Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek rüyayı gören kimse için yaşayacakları uğursuzluklara işaret edilir. Rüyada büyü yapıldığını öğrenmek kişinin bir dönem boyunca yaşayacağı büyük uğursuzluklara, talihsiz şeyler yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin rüyada büyü yapıldığını öğrenmek rüyası hayatında başına gelecek talihsizlikle işinden olmaya kadar gidecek olan bir sonuca işarettir. Rüyada büyü yapıldığını öğrenmek kişinin çok çabuk nazara gelen biri olduğuna ve nazar yüzünden işlerinin bir türlü yolunda gitmediğine tabirdir.

Rüyada büyü yapıldığını öğrenmek kişinin sosyal ve duygusal ilişkilerinde yaşayacağı ya da yaşadığı anlaşmazlıklar yüzünden mutsuz bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada büyü yapıldığını öğrenmek kişinin farklı bir tabire göre ise ailesinden kayıp yaşayacağına ve kayıp ile büyük üzüntülerle dolu dönem geçireceğine tabirdir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Anlamak

Rüyada Büyü Yapıldığını Anlamak

Rüya sahibinin arkasından çevrilecek olan işlere tabirdir. Rüyada büyü yapıldığını anlamak rüyayı gören kimsenin arkasından çevrilecek olan işleri fark edeceğine ve buna engel olacağına tabirdir. Ancak kişinin bu yapılanların farkına varıp aldırış etmemesi durumunda başına açılacak büyük dertler olacağına da yorulmaktadır. Farklı tabire göre rüyada büyü yapıldığını anlamak büyü yapıldığını öğrenmek tabirinde olduğu gibi uğursuzluk ve talihsizliklere de yorulur. Rüya sahibinin büyü yapıldığını anlaması ne kadar çabalasa da uğursuzluklar yüzünden hayatta başarılı sonuçlar alamamasına neden olacağına yorulur.

Rüyada Arkadaşına Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüyada Arkadaşına Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüya sahibinin arkadaşına çok değer verdiğine işarettir. Rüyada arkadaşına büyü yapıldığını öğrenmek rüya sahibinin arkadaşına yapılan bir haksızlığı fark edeceğine ve bu haksızlığı önlemek için çabalayacağına tabirdir. Arkadaşına yapılan haksızlığı önlemek için başına dertler açacağına da tabir edilir. Farklı bir tabire göre ise kişinin yakın bir arkadaşı ile iftira yüzünden arası bozulacağına tabir olarak gösterilir.

Rüya hakkındaki yorumum...