Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada Çürük Elma Görmek, güvendiğiniz bir insanın aslında pek de sağlam olmadığını anlayacağınızı ifade eder. Rüyada çürük elma görmek tabiri doğrultusunda güven duyduğunuz ve işinizi görmesini beklediğiniz bir insanın size hayal kırıklığına uğrattığını görebilirsiniz. Yine aynı şekilde rüyada çürük elma görmek tabirince sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınızın sizin arkanızdan konuşacaklarını ve sizin dedikodunuzu yapacaklarını ifade eder. Ayrıca rüya çürük elma görmek, yakın bir arkadaşınızdan rahatsız edici cümleler duyacağınızı ifade eder.

Rüyada çürük elma görmek durumu, yakın bir gelecekte mesleki hayatınızda ya da çalıştığınız kurumda çirkin bir gerçekle yüzleşeceğinizi ifade eder. Daha önce fark etmediğiniz bu durum yüzünden müdürlerinizden ya da çalışma arkadaşlarınızdan soğuyabilir ve çalıştığınız kurumdaki iş yaşantınıza son noktayı koyabilirsiniz. Ayrıca rüyada çürük elma görmek, sizin için adeta hayal kırıklığı olacak gerçeklerle yüzleşeceğinize delalet eder. Bu gerçekler aile yaşantınızla, sosyal çevrenizle, eğitim hayatınızla ya da mesleki hayatınızla alakalı olabilir. Kısaca rüyada çürük elma görmek durumu sizi rahatsız edecek olaylar yaşayacağınızı ve size hayal kırıklığı yaşatacak olaylar öğreneceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Çürük Elma Yediğini Görmek

Rüyada Çürük Elma Yediğini Görmek

Rüyada çürük elma yediğini görmek, büyük hevesle aynı yola çıktığınız ya da aynı yastığa baş koyduğunuz bir insanın sizin için kelimenin tam anlamıyla bir hüsran olacağı anlamına gelir. Bu bağlamda rüyada çürük elma yediğini görmek durumu, hayatınızdaki insanla alakalı sizi ters yüz edecek bir şeyler öğrenceğinizi ifade eder. Bunun yanı sıra rüyada çürük elma yediğini görmek, geleceğe dair atmış olduğunuz adımların bir takım olumsuz faktörlerden dolayı boşa gideceği anlamına gelir. Kısaca rüyada çürük elma yediğini görmek, adına dostluk bile diyemeyeceğiniz samimiyetsiz bağların habercisidir.

Rüyada Çürük Elma Ağacı Görmek

Rüyada Çürük Elma Ağacı Görmek

Rüyada çürük elma ağacı görmek, ailenizin geçiminden sorumlu olan aile reisinin yaşadığı ekonomik problemlerin aile içi huzuru kaçırmaya yeteceği anlamına gelir. Bu bağlamda babanız, ailenizin saadetini sürdürmek adına bir takım usülsüzlükler yapabilir. Rüyada çürük elma görmek, tam da bu noktada babanızın sosyal olarak itibar kaybedeceği ve ailenizin ismine leke sürüleceği anlamına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...