Rüyada Bıyık Görmek

Rüyada Bıyık

Rüyada Bıyık Görmek para yani maddiyatı simgeleyen bu rüyada helal yollardan kazanç elde etmeye, büyük bir mal varlığına dalalet etmektedir. Sermaye az olan bir işe girişeceğinize ve küçük birikiminiz ile büyük işler başaracağınıza da dalalet etmektedir. Bir başka rivayete göre ise sağlıklı yaşam süreceğinize ve yahut çekiyor olduğunuz bir hastalıktan kurtulacağınıza alamet etmektedir. Bir kadın kendini bıyıklı olarak görürse hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olur bu çocuk genel olarak erkek olur.

Rüyada Bıyık Aldığını Görmek

Sıkıntılı ve hüsranlı günlerin son bulacağına yaşadığınız tüm dertli günlerin biteceğine işaret etmektedir. Rüyada alınan her bıyık dert ve sıkıntıyı temsil ettiğinden ondan kurtulduğunuz, yahut kurtulacağınız anlamlarına gelmektedir.

Bıyık Almak

Rüyada Bıyık Aldırdığını Görmek

Bıyık almak ile aynı anlamı olan bu rüya da tüm buhranlı dönemlerinizden kurtulacağınıza, eski huzur dolu günlere tekrardan kavuşacağınızı simgeler. Geleceğinizin parlak ve ihtişamlı olacağını anlatmaktadır. Aile içerisinde ki anlaşmazlıkların çözümü olarak kendiniz öne sürecek, tüm sorunları da çözüme ulaştıracaksınız.

Rüyada Bıyıklı Asker Görmek

Ufak tefek sorunların üzerine gidip çözüme ulaştırmak aile içerisindeki geçimsizlikleri hallederek kafa dinleyeceğinize sakin ve huzurlu bir yaşam süreceğinize dalalet eder. Kendinize olan saygınız bitmediği sürece gelen tüm sıkıntılara karşılık dimdik ayakta duracağınız şeklinde de tabir edilir.

Rüyada İple Bıyık Aldığını Görmek

Yaşamış olduğunuz tüm kederleri ilmek ilmek işleyerek alın teri dökerek yaşantınızdan ödün vererek daha doğrusu sabrederek başaracak ve hepsinden teker teker kurtulacağınıza alamettir. Alın teri dökülerek biriktirdiğiniz para ile bir iş kurup yüksek mevkilere geleceğinize işaret eden bu rüya sadece sabırlı olmanız gerektiğinin altını çizmektedir.

İple Bıyık Alma

Rüyada Pala Bıyıklı Adam Görmek

Sizi huzursuz eden her şeyi elinizin tersiyle bir kenara ittiğinize başınıza gelen her detay için uzun uzun düşünüp fikir yürütmeniz gerektiğine dalalettir. Maddi anlamda ferah günlerin kapınızda olduğuna biriktirdiğiniz meblayı hayırlı işte kullanacağınız ile tabir edilir.

Rüyada Siyah Bıyıklı Adam Görmek

Vefalı bir birliktelik istediğinize veyahut vefalı ilişkiniz olduğuna alamet eder. Kendiniz gibi dostlar edineceğinize hoş sohbetli vakitler geçireceğinizi de vurgulamaktadır. Maddi anlamda yükünüzün azalacağına ve hayırlı kısmetiniz ile kısa sürede tanışacağına da dalalet etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...