Rüyada Hediye Görmek

rüyada hediye

Rüyada Hediye Görmek ve vermek hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada kişinin rüyayı görmesi kötü olaylardan kurtulmaya dostluğa ve sevgiye delalet eder. Akrabalar arasındaki dargınlığın giderilmesine, arkadaşlar arasındaki barışmaya, kız alıp verme sırasında meydana gelecek yakınlaşmaya delalet eder.

Rüyasında birisinden kötü armağan almanız o kişi tarafından bir kötülüğe uğrayacağınıza işaret eder. Armağan almanız sevdiğinize kavuşmanıza, size verileni geri çevirmeniz kötü söz duyacağınıza, size söylenen kötü sözün ne sebeple söylendiğini anlayamamanıza işaret eder.

hediye

Rüyada Hediye Kol Saati Görmek

Kişi rüyasında kendisine kol saati aldığını görürse bu kişinin zamanını boş işlerle geçirip, vaktini iyi kullanamayan kişi olduğuna yorumlanır. Eğer kol saatini siz birisine verdiyseniz ilerleyen zamanlarda bu kişi ile yolarınızın kesişeceği durumun ortaya çıkacağını ve bu durumda birbirinize yardımcı olacağınızı işaret eder.

Rüyada Hediye Paketi Açmak

Rüyasında paketi alıp açan ve gördüğüne sevinen kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacak demektir. Ayrıca bu rüya herkesin imreneceği bir aşk yaşayacağınıza da yorumlanır. Evli kişiler böyle bir rüya görürlerse bu çocukları olacağının habercisidir.

Kişinin açtığı paketin boş çıkması demek kişinin giriştiği bir işten elinin boş döneceği, hiç kazanç elde edemeyeceği anlamına gelmektedir. Açtığınız paket başka birine aitse bu hak yiyeceğiniz ve başkasının rızkını engelleyeceğiniz anlamına gelmektedir.

hediye

Rüyada Hediye Almak

Rüyanızda armağan almanız şansınızın dönüp güzel şeylerle karşılaşacağınızı ve bundan mutluluk duyacağınıza delalet eder. Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Almış olduğunuz armağan paketinin içinde ne olduğunu tahmin etmeye çalışıp bulamamanız arkadaşlarınızla sebepsiz yere bir ayrılığa düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Hediye Paketi Hazırlamak

Bu rüyayı gören kişinin evli olduğu durumda eşlerin birbirlerine arağan alıp vermesi iki eş arasında bazı kırgınlıkların yaşanacağına delalet eder. Birisinin size gizlice armağan  vermeye çalışması arkanızdan bazı işler çeviren kötü bir insana yorumlanır. Eğer çocuklarınızdan hediye almışsanız bu onlarla ilgilenmediğiniz ve onlar için iyi bir gelecek hazırlamadığınız anlamındadır.

Rüyada Hediye Paketi Almak

Rüyada hediye paketi almak kişinin gelecekle ilgili planları olduğuna, bu planların içinde bir ev veya arazi almak olduğuna işaret eder. Hediye paketi almak özel hayatınızda olumlu gelişmelerin olmasına ve bu gelişmelerden mutlu olmanıza, ayrıca bu arada birisine âşık olup gözünüzün başka bir şeyi görmemesine yorumlanmaktadır.

Rüya hakkındaki yorumum...