Rüyada Börek Görmek

Rüyada Börek

Rüyada börek görmek bu rüyanın hem olumlu, hem de olumsuz tabirleri vardır. İlerleyen zamanda kısmet ve şansın rüya sahibi için bollaşacağına, arzuladığı bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Olumsuz olarak ise, rüya sahibinin sosyal yaşantısında veya iş hayatında biri tarafından iftiraya uğrayacağı, moral bozucu bazı olaylar yaşayarak huzurunun kaçacağına işarettir.

Rüyada Börek Kesmek

Genellikle hem sağlık açısından, hem de iş yaşantısında mutlu ve huzurlu olmaya, ev yaşantısında refaha ulaşmaya işarettir. Yapacağı işlerle yüksek kazanç sağlayarak mal ve parasını arttırmaya da işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu rüya korkulan bir şeyin gerçekleşmesine ve buna bağlı olarak sıkıntı yaşamaya delalettir.

Rüyada Börek Çörek Görmek

Maddi sıkıntılar yaşatan kimseden veya olaydan uzaklaşmak anlamına gelmektedir. Ayrıca yaşanan sıkıntılardan kurtularak rahata ermeye, sevdiği kişilerle huzurlu günler yaşamaya, iş hayatında yükselmeye ve verilen sözlerin yerine getirilmesine işarettir. Bazı yorumlarda ise kötü niyetli birinden zarar görerek, istenmeyen bir olayla karşı karşıya kalmaya işarettir.

börek çörek

Rüyada Börek Yapıp Yemek

Ömrü boyunca güzel şeylerle uğraşmaya, helal yoldan hak edilmiş zenginliğe, bu vesileyle mutlu olmaya, maddi külfet haline gelen birinden yakasını kurtarmaya işaret etmektedir. Bazen de üzüntülü bir dönemin başlangıcına, kendini belli etmeden düşmanlık besleyen birinden fenalık görmeye de işaret eder.

Rüyada Börek Açılması

Hayatını boş olan insanlarla değil, kendisine faydası olacak insanlarla sürdüreceğine, bu sayede ahlakı yüksek arkadaşlar ile güzel şeyler yapmaya işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişi erkek ise bir kadın ile faydalı bir ticaret yapmasına da işaret eder.

Rüyada Çiğ Börek Görmek

Genel olarak iş hayatında haramdan uzak durarak, kazancını arttırmaya, aile hayatında hayırlı olan kısmet ile izdivaç yapmasına ve iyi şansa işaret eder. Bir de gayrimüslim olan birinin Müslümanlığa adım atmasına vesile olacağına delalet eder.

çiğ börek

Rüyada Börek Hediye Edilmesi

Olumlu olduğu gibi olumsuz tabirleri bulunan bu rüyayı olumlu olarak yorumlayacak olursak, saygı duyulan veya önemli birinin rüyayı gören kişinin bulunduğu ortama gelmesine ve kişinin mutlu olacağı bir haber almasına işarettir. Olumsuz olarak ise, aile içi sıkıntılara ve art niyetli bir insanla karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada Börek Sarmak

Rüyayı gören kişi için birikim yapmak anlamına gelir. Bunun yanı sıra duygusal yaşantısında doğru adımlar atarak doğru insanlarla tanışmaya, kendisini güvende hissetmesine ve mutlu olacağı bir haberi çok beklemeden alacağına delalet eder. Ayrıca haklı yollarla kazanılan paraya ve mala da işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...