Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

Rüyada çok büyük yılan görmek rüya sahibi için bazı tehlikelerin erkenden uyarılmasıdır. Rüyada çok büyük yılan görmek pek iyi sayılmaz. Hayatının bazı bölümlerinde sıkıntı yaşaması ihtimal dahilinde olan kişi çok dikkat etmelidir. Rüyada çok büyük yılan görmek bazı kişilerin aileden veya iş yerinden rüya sahibine çok ciddi düşmanlık yaptığının kanıtıdır. Rüyada, çok büyük yılan görmek düşmanlarının olduğu ve maalesef düşmanının çok güçlü olduğu habercisidir.

Rüyada çok büyük yılan görmek rüya sahibi için bundan sonra işlerin iyi olmayacağını ve hayatında çok fazla zorluk yaşayacağının alametidir. Rüyada çok büyük bir yılan görmek iyi değildir çünkü yılan sinsi ve soğuk kanlıdır. Acıması olmayan ve yaklaştığı hissedilmeyen bir sürüngendir. Rüyada çok büyük bir yılan görmek gören kişi bu sebeple düşmanı olan kişinin düşman bile olduğunu bilmiyordur. Yüzüne karşı gülen ve en yakın dostu gibi duran aileden veya arkadaşlardan olan düşman içten içe oyun planlamaktadır. Rüyada çok büyük yılan görmek gören kişi hayatın her anında dikkatli olmalıdır. Düşmanı gördüğü yılanın büyüklüğü oranında güçlüdür. Eğer rüyada yılanı görürken içinde çok büyük korku uyanmış ise rüyayı gören kişi çok büyük tehlikededir. Rüyada çok büyük bir yılan görmek düşmanının artık yaptığı planların sonuna gelmiş demektir. Sizin hakkınızda hangi kötülüğü düşünüyorsa çok yakın zamanda size zararı dokunacak demektir.

Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek ve İçinin Ürpermesi

Rüyayı gören kişi yılanın büyüklüğü karşısında çok korkmuş ve içi ürpermiş ise çok dikkatli olmalıdır. Rüyada çok büyük yılan görmek ve içinin ürpermesi demek yılan olan düşmanın vereceği zarar aile huzuruna yada onu en çok yaralayacak olan zayıf yönüne olacaktır. Bunu yaparken de rüya sahibine çok zarar verecektir. Etrafında sinsice gezen ve mutluluğunda gözü olan herkese dikkatli davranmalıdır.

Rüyada Çok Büyük Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada Çok Büyük Kırmızı Yılan Görmek

Rüya sahibi gördüğü alametlere göre düşmanı çok büyük olacak. Düşman çok yakınlarında olacak. Rüyada çok büyük kırmızı yılan görmek demek düşman aşk hayatında yada aile huzurunda gözü olduğunun göstergesidir. Çok yakın zamanda bu büyük düşmanın kötülüğü rüya sahibine musallat olacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...