Rüyada Fesleğen Görmek

Rüyada Fesleğen

Rüyada Fesleğen Görmek hayatta gelecek olan başarılara delalet eder. İş, eğitim ve aşk hayatında rüya sahibi mutlu ve başarılı bir hayat sürecektir şeklinde yorumlanabilir. İnsanlar tarafından kıskanılan, gıpta edilen bir hayatın işaretçisidir.

Rüyada Fesleğen Dikmek

Yapılacak olan yatırımların, planların sonuca ulaşacağına ve başarılı olacağına işarettir. Düş sahibi eğer bir proje üzerinde çalışıyorsa bu proje başarılı olacak anlamı taşır. Bunun yanı sıra hayırlı bebk sahibi olunacağına da delalet eder.

Fesleğen Ekmek

Rüyada Fesleğen Çiçeği Görmek

Fesleğen görmek ile aynı anlamları taşır. Başarılı bir hayat rüya sahibini beklemektedir. Ancak bu başarılı hayat rüya sahibinin fazla nazar altında olmasına sebep olacaktır şeklinde düşünülebilir.

Rüyada Fesleğen Ekmek

Eğer saksıya dikilmiyor tarlaya ekliyor ise bereket anlamı taşır. Bolluk dolu günler rüya sahibini beklemektedir şeklinde düşünülebilir. Bu dönemde rüya sahibinin düşlediği zenginliğe ve paraya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Fesleğen Tohumu Görmek

Yakın zamanda gelecek olan hayırlı habere işaret eder. Güzel bir kadın tarafından sevilen bekar erkeğin dünya evine girmesi, gelecek olan bebek haberi şeklinde yorumlanabilir.

Fesleğen Tohumu

Rüyada Fesleğen Fidesi Görmek

Eğer fide dikilmiyor açıkta duruyor ise, planların ve işlerin başarısızlıkla sonuçlanacağına delalettir. İş ve eğitim hayatında başarısızlık olarak yorumlanabilir. Düş sahibinin mevcut işinden kovulabileceği ve borç içine girebileceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Fesleğen Yemek

Güzel kokulu eş anlamı taşır. Rüya sahibi kokusuna aşık olduğu insan ile kısa zaman içerisinde yollarını kesiştirebilir. Yeni aşkın doğması muhtemeldir. Fesleğenin yenilmesi mutlu aşk hayatı anlamı taşır.

Rüyada Fesleğen Toplamak

Düş sahibinin yakalanacağı amansız bir hastalığın işaretçisi olabilir. Bu hastalık düş sahibini yataklara düşürebilir. Ancak bu hastalıktan ilerleyen zamanlarda kurtulunması olasıdır. Bu süreçte rüyayı gören kişinin etrafındaki kötü gün dostlarının farkına varacağı şeklinde yorum getirilebilir.

Rüyada Fesleğen sulamak

Yaşanılan birlikteliğin temellerinin sallantıda olduğunu gösterir. Düş sahibi ilerleyen dönemlerde bir ayrılık ile karşılaşabilir. Yaşanılan ilişkide iki taraftan birisinin sevgisinin bittiğinin anlamı çıkarılabilir. Yeni bir ilişkiye yelken açılacağının işaretçisi de olabilir.

Rüyada Saksıda Fesleğen Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında yeniliklere gideceğinin işaretçisidir. Yeni bir ev alımı, yeni bir araba alımı şeklinde bu yenilikler kendisini gösterebilir. Bunun yanı sıra maddi getirisi yüksek bir işe kalkışma anlamları da taşır.

Rüya hakkındaki yorumum...