Rüyada İflas Etmek

Rüyada İflas Etmek

Rüyada İflas Etmek gören kişinin gerçek hayatında kendi rüyasına çok benzeyen bir şekilde olay yaşacağı tabir edilir. Gerçekten de rüyayı gören kişinin iş hayatında maddi olarak oldukça zarar edeceği işlere başlayacaktır. Zor şartlarda elde ettiği sermayesinin boş yere çıkacağı yaptığı veya yapmayı planladığı yatırımların onu ilerleyen zamanlarda çok zorlu şartlara sürükleyecektir. Çok büyük umutlarla girmeyi planladığı ihalelerden ihaleler de hayal kırıklığı yaşama ihtimali olduğuna işaret eder.

Rüyada iflas etmek kişinin çok çalışmasına rağmen emek verdiği hatta günlerce uykusuz kalarak hazırladığı ve onun için çok yorucu olan projelerin ona beklediği faydayı getirmeyeceği manasına gelir.

Başka bir yoruma göre rüyada iflas etmek rüyayı gören kişinin beklenmedik şekilde dertleneceğine, bir çok çileye, zahmete hatta meşakkatli hale düşeceğine, rakiplerinin kendisini geçmesine, birikimlerinden çok fazla kayıp vereceğine, bir çok aksilikve engellerle karşılaşacağına, bu sebeple kurulu olan düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da birer birer elinden kayıp gideceğine dalalet eder.

iflas tablosu

Rüyada Yakın Dostunun İflas Ettiğini Görmek

Rüyada iflas etmek ve yakın dostunun iflas ettiğini görmek gören kişinin zar zor sağladığı geçiminin giderek zorlaşacağına yorulur. Kazancının azalacağına, ticaret uğraşıyorsa şansının daha da düşeceğine, uzun zamandır uğraştığı kısmetlerinin de yavaş olarak kapanacağına işaret edilir. Rüya sahibinin yok yakın zamanda ok güvendiği fakat sonradan hayırsız olduğunu anladığı kişilere çatışacağına, yanlış işlere girme ihtimalinin yükseleceğine, kapıda bekleyen yokluk korkusunun ona yaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada Tanımadığı Birisinin İflas Ettiğini Görmek

Rüyada iflas etmek ve rüyada tanımadığı birisinin iflas ettiğini görmek rüya sahibi kendisi için ilgili çok da hayır olmadığına işaret ettiği kabul edilir. Rüya sahibinin son zamanlarda yaptığı hatalardan dolayı fakirleşecektir. Hatta işinden olacaktır. Geçimini sağlayamadığından dolayı ev, iş veya diğer kiralarını ve hayatını idame ettiren faturalarını dahi ödeyemez duruma gelecektir. Düşmanlarının kendi haline güldürecek hallere düşüreceğine delalet eder.

başı eğik erkek

Rüyada Kendi Şirketin İflas Ettiğini Görmek

Rüya iflas etmek yani kendi şirket veya şirketlerinin iflas ettiğinin gören rüya sahibinin gerek iş dünyasında gerekse aile hayatında olan tüm rahat ve huzurunun hatta bütün düzeninin bozulacağına işarettir. Yaşamının oldukça olumsuz yönde şekil alacağına delalet eder. İşlerinin bir çoğunun aksi yönde ilerlemesi sonucunda tüm emeklerinin boşa çıkacağına yorumlanır. Hayallerinin söneceğine, umutlarının da hayalleri ile birlikte tükeneceğine işaret edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...