Rüyada Havada Yürümek

Rüyada Havada Yürümek

Rüyada havada yürümek, şu an içinde bulunduğunuz bir duruma bağlayabilirsin. Rüya, durum hakkında iyi olduğunuzu ve bunun sorumluluğunu üstlendiğinizi gösterir. Yenilmez gibi hissediyorsunuz, hiçbir şey sizi hedeflerinize ulaşmasını engelleyemez. Rüyada havada olmak yürümek, şu anda oyunun en üstünde olduğunuzu ve geleceğinizin parlak görüneceğini gösteriyor. Rüyada havada yürümek düşmek, birilerinin sizi geride bıraktığı anlamına gelir ve hayatınızın bir sonraki adımına geçmenizi engeller. Hayalinizdeki iş senin işin ise, o zaman belki de en azından mevcut ortamda değil, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için motive hissetmiyorsunuz. Belki bir değişim zamanıdır.

Rüyada havada uzun yürümek, aile görüşmeleri için zaman olabilir. Belki bir aile üyesinin kendi istekleri sizi gerçekten olmak istediğiniz yerden geri götürüyordur. Rüyada havada engeller arasında yürümek, uyanık yaşamınızda hayallerinizle ilerlemenizi engelleyen engeller olabileceğini düşünün. Zihniniz, sizi tanımladıktan sonra çözüle bilecekleri umuduyla sizi bu engellere karşı uyarıyor olabilir. Rüyada havada olmak  yürümek korkmak, bu sizin başarınızda ki değişikliklerden korkutan bir şey olabilir. Rüyada havada yukarı doğru yürümek, kendi maneviyatlarıyla ilgilenenler için özel anlamları vardır. Ruhsal olarak büyüdüğünüze ve daha yüksek bir seviyeye ulaştığınıza inanılır. Rüyada havada aşağı doğru yürümek, bilinçaltı zihninizle daha fazla uyum içinde olmaya çalıştığınız anlamına gelebilir. Rüyada alçakta havada yürümek, günlük yaşamınız boyunca zahmetsizce seyahat ettiğiniz anlamına gelir.

Rüyada Havada Yürümek ve Düşmek

Rüyada Havada Yürümek ve Düşmek

Rüyada havada yürümek ve düşmek, kabiliyetimize olan güvenimizi yitirdiğiniz anlamına gelebilir. Rüyada yüksek havada yürümek ve düşmek, gerçek hayatta sahip olduğunuz pozisyonun farkında olmanız gerekmektedir. Kollarını aç ve tekrar uçuşunun sorumluluğunu üstlen. Bulunduğun yerlere kolay gelmedin ama kolayca kaybede bilirsin.

Rüyada Havada Yürümek ve Korkmak

Rüyada Havada Yürümek ve Korkmak

Rüyada havada yürümek ve korkmak, genellikle bilinçaltınızdan gelen mesajlardır. Rüyada çok havada yürümek ve korkmak, hayatınızda zor zamanlar geçirebileceğiniz anlamına gelebilir. Bu, mali, işte sorun, tahriş edici ilişkiler, hatta kendinize olan inanç eksikliğiniz olabilir. Bu şeyler sizi tuzağa düşürebilir, bu yüzden rüyada havada yürümek ve korkmak, sizi rahatsız eden şeylerle başa çıkmak için bir mesajdır. Kontrolü ele geçirme zamanı gelmiş demektir.

Rüya hakkındaki yorumum...