Rüyada Eşek Sevmek

Rüyada Eşek Sevmek

Rüyada Eşek Sevmek rüyayı görenin iş hayatında sıkıntılı olacağını belirtir. Rüyada eşek maddi ve manevi çöküntüye uğramaya işarettir. Rüyada eşek gören kimse hayatında ki rakipleriyle hep omuz omuza mücadele etmek zorundadır .Rüyada eşek sevme aksi takdirde işlerinin kötü gideceğine, ve hatta iflas edeceğine yönelik işaret olabilir. Bunların yanında rüyada, eşek sevmek kişinin iş hayatında bir daha yer edinemeyeceği anlamına gelir. Rüyada eşek sevmek rüya sahibinin aile yaşantısının bozulmasına da işaret olabilir.

Rüyada eşek sevmek tüm bu olumsuzlukların üstüne rüyayı görenin yavaş yavaş güçten düşüp hastalanacağını gösterebilir. Rüyada eşek sevmek bunların sonucunda uzunca bir süre hastalıklarla mücadele edeceğine işarettir. Rüyada eşek sevmek genel anlamda olumsuzlukları getirir. Rüyada eşek sevmek kötü şanstır. Eşek sevmek güzel görünse de rüya tabiri öyle değildir.

Rüyada Eşek Kaybetmek

Rüyada Eşek Kaybetmek

Hiç iyi anlama gelmez. Rüyada eşek kaybetmek varsa eğer kardeşinin öleceği anlamına gelir. Başka tabirlere göre kişinin insanlara yardım etmeyi borç bildiğine de işarettir. Rüya sahibinin herkesle iyi geçinmesine işaret olup, herkesi sevip saydığı anlamına gelir. Rüyada eşek kaybetmek Bazı rivayetlere göre de kişinin zengin olacağı, yeni ev, yeni araba alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada eşek kaybetmek rüya sahibinin hiç beklemediği hayırlı haberler alacağını da gösterebilir. Tam umutsuzluğa kapılmışken önüne çıkan fırsatlardan dolayı hayata tekrar tutunacağı yönünde söylentilerde vardır.

Rüyada Eşek Kesildiğini Görmek

Rüyada Eşek Kesildiğini Görmek

Huzursuz günlerin sona ereceğini gösterir. Rüya sahibinin işlerinin gittikçe büyüyeceğine, üstünde çalışılan bir işin sonucunda epey iyi bir kazanç geleceği rivayet edilir. Bazı yorumlara göre de sosyal çevresiyle sıkıntıya gireceğini gösterir. Yakın çevresiyle kırgınlıklar ve ayrılıklar yaşayacağını rivayet eder. Rüyada eşek kesildiğini görmek kişinin zaman ve para biriktireceğini gösterir. Karşısına çok yakın zamanda hayırlı bir kısmet çıkıp onunla dünya evine gireceğine işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...