Rüyada Boks Yapmak

Rüyada Boks Yapmak

Rüyada Boks Yapmak rüyacının güçlü, heybetli bir kişi olduğuna ve düşmanları ile birer birer karşı karşıya gelip hepsini yeneceğine işaret eder. Rüyacının fiziksel olarak güçlü görünmesinin yanı sıra zihnen de güçlü olduğuna rivayet eder. Aynı zamanda rüyada boks yapmak karşısına çıkan rakiplerini gireceği herhangi bir kavgada yenebileceğine işaret eder. Ayrıcayapılacak olan psikolojik baskılar karşısında da güçlü kalacağına delalettir. Kim hangi amaçla gelirse gelsin rüya sahibi kaçmadan karşısına geçecek ve zaferle ayrılacak şeklinde yorumlanır.

Bunların yanı sıra rüyada boks yapmak kişinin fiziğinin güçlü olmasından kaynaklı olarak, beden kuvveti gerektiren işlerde çalışacağına rivayet eder. İlgilenilen herhangi bir spor dalında da başarılı olacak olan rüyacının sosyal çevresi tarafından takdir edileceği de söylenebilir.

Rüyada Boks Yaparken Rakibi Tek Yumrukla Nakavt Etmek

Rüya sahibinin hayatta hiçbir şeyi şansa bırakmadığını gösterir. Zorluk seviyesine olursa olsun her konuya önem verip hazırlık yaptığı anlamlarına gelir. Rüyada boks yaparken rakibi tek yumrukla nakavt etmek her konuya bu şekilde hazırlanan rüya sahibinin eğitim ve iş hayatında sürekli başarılar elde edeceğine işarettir. En iyi yerlere geleceğine işarettir. Boks yaparken aynı zamanda boks eldiveni görmek sürekli hazırlıklı olan rüyacının zeka seviyesinin de diğer insanlardan daha üstün olduğu söylenebilir. Rüya sahibinin boks yaparken rakibini nakavt etmesi akademik kariyere yöneleceği, bir üniversite bünyesinde birçok öğrencisi olacağı şeklinde yorumlanır.

Tek Yumrukla Nakavt Etmek

Rüyada Boks Yaparken Sakatlanmak

Rüyacının üzerinde çalıştığı bir işte veya projede başarısız olup kendisini sıkıntıya sokacağına işaret eder. Rüyada boks yaparken sakatlanmak düşü gören kişinin yaşadığı bu başarısızlık sebebiyle kariyerine en baştan başlayacağı işarettir. Daha önce izlediği adımları en baştan izleyeceği şeklinde yorum getirilir. Ancak yaşadığı başarısızlık sebebiyle tecrübe kazanan rüya sahibinin yaptığı hataları tekrar yapmayacağına, yeniden başladığı işinde sabrı sayesinde başarılı olacağına işarettir. Boks yaparken sakatlık geçirmek istediği başarıyı geç de ulaşsa elde edecek olan rüya sahibinin geri kalan yaşamını mutlu ve rahat geçireceğine işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...