Rüyada Genç Bir Kızla Sevişmek

Rüyada Genç Bir Kızla Sevişmek

Rüyada Genç Bir Kızla Sevişmek helali olmayan biriyle yapacağınız yakınlaşma gerçek hayatta ne kadar günah olduğunu biliyoruz. Dinimizin emir ve yasaklarına uymak Allah’a karşı biz kullarının görevidir. Fakat bazı rüyalar vardır ki şer gibi gözüken bela keder ve musibeti çağrıştırdığına inandığımız olayların aslında tam tersi olarak hayır ve iyilik ile yorumlandığı vardır. Bu rüyada onlardan biridir.

Genel olarak rüyada genç bir kızla sevişmek birçok şekilde tabir edilir. Helali olan biriyle seviştiğiniz görmek iş yaşantınızda başarı elde edeceğinize yorulur. Servet sahibi olamasanız da büyük bir mal varlığına kısa sürede sahip olacağınıza işaret eder. Helali olmayan ve hiç tanımadığınız biriyle sevişmek maddi zarar gördüğünüz günden başlayan bir geriye düşme yaşayacağınızı gösterir. Rüyada genç bir kızla sevişmek rızık nimet huzur sağlık ile şereflendirileceğinize alamettir. Rüydaa genç bir kız ile sevişmek büyük zorluğa düşeceğinize uzun süre maddi sıkıntılar içerisinde boğuşacağınız şeklide ifade edilir. Bir erkeğin çok bakımsız bir kızla sevişmesi ise gerçek hayatta yapacağınız hatalara düşeceğiniz zorluklara sıkıntılara düşmek ile tabir edilir.

Rüyada Genç Bir Kızla Sevişmek Ve İlişkiye Girmek

Rüyada Genç Bir Kızla Sevişmek Ve İlişkiye Girmek

Rüyada genç bir kızla sevişmek ve ilişkiye girmek seviştiğiniz kişi aile bireylerinizden biriyle sevişmek aile içerisinde çıkacak huzursuzluklara tatsızlıklara yaşanacak kavgaların yakın olacağına dalalettir. Gerçek hayatta helaliniz olan kızla sevişmek borca girerek başladığınız iş yaşantınızda başarı elde edip borcunuzu da bitirip mal mülk sahibi olacağınıza işarettir. Birçok tabiri olan rüyada genç bir kızla sevişmek ve ilişkiye girmek görülen rüyanın içinde ki diğer nesne ve olaylarında anlamlarına bakıp toplu bir şekilde yorumlatılması gerekir. Genç bir kız hayvanla ilişkiye girip sevişmesi tereddütte kaldığınız geleceğiniz için atacağınız adımda istediğiniz aşamaya geleceğiniz şeklinde ifade edilir. Mutlu bir hayat için didinmelerinizin sonu hüsranla bitmeyecektir.

Rüya hakkındaki yorumum...