan yardım ile bu uğursuzluğun aşılacağına delalet eder. Ailenin takdiri ile daha huzurlu bir hayata yelken açılacağının işaretçisidir.

Rüyada Jaguar Sürmek

Rüya sahibinin kısa süre içerisinde bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu seyahatte tanışılacak insanlar düş sahibine olumlu birçok şey katacak, hayatını değiştirecek ve hayattaki boşluğu tamamlayacak şeklinde yorumlanabilir. Bu seyahat iş seyahati olabileceği gibi kafa dinlemek için de gerçekleşecek olan tatil şeklinde de düşünülebilir.

Rüya hakkındaki yorumum...