Rüyada Fare Yemek

Rüyada Fare Yemek

Rüyada Fare Yemek iş hayatında uzun soluklu rekabete yorulur. Rüyada fare yemek kişinin uzun sürelerdir kişinin rakipleri ile boğuştuğuna, onlarla rekabette hırsı yüzünden zarara uğradığına geri döndürülemeyecek zararlara işarettir.

Rüyada fare yemek kişinin iş hayatında sahip olduğu beceri, yetenekleri sayesinde üst mevkisinde yer alan bir kişiyi alt edeceği ve iyi kazançlarla mevki sahibi olacağına işarettir. Aynı zamanda kötü bir tabir olarak görülse de sürekli kötülük peşinde olan insanlar ile arkadaşlık içerisinde olup etrafındaki insanlara zarar vereceğine işarettir. Farklı bir tabire göre rüyada fare yemek rüya sahibinin iyiliğine katkı sağlamayacak bir kadın ile birlikte olacağına sonucunda kayıplar yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Fare Eti Yemek

Rüyada Fare Eti Yemek

İş hayatı boyunca zor zamanlar ile büyük sıkıntılar çekeceğine sorunlarına çözüm bulmak için stresli ve zorlu bir dönemden geçeceğine işarettir. Rüyada fare eti yemek kendini beğenmiş bir kadından, kötü düşüncelere barındıran birinden büyük miktarlarda yardım alacağına yorulur. İlerleyen zamanlar bu paralar ile büyüyeceğine işarettir. Ayrıca rüyada fare eti yemek kişinin sosyal hayatında ve ailesiyle birlikte gelecekte yeni bir hayata gireceğine ve sıkıntılı dönemlerinde yaşadıklarından kurtulacaklarına işarettir.

Rüyada Fare Yedirmek

Rüyada Fare Yedirmek

Kişinin rüyada fareyi hem yemek hem de yedirdiğini görmek iş dünyasında kendine karşı düşmanlık besleyen kişiler ile düşmanlık yaşayacağına işarettir. Rüyada fare yedirmek rüya sahibinin zararlarını resmi yollarla helal para sonucu karşılayacağına delalet eder. Ayrıca fare yedirmek ya da yemek kişinin zorluklarla dolu günlerini çabalayarak atlatacağına ve mutlu olacağına yorulur. Genel anlamıyla rüyada fare yemek rüya gören kimsenin gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında yaşadığı sıkıntıları atlatacağına işarettir. Fakat bu yolda çabalarken zorluklarla karşılaşacağına tabir edilir. Ayrıca rüyada fare yemek bazı tabirlere göre kolay kazanç anlamına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...