Rüyada Bodrum Görmek

Rüyada Bodrum

Rüyada bodrum görmek kişinin etrafının hilekar ve düzenbaz insanlarla çevrili olduğunu, kişinin kısmetinin kapalı olduğunu gösterir. Bu kişinin tüm nasibi kapanmıştır ancak ihtiyaç sahiplerine yardım yapmakla feraha erebileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda fidan dikip ağaç haline gelmesi dileklerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda bazı yorumculara göre hasta olan kişiler için şifa bulunmasına yorumlanmaktadır. Kişinin manevi bir çöküntü üzerine olduğu, mutsuz, hayal kırıklıklarıyla dolu hayatı olduğuna, kendisini sürekli kötü hisseden ve korku içerisinde olan kişi olmasına da yorumlanmaktadır. Sıkıntılarınızın sürekli olmasına delalet eder. Su ile dolu bodrum görmeniz bazı mahrem sırlarınızı yabancılardan koruyabilmenize delalet etmektedir.

Rüyada Bodrum Katına İndiğini Görmek

Ruhsal anlamda çöküntü yaşayacağınıza, kötü kişilerle karşılaşılacağına,  kötü olaylar yaşamaya ve kötü tecrübelerin edinileceğine delalet etmektedir. Rüyayı gören kişiyi sorunlarla boğuşacağı zor günler beklemektedir.

bodrum katı

Rüyada Karanlık Bodrum Görmek

Rüyada karanlık bodrum görmeniz yapmış olduğunuz planların bozulacağına bir işarettir. Yapmak üzere olduğunuz işlerin yolunda gitmeyeceğine ve işlerinizin hep ters gideceğine delalet eder. Başınıza musibetlerin geleceğine ve işinizde zarar edeceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Bodruma Girdiğini Görmek

Kötü haberler almanıza işaret etmekle birlikte aynı zamanda yanlış kararlar alarak işlerinizi büsbütün zorlaştırmanıza, içinden çıkılmaz bir hale getirmenize de işaret etmektedir.

Rüyada Zemin Kat Görmek

Rüyanızda zemin katta olduğunuzu görmek bazı tatsız olayların başınıza geleceğine ve bu duruma üzüleceğinize yorumlanır. Uzun süreler başınıza gelen musibetlerle uğraşacağınıza ancak size kimsenin yardımcı olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Zemin Katta Oturduğunu Görmek

Rüyanızda zemin katta ikamet ettiğinizi görmeniz iyi bir insan olduğunuza, alçakgönüllü, çevresi tarafından sevilen ve kendisine değer verilen bir insan olduğunuza işarettir.

Rüyada Yiyecek Dolu Bodrum Görmek

Parasal bakımdan hayatınızın geri kalanının iyi geçeceğine, bekarlar için mutlu bir evlilik yapmaya delalet etmektedir. Evliler için hayırlı çocuklar güzel gelecekler anlamına gelir.

oda dolusu yiyecek

Rüyada Boş Bodrum Görmek

Şimdiki hayatınızın sıkıntılarla geçmesine rağmen yaşlandığınızda mutlu ve zevkli bir hayatın sizi beklediğine işaret etmektedir. Yakın zamanda hayırlı evlatlarınız dünyaya gelecek ve onların huzuru mutluluğu için yaşayacaksınız

Rüyada Bodrumdan Çıkmak

Rüyasında bodrumdan çıkarak ışıktan gözlerinin kamaştığını görmesi artık zor günlerin bittiğinin ve mutlu günlerin başladığının bir işaretidir. Kişi iyi bir haber alacak veya işleri yolunda gitmeye başlayacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...