Rüyada Cam Kırıklarına Basmak

Rüyada Cam Kırıklarına Basmak

Rüyada Cam Kırıklarına Basmak rüyayı gören kimse için hastalığın habercisidir. Kişinin yakın zaman içerisinde hastalığa yakalanacağına ve bu hastalık yüzünden uzun süre boyunca hastanelerde günlerinin geçeceğine yorulur. Rüyada cam kırıklarına basmak rüya sahibinin aynı zamanda bu hastalık yüzünden maddi sıkıntılar içerisine gireceğine de yorulmaktadır.

Farklı bir tabire göre rüyada cam kırıklarına basmak bazı sorunlar yüzünden üzüntülerinin artacağına delalet edilir. Bu sorunlara kafayı takacağına ve üzüntüden sıkıntılı günlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine tabir edilir. Rüyada cam kırıklarına basmak aynı zamanda kişinin ailevi problemler ile de boğuşacağana işaret edilir. Bu sorunlar yüzünden her gün tartışmaların evden eksik olmayacağına tabir edilir. Rüyada cam kırıklarına basmak rüyayı gören kimse için sıkıntı ve sorunlarla tabir edilmektedir.

Rüyada Cam Kırıklarına Düşmek

Rüyada Cam Kırıklarına Düşmek

Rüyayı gören kimse için rüyada cam kırıklarına düşmek kişinin iş hayatında tepe taklak bir hal alan döneme gireceğine delalet edilir. Kişinin bütün sorunların üst üste geldiği döneme gireceğine ve işlerinin büyük düşüş yaşayacağına tabirdir. Rüyada cam kırıklarına düşmek aynı zamanda kişinin bu işlerdeki düşüş yüzünden maddi sıkıntılar yaşayacağına da delalet edilir. Farklı bir tabire göre rüyada cam kırıklarına düşmek, cam kırıklarına basmak tabirinde olduğu gibi kişinin hastalıklar yüzünden yorgun düşeceğine işaret edilir. Rüyada cam kırıklarına düşmek kişinin garantici olduğuna da delalet edilmektedir. Attığı adımları sağlam basmak için her zaman tedbirli olan ve kontrolü elden bırakmayan biri olduğuna işaret edilmektedir.

Rüyada Cama Basmak

Rüyada Cama Basmak

Rüyayı gören kimse için rüyada cama basmak kişinin öğrenci olması durumunda geleceğinin parlak olacağına ve rahat bir hayat süreceğine delalet edilir. Eğer rüyayı gören kişi okul okumuyor ise hayatının zorlu olacağına ancak maddi sıkıntılardan uzak olacağına tabir edilmektedir. Rüyada cama basmak ayrıca kişinin çalışkan ve tuttuğunu koparan biri olduğuna yorulmaktadır. Her zaman başladığı işi tamamlamak için elinden gelen bir karaktere sahip olduğuna da yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada cama basmak rüya sahibinin iyi niyetli ve kötülük düşünmeyen biri olduğuna da delalet edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...