Rüyada Edep Görmek

rüyada edep

Rüyada edep görmek ahlaki güzellik, iç güzelliği anlamına gelir. İnsanın iç dünyasının ve ahlakının, terbiyesinin düzgünlüğüne işaret eder. Ayrıca ilim irfan sahibi akraba, anne, baba, eş dost, öğretmen, devlet büyüğü demektir.

Rüyada Edep Yerini Görmek

Bu rüyanın iyi ve kötü tabirleri vardır. İyi tabiri, maddi manevi zenginliklerin artması, kişinin bütün isteklerine kavuşmasıdır. Kötü tabiri ise bu malın mülkün kişiye hayırsız gelme ihtimali olduğudur. Kısmetsiz ve bereketi olmayan, belki sağlık harcamalarına harcanacak olan bir para olma ihtimalidir.

edep

Rüyada Edep Yerinde Kıl Görmek

Ne kadar çok kıl varsa o kadar da çok kısmet var demektir. Evlenme çağındaki bir kız ya da erkek bu rüyayı görüyor ise kısmetleri çoğalacak, kısmeti açılacak demektir. Dikkatli bir şekilde bu kısmetleri değerlendirmek, hem akıl hem gönül birlikteliği yapmak ve acele etmemek gerekir. İş anlamında gelişme, ilerleme, yükselme olarak da tabir edilmektedir. Gelecek olan bu para aileye hayırlı gelecek ve çevresini, herkesi mutlu edecek, bütün acil ihtiyaçları karşılayacaktır.

Rüyada Birisinin Edep Yerini Görmek

Şayet bir kişi rüyasında bir başkasının edep yerini gördüyse bu durum, bir başkasının işine burnunu sokma, karışma, alakası olmayan olaya dahil olma, kötü bir olaya alet olma, birinin hakkını yeme anlamlarındadır. Bunun yanı sıra, birisi hakkında boş laf etmeye, gereksiz konuşmaya, dedikodusunu yapıyor olmaya, yalan dolan işler ile meşgul olmaya da tabir edilmektedir.

Rüyada Edep Yerini Temiz Görmek

Her şeyden ferahlamış olmak, rahatlamak, sıkıntıları atabilmek, sorunları aşmak, dertlerden kurtulmak şeklinde yorumlanmaktadır. Buna ek olarak çevresindeki kişilerin de hayatlarını iyileştirmek için çaba gösteren, fedakar bir kişiliğiniz olduğunu da anlatır rüyada edep yerini temiz görmek.

Rüyada Edep Yerinde Kan Görmek

Sağlık dolu hayatınız olacağına işaret olarak kabul edilir. Kan rüyayı bozar diyenler olduğu gibi özellikle edep yerinde kan olmasına hayra yoranlar da çoktur. Sağlık esenlik, sevgi, iyi dilekler ve dualar hep rüya sahibi ile olacaktır. Rüya sahibi kendisi için okunan hayır duaları ile korunacaktır.

Rüyada Edep Yerini Açık Görmek

Kişinin bir ayıbının gün yüzüne çıkacak olup herkese deşifre olacağını gösterir. Pek hayra alamet bir rüya olarak görülmediği gerçektir.

Rüya hakkındaki yorumum...