Rüyada Geçici Kör Olmak

Rüyada Geçici Kör Olmak

Rüyada Geçici Kör Olmak rüyayı gören kimse için adaletli biri olmadığına işarettir. Kişinin hayatında menfaatlerini her zaman ön planda tuttuğuna ve bu şekilde yaşadığına işaret edilir. Rüyayı gören kimse için gelecek olan paraya da yorulabilir. Akraba ya da başka bir yerden gelecek yüklü miktarda para ile kazancının bir hayli artacağına tabir edilir.

Rüyada geçici kör olmak aynı zaman rüya sahibinin dinine bütün biri olduğuna ve elinden geldiğince yapmaya çalıştığına delalettir. Farklı bir tabire göre rüyada geçici kör olmak ise rüyayı gören kişinin çocukluğundan beri hayalini süsleyen hayalinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Bu hayalinin gerçekleşmesi ile mutluluktan ağlayacağına da işarettir.

Rüyada Kör Olmak

Rüyada Geçici Kör Olmak Düzelmek

Rüyayı gören kimse için rüyada geçici kör olmak düzelmek kaba biri olduğuna işaret edilir. Rüya sahibinin rüyada geçici kör olmak tabirinde olduğu gibi kendi menfaatleri için yaşadığına da yorulur. Her zaman kendini düşünen ve etrafındaki insanlara kaba olduğuna işarettir. Rüyada, geçici kör olmak düzelmek aynı zamanda kişinin bildiği halde önünde gelişen bir olaya şahitlik etmeyip susacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada, geçici kör olmak düzelmek hayırlı şeylere işarettir. Yakın zaman içerisinde aileden gelecek miras ya da paraya tabir olur. Gelecek olan bu para ile rüya sahibinin ömrünün sonuna kadar rahat ve huzurlu yaşamasına tabir edillir.

Rüyada Geçici Sağır Olmak

Rüyada Geçici Sağır Olmak

Rüyayı gören kimse için rüyada geçici sağır olmak saflık anlamına gelmektedir. Kişinin her zaman etrafındaki insanlara inandığına ve aldandığına işarettir. Rüyada geçici sağır olmak rüya sahibi için aynı zamanda sıkıntıya da işarettir. İşinde yaşayacağı sorun karşısında duymazdan gelerek başına büyük dert alacağına tabir edilir. Bu derdi aşmak için büyük çabalar sarf edeceğine ancak sıkıntının bir türlü geçmeyeceğine tabirdir. Farklı bir tabire göre rüyada geçici sağır olmak kişinin ailesinde yaşanacak büyük sağlık problemlerine de işarettir. Rüyada geçici kör olmak tabirinde olduğu gibi sağır olmak tabirinde de kişiye gelecek yüklü miktarda paraya işaret edilmektedir. Bu para ile sıkıntılarından bir nebzede olsa kurtulacağına yorulur.

Rüya hakkındaki yorumum...