Rüyada Faiz Görmek

Rüyada Faiz

Rüyada Faiz Görmek tüm sıkıntı ve dertlerinize aradığınız çözümleri çevrenizdeki yakın dostlarınız ve aile bireylerinizde aradığına sizinle beraber onların da üzüldüğüne sizin mutluluğunuz için çaba gösterdiklerine alamet etmektedir. İstemeyerek de olsa başınıza açtığınız sıkıntıların ceremesini birikiminizin boş yere harcanmasıyla sağlığınızın bozulmasıyla şeklinde fazlasıyla çekeceğinize de işaret eder.

Rüyada Faiz Görmek

Hane içerisinde çoğalmanın olacağına evladınızın olacağına ve yahut torun ile müjdeleneceğinize dalalettir. Pek de hayırlı sayılmayan bu rüya sıkıntı ve stresli günlerin pek yakında sizi alt edeceğine sizin sabırla Allaha sığınmanız neticesinde kurtulacağınız şeklinde yorumlanır.

Faizci Görmek

Rüyada Faizci Görmek

Çevrenizde size değer veriyor gibi gözüken fakat arkanızdan iş çeviren aslında kötü kalpli olan kimsenin etrafınızda olduğuna kendinize dikkat etmeniz gerektiğine alamettir. Bu rüya hiç kimseye hemen güvenip içinizi dökmemeniz konusunda uyarıcı bir niteliktedir.

Rüyada Faize Para Yatırmak

Hem iş hayatınızda hem de ev ve çevrenizde tüm bereketin gideceğine sürekli günah içerisinde olacağınıza dalalet etmektedir. Kazandığınız para yine eskisi gibi olabilir ama bir bereketi olmadığı için geldiği gibi gideceğine tabir edilmektedir.

Faize Para Yatırmak - Faiz Ödemek

Rüyada Faiz Ödemek

Başınıza gelen tüm bela ve musibetlerden bir ders çıkarmanız konusunda size uyarıcı mesaj ileten bu rüyada kendinize çeki düzen verip doğru yoldan ayrılmamanız ve yalansız bir hayat sürmeniz gerektiğine dalalet etmektedir. Bir başkası yüzünden başınıza gelen beladan kendinizi aklamak için çaba göstereceğinize ve sabırla ilerlediğiniz zaman başarılı olacağınızı vurgular.

Rüyada Faiz Para Görmek

Şayet bu rüyayı gören yaşlı bir kimse ise torunu olacağına yorumlanırken genç bir kimse ise tanıştığınız yeni arkadaşlığınızdan menfaat sağlayacağınıza tabir edilir. Rüyayı gören kadın ise kürk mücevher satın alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Faiz Vermek

İstemeyerek de olsa gireceğiniz günahların pişmanlığı içerisinde hayat süreceğinize ve içinizde hep vicdan azabı olacağına alamet eder. Tatsız ve sıkıcı olaylarla karşı karşıya geleceğinize işarettir. Kendinize rota çizeceğinize bu yoldan kazanacağınız paranın hayrını görmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Faiz Yemek

Ailecek başınıza gelecek bir musibetin sonucu olarak her biriniz arayış içerisine gireceğinize çözüme ulaşmak için aile bireyleriniz ile sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanmaktadır. Kendinize çok yakın gördüğünüz arkadaşınızdan, eş veya sevgiliniz tarafından aldatılacağınıza da yorumlanan bu rüya arkanızdan iş çevrildiğine kendinizi uyutulmuş olarak bulacağınız şeklinde ifade edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...