Rüyada Boş Beşik Görmek

Rüyada Boş Beşik Görmek

Rüyada boş beşik görmek, rüya sahibinin evini değiştirmesi ve yeni bir eve çıkmasına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi, evlenmek üzereyse eğer evlenmekten vazgeçer ya da sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılır. Boş beşik görmek ya da rüyada normalde bebek olan beşiği boş görmek yeni bir ev almaya işaret etmektedir. Rüya için ayrıca eski bir evi satın alarak içini ve dışını yenilemek yorumu da yapılabilir. Rüya bazı insanlar için iyi bir anlam taşırken bazı insanlar için de kötü sonuçlar doğurabilir. Rüyayı gören kişi bekar bir kadınsa evliliğe giden yoldan döner. Rüyayı gören kişi erkekse özellikle bekâr erkekler için ev ve mülk satın alınacağı rüya için belirtilebilir.

Rüyada boş beşik görmek rüya sahibine göre farklı yorumlar göstermektedir. Evli biri bu rüyayı gördüyse bu kişinin eşiyle kavga edeceği ifade edilebilir. Bekâr biri gördüyse rüya kişi için bir müddet daha bekâr kalacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişinin çocukları varsa, evlatları için hayırlı bir evlilik ve okul başarısı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Boş Beşik Görmek

Rüyada Boş Beşik Görmek Telaş Yapmak

Rüyada bebek yatağı birçok farklı şeye yorumlanmaktadır. Rüyada beşik eğer bekâr bir kadın tarafından görülüyorsa evliliğe yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören bekâr kişinin istediği kısmet karşısına çıkar ve istediği kişi ile izdivacı gerçekleşir. Rüyada boş beşik görmek, bebek bekleyen kişiler için sabırsızlandıkları anlamına gelir. Hamile biri boş beşik gördüğünde, bebek ile ilgili yaşanabilecek sorunlar akla gelmektedir. Boş beşik erkek için gücü ve kudreti simgeler. Rüyayı gören erkek yaptığı bir iş neticesinde statüsünü yükseltecektir. Yeni doğmuş bebekleri olan kişiler için rüyada boş beşik, bebeklerine aşırı düşkün olduklarını göstermektedir.

Rüyada Boş Beşik Görmek

Rüyada Boş Beşik Görmek Tamir Etmek

Rüyasında kırılan bir beşik görmek ve o beşiği tamir etmek, rüya sahibi Allah rızasını gözetir. Rüya sahibi rüyada boş beşik görmek, tamir etmek bir kişinin sıkıntısını gidermesine yardım eder. Rüyada boş beşik tamir etmek, aile içinde yaşanan sıkıntıların bitmesine işaret eder. Rüyayı gören kişiler evliliklerinde mutlu olur, eşler arasındaki sorunlar çözülür. Rüyada boş beşik görmek ve tamir etmek, rüya sahibi için çocuklarının sorunlarıyla meşgul olmayı ifade eder. Rüyada boş beşik gören kişi hamileyse düşük yapabilir.  Boş beşik bazen de kişinin sıfırdan başlayacağı bir hayatı simgeler. Rüyada bir şeyleri tamir ettiğini gören insanlar için rüyalar daima iyiye yorumlanmaktadır. Beşik içinde oyuncak bebek görmek ise kız bebek sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Boş Beşik Görmek

Rüyada Boş Beşik Görmek İçin Psikolojik Tabir

Çocuklu kişiler tarafından rüyada boş beşik görmek, onları koruma kaygısını ifade etmektedir. Bireylerin evlatları için yoğun sevgi besledikleri ve bunun bir süre sonra başlarına bir şey gelme korkusuna dönüştüğü söylenebilir. Bekâr kişiler için de boş beşik görmek bu kişilerde evlilik kaygısını ifade etmektedir. Bireyler bekâr olma korkusu ve asla bir aile kuramayacakları düşüncesiyle uykuya daldıklarında bu tarz rüyalar görebilmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...