Rüyada Havuza Dalmak

Rüyada havuza dalmak, iyilik, güzellik ya da kötü haber anlamına gelir. Rüyada bir havuza dalmak, işinizden dolayı iletişim kurmayan insanlarla bir araya geleceğinizi temsil edebilir. Umudunu kaybetmiş olduğunuz konu hakkında duyacağınız haberlerle yeniden başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada bir havuza dalmak, aniden ortaya çıkan depresyonlara işaret eder. Rüyalarınızdaki havuza dalmaktan korktuğunuzu görmek için iç hastalıkları ifade eder. Ayaklarınızı yüzme havuzuna soktuğunuzu hayal etmek, ilişkinizde ortaya çıkacak olan heyecan ve sürprizlere işaret eder. Havuza girerken korktuysanız, yeni ilişkinizde sorunlar yaşayacağınız demektir. Evli iseniz, evliliğinizde sorun yaşarsınız.

Rüyada Havuza Dalmak ve Boğulduğunu Görmek

Rüyada havuza dalmak, büyük bir yüzme havuzuna daldığınızı görmek tek başına erkek çocuğunu ifade eder. Rüyada havuza dalmak görmek çok kalabalık bir yerde görürseniz, bu rüya kız çocuğunu ifade eder. Rüyada havuza dalmak, çok derin değil ise gelecek misafiri sembolize eder. Rüyada, havuza dalmak üşümek görmek, yatılı bir konuk demektir. Suya rahatça girerseniz, bu rüya memnun kaldığınız bir konuğu sembolize eder. Rüyada havuza dalmak, suyun yüksekliğinin, boyunuzla aynı olduğunu görmek, bir fakir için harcanacak parayı, zengin için kaybedilecek parayı gösterir. Rüyada, havuza dalmak ve derinliğin boyunuzun ötesine geçtiğini görmek, yerine getirmek istediğiniz görüşlerini yerine getirmenin zor olduğu anlamına gelir. Rüyada derin bir yüzme havuzuna daldığınızı görmek, sağlığa işaret eder. Bu derinlikte yüze bilirseniz, bu rüya size sağlık sorunlarınız varsa, sağlığınızın yavaş yavaş iyi olacağını söyler. Eğer herhangi bir hastalığınız yoksa, kendinize daha iyi bakmaya başlayacaksınız. Bu derin yüzme havuzunda yüzemez seniz, doğrudan hastalığa işaret eder.

Rüyada Havuza Dalmak ve Boğulduğunu Görmek

Bir yüzme havuzunda boğulduğunuzu görmek yeni malları ifade eder. Rüyada havuza dalmak ve boğulduğunu görmek sırasında da sizi kurtarmaya gelen insanlar görmek, paranın en iyisini yapacağın anlamına gelir. Eğer kimse sizi rüyanıza kurtarmaya gelmezse, sizin savurduğunuzu gösterir.

Rüyada Havuza Dalmak ve Deniz Yatağı Görmek

Rüyada Deniz Yatağı Görmek

Rüyanız yüzme havuzunda deniz yatağı görmek, bazı insanların size destek olduğunu gösterir. Rüyada deniz yatağı görmek gelecek ile ilgili düşüncelerinizin aile içinde kabul edilmeyeceği anlamına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...