Rüyada Hızır Görmek

Rüyada Hızır görmek, rüya sahibi için güzel olayların başlangıcını ifade eder. Kişinin manevi hayatına bağlı olarak göreceği mükafatın büyüklüğü değişir. Rüyada Hızır görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta ne ile uğraşıyorsa, sıkıntıları hangi alanda ise yardımın ihtiyacı olan alandan geleceğine işarettir. Rüyada Hızır’ı görmek demek kişi eğer hayvancılıkla uğraşıyorsa, hayvanları çoğalacak sütlerine ve ürünlerine bereket gelecektir. Rüyada Hızır görmek, kişi eğer bir kurumda çalışıyorsa terfi alacak yada maaşı zamlanacak demektir. Kişi eğer tüccar ise kazancı katlanacak ve zarar etmeyecektir.

Rüyada Hızır görmek, eğer bir hastalığınız var, buna derman bulamıyorsanız, tez zamanda iyileşeceğinizin habercisidir. Rüyada Hızır görmek bekar erkek ile kızlar için evlenecek kısmetlerinin olması, karşılarına hakkettiği kadar iyi insanların çıkmasının müjdesi demektir. Rüyada Hızır’ı görmek, evli erkek ve kadınlar için ise aile huzur ve mutluluk demektir. Eğer çocukları varsa hayırlı evlat olacaklarına işarettir. Rüyada Hızır görmek bir yardım paketi gibidir. Kişinin dilek ve duaları yani ne isteği, ihtiyacı varsa yerine gelecek demektir. Rüyada Hızır’ı görmek kişinin hangi duygularla gördüğünde önemlidir. Hızır gören kişi eğer maddi sıkıntılar içinde iken görüyorsa bolluk bereket ihsan olacaktır. Kişi eğer hastalık sebebiyle muzdarip ise şifa bulacaktır.

Rüyada Hızır Görmek ve Beraber Yürümek

Rüyada Hızır Görmek ve Beraber Yürümek

Burada önemli olan husus yani asıl gösterilmek istenen, kişinin derdine derman aramak için çıktığı yolun doğru olmasıdır. Rüyada Hızır görmek ve beraber yürümek demek, yani kişi dertleri için ibadet ediyorsa, şifa bulmak için sadaka veriyorsa yada kimsenin bilmediği hayırlar yapıyorsa doğru yolda olduğunun göstergesidir. Hızır görülmesi, derman için yaptıklarının doğru olduğu ve böyle devam ederse çok az kaldığını sabretmesi gerektiğinin belirtisidir.

Rüyada Hızır Görmek ve Beraber Yemek Yemek

Rüyada Hızır Görmek ve Beraber Yemek Yemek

Hızır görülmesi çok güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişi deyim yerindeyse kemale ermiştir. Rüyada Hızır’ı görmek ve beraber yemek yemek demek, imtihan için gönderilen dertler ve sıkıntılar karşısında kişi vakur bir tavırla imtihanları geçmiş demektir. Hızır görülmesi, gösterilen bu gayret sonucunda manevi olarak iç huzura ermiş ve aradığını bulacak demektir.

Rüya hakkındaki yorumum...