Rüyada Et Almak

Rüyada Et Almak

Rüyada Et Almak rüya sahibinin kötü haberler alacağına tabir edilir. Rüyada et almak kişinin yakın zaman içerisinde bir kötü haber alacağına işaret edilir. Rüyada et almak rüyayı gören kimse için özellikle yakınlarından ölüm ya da hastalık haberi alacağına delalet eder. Bu haber sonucunda üzüntülü bir döneme gireceğine tabir edilir.

Rüyada et almak kişinin hak yediğine ya da helal olmayan şekilde kazanç eve götürdüğüne alamet edilir. Ayrıca rüyada et almak yakın zaman içerisinde kendi veya bir yakını için hastanede zaman geçireceğine bu süre içerisinde sağlığın önemini anlayacağına işaret edilir. Rüyada et almak kişinin eti tanıdık birinden alması durumunda o kişiden bir zarar göreceğine ve hayatının olumsuz etkileneceğine tabir edilir. Farklı bir tabire göre ise rüyada pişmiş veya çiğ et almak kişinin ruhsal sorunlarının olacağına ve yakın zamanda hassas bir döneme gireceğine işaret edilir.

Rüyada Pişmiş Et Almak

Rüyada Pişmiş Et Almak

Rüyayı gören kimse için helal kazancı olduğuna işarettir. Rüyada pişmiş et almak alın teri ile helal bir şekilde çalışarak kazandığına işarettir. Rüyada pişmiş et almak rüya sahibinin maneviyata tam inancı olduğuna hak yolunda olduğuna ve günah işlemekten uzak durmaya çalıştığına delalet eder. Ayrıca rüyada pişmiş et almak her kazancı sonucunda şükredip aza kanaat getirdiğine yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada pişmiş et almak hem ailesi hem de kendisinin dinine bütün olduğuna bu yoldan şaşmadan yaşayacaklarına alamet eder.

Rüyada Çiğ Et Almak

Rüyada Çiğ Et Almak

Rüyayı gören kişi için pişmiş etin aksine hayra yorulmamaktadır. Rüyada çiğ et almak kişinin bir hastalığa yakalanacaktır. Bu hastalığın pençesinden kurtulamayacağına delalet eder. Ayrıca rüyada çiğ et almak kişinin zorlu, acınası duruma düşeceğine bu durumda etrafındaki kişilerin yardımına muhtaç olacağına tabirdir.

Rüya hakkındaki yorumum...