Rüyada Dev Görmek

Rüyada Dev Görmek

Rüyada Dev Görmek rüyayı gören kimse için iş hayatında gelişmelere yorulur. Rüyada dev görmek işinde alacağı terfilere ve kazançlara delalet olur. Rüyayı gören kişi için aynı zamanda kazançları ile yapacağı yatırımlar sonucunda daha büyük kazançlara da yorulmaktadır. Rüyada dev görmek tam bir iş kolik olduğuna da yorulur.

Bu huyu yüzünden ailesine gereken zamanı ayırmadığına ve sürekli tartışmaların çıktığına tabirdir. Ayrıca rüyada dev görmek kişinin yeni sektörlere atılım yapmak için riskler alacağına da tabirdir. Bu riskler sonucunda sıkıntılı dönemler yaşayacağına işarettir. Rüyada dev görmek genel anlamı ile rüyayı gören kimsenin işlerinde olacak gelişmelere ve iyi haberlere yorulur.

Rüyada Dev İnsan Görmek

Rüyada Dev İnsan Görmek

Rüyayı gören kimse için işlerinde karşısına çıkacak engellere işarettir. Rüyada dev insan görmek kişinin uzun ve zorlu bir dönemde olduğuna, sıkıntıları yüzünden huzursuzluk yaşayacağına yorulur. Rüyada dev insan görmek aynı zamanda kişinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından zarara uğrayacağına da yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada dev insan görmek rüya sahibi için iş yerinde ayağını kaydırmak isteyen insanlar olduğuna tabirdir. Bu kişiler yüzünden işvereni ile tartışmalar yaşayacağına ve sonucunda ayrılık yaşayacağına delalet olur. Genel anlamı ile rüyada dev görmek kişinin olumsuz işler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Dev Balık Görmek

Rüyada Dev Balık Görmek

Rüyayı gören kimse için büyük bir miras ya da gelire işaret edilir. Rüyada dev balık görmek kişinin yakın zaman içerisinde ailesinden gelecek bir mirasa ya da kazanacağı bir talih oyunu parasına işaret edilmektedir. Rüyada, dev görmek aynı zamanda kişinin hayatı boyunca şansı yüksek biri olduğuna ve bu sayede iyi şeyler başardığına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada dev balık görmek kişinin yeni bir hayat için değişiklikler yapacağına yorulur.

Rüya hakkındaki yorumum...