Rüyada Bıyık Aldırmak

Rüyada Bıyık Aldırmak

Rüyada Bıyık Aldırmak bıyık helal kazançtır. Normal ölçülerde bıyık görmek kişinin sünnete göre yaşadığını göstermektedir. Buradan anlaşılacağı üzere rüyada bıyık aldırmak iyiye yorumlanmaz. Bıyık aldırmak, kişinin doğru yoldan çıkması anlamına gelmektedir.

Rüyada bıyık aldırmak kişinin helal olan kazançtan uzaklaşacağına da delalet eder. Bunlar normal ölçülerdeki bıyık aldırmak ile ilgili görülen rüyalardır. Uzun bıyık aldırmak ise hayırlıdır. Kişinin sıkıntılarından arınacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bıyık aldırmak rüya sahibinin haram olan kazançtan ayrılıp helal olana yöneleceği anlamına da gelmektedir. Bıyığı aldırmak bıyığın ölçülerine göre yorumlanmaktadır. Uzun bıyığı aldırmak hayra yorumlanır kısa bıyık aldırmak ise çoğu zaman iyi değildir. Kişi normal olmayan ölçülerde bıyık aldırdığını görürse dünya hayatında dikkat etmesi gereken hususlar olacaktır.

Rüyada Bıyık Uzatmak

Rüyada Bıyık Uzatmak

Rüyada görülen bıyık ölçülerine göre yorumlanır demiştik. Yine aynı şekilde rüyada bıyık uzatmak da ölçülerine göre yorumlanan bir durumdur. Rüyada normal ölçülerde bıyık uzatmak kişinin doğru yolda olduğunu gösterir eğer değilse doğru yola göreceğinin habercisidir. Sünnet bıyığı uzatmak her zaman hayra yorumlanır bunda bir sıkıntı yoktur. Fakat Rüyada uzun bıyık uzatmak için ise aynı şeyleri söylemek sıkıntı olacaktır. Rüyada uzatılan bıyık eğer uzunsa kişinin zorlu bir yola gireceğine işaret eder. Ve bu yolun ise hayırlı bir yol olduğu söylenemez kişi böyle durumlarda Kendisine düzen vermelidir. Olduğu yoldan çıkmak için çaba göstermeli ve doğru olana yönelmelidir. Dikkatli olmalı ve inancı elden bırakmamalıdır.

Rüyada Bıyıklı Olduğunu Görmek

Rüyada Bıyıklı Olduğunu Görmek

Bıyıksız kimse rüyada bıyıklı olduğunu görmek tabirinde gelecek olan kısmete ve haberlere işaret eder. Bıyık eğer gürse hayırlı bir malın miras kalacağına da delalet eder. Bıyıksız kimse rüyasında sakal ve bıyık kestiğini görse bu gelecek olan rızkı geri tepeceği anlamına gelmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...