Rüyada işe Geç Kalmak

Rüyada işe Geç Kalmak

Rüyada işe Geç Kalmak, rüya tabirleri terminolojisine göre profesyonel hayatınızda bir takım problemler yaşayacağınızı ifade eden bir rüya imgesidir. Rüyada işe geç kalmak imgesine göre müdürünüzden ya da patronunuzdan dayak yeme olasılığınız mevcut. Fakat bu dayak yeme olasılığını tamamen fırsata çevirmek de sizin elinizde. Rüyada işe geç kalmak imgesi; patronunuzun ya da müdürünüzün size uygulamış olduğu psikolojik şiddet yüzünden hukuki olarak tazminat hakkı kazanacağınızı ifade eder. Rüyada işe geç kalmak durumu alacağınız tazminat ile kendinize çeki düzen vereceğinizin habercisidir.

Tüm bunlara ek olarak rüyada işe geç kalmak tabiri sosyal çevrenizde rahatsız edici diyaloglar yaşanacağı ve ister istemez sizin de bu diyalogların parçası olacağınızı ifade eder. Bu yüzden rüyada işe geç kalmak tabiri; dedikodulu bir ortamda bulunmak zorunda kalacağınızın habercisi olabilir. Bu dedikoduların bir parçası olmak kendinizi kötü hissetmenize neden olacak ve ister istemez arkadaş çevrenizden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Kısaca rüyada işe geç kaldığını görmek imgesi hem sosyal hayatınızda hem de profesyonel hayatınızda birtakım gerilimlerin vücut bulacağımı ifade eden bir rüya imgesi olarak öne çıkar.

Rüyada Sabah işe Geç Kalmak

Rüyada Sabah işe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak benzer anlamlar barındıran rüyada sabah işe geç geç kalmak durumu; kısa gelecek içerisinde patronunuz ile çalışma şartlarınıza dair bir tartışmaya gireceğinizi ifade eder. Bu tartışmadan sonra kısa süreli de olsa işinizden uzak kalabilir ve maddi açıdan zorluklar yaşayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak rüyada sabah işe geç kalmak imgesi; eğitim hayatınızda da benzer problemler yaşayacağınızı ifade eder. Okul hayatınız gergin geçebilir ve öğretmeninizden ciddi yaptırımlar görebilirsiniz.

Rüyada Trafik Yüzünden işe Geç Kalmak

Rüyada Trafik Yüzünden işe Geç Kalmak

Rüyada işe ya da okula geç kalmak tabiriyle benzer anlamlar barındıran Rüyada trafik yüzünden işe geç kalmak; yaşadığınız gerginliklerin ve psikolojik buhranın habercisidir. Kısaca rüyada trafik yüzünden geç kalmak imgesi; bunalımlı ve yoğun bir dönem geçireceğinizi ifade eder. Arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulamayacak ve eski sevgilinizin size karşı rahatsız edici tutumlarına cevap vermek imkanı yakalayamayacaksınız.

Rüya hakkındaki yorumum...