Rüyada idrarını Kaçırmak

Rüyada idrarını Kaçırmak

Rüyada idrarını Kaçırmak, son derece utanç verici bir duruma maruz kalacağınızı ifade eden bir imge olarak yorumlanır. Rüyada idrarını kaçırmak tabiri doğrultusunda kısa süre içerisinde yapmamanız gereken şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda bu şeyler sizin için çevrenizde kötü bir itibar bırakmanıza da sebebiyet verebilir. Rüyada idrarını kaçırmak imgesi aynı şekilde arkadaşlarınızla olan diyaloğunuzun yapmış olduğunuz hatalar yüzünden zedeleneceğine delalet ederArkadaşlarınızla olan diyaloğunuzun zedelenmesi sonucunda psikolojik olarak zorlayıcı deneyimlere maruz kalacağınızın habercisi olarak da yorumlanır. Bu deneyimler yüzünden yakın gelecekte kendinizi çevrenizden soyutlamak zorunda kalabilirsiniz.

Tüm bu anlamların yanı sıra rüyada idrarını kaçırmak, sosyal ilişkilerinizin kontrol edilemez bir şekilde ilerleyeceğini de simgeler. Sosyal ilişkilerinizdeki bu kontrol edilememezlik durumu, sevdiğiniz dostlarınıza karşı ciddi mahcubiyetler yaşayacağınıza da delalet eder. Rüyada idrarını kaçırmak, yapacağınız hataların ciddi sonuçlar doğaracağını simgeler. Rüyada idrarını kaçırmak tabirince bu sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalacak ve bunlardan son derece utanç duyacaksınızdır. Kısaca rüyada idrarını kaçırmak, yaşamış olduğunuz mahcubiyetlerden dolayı ilişkilerden kendiniz soyutlayacağınızı söylemek yanlış olmaz.

Rüyada idrarını Altına Kaçırmak

Rüyada idrarını Altına Kaçırmak

Rüyada idrarını altına kaçırmak, ani bir şekilde çocukluktan kalan bi korkunuzla yüzleşmek zorunda kalacağınızı simgeler. Yüzleşeceğiniz bu korku aynı zamanda sizin için oldukça dehşet verici sonuçlar da doğuracaktır. Bu sonuçlar yüzünden psikolojiniz oldukça kötü etkilenecek ve kendi içinize kapanmak zorunda kalacaksınızdır. Kısaca rüyada idrarını altına kaçırmak durumu, yaşayacağınız gergin deneyimlerin bazı şeyleri tetikleyeceğini simgeleyen bir imge olarak yorumlanır.

Rüyada Yatağa idrarını Kaçırmak

Rüyada Yatağa idrarını Kaçırmak

Rüyada yatağa idrarını kaçırmak, sağlığınız ile alakalı bazı kötü deneyimler yaşayacağınızı ve kötü haberler alacağınızı simgeler. Alacağınız haberler yüzünden işlerin pek de yolunda gitmediğini anlayabilirsiniz. Bazı şeyleri düzeltmek için bir şeyler yapmaya başlasanız da çok geç kaldığınızı anlamanız an meselesidir. Rüyada yatağa idrarını kaçırmak durumu, aynı zamanda çevrenizdeki insanlara karşı küçük düşeceğinizi de ifade eder. Bu insanlara küçük düşmenizle birlikte kendinizi yerin dibine girmiş hissedecek ve her şeyden kaçmak isteyeceksinizdir. Rüyada idrarını yatağa kaçırmak tabirince psikolojik destek almanız gerekebilir.

Rüya hakkındaki yorumum...