Rüyada Bezelye Tarlası Görmek

Rüyada Bezelye Tarlası

Rüyada Bezelye Tarlası Görmek çektiğiniz sıkıntıların çok kısa zaman içerisinde son bulacağına, hayal ettiğiniz umut bağladığınız hayatı yaşayacağınıza çok istediğiniz bir dileğinizin kabul olacağına alamet eder. Evli kişi için aile içerisinde huzurun artacağına, mutlu mesut bir hayat süreceğinize alamet eder.

Rüyada Bezelye Tohumu Görmek

Yaşantınızın en mutlu ve en eğleneceğiniz dönemine geldiğinize uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyin gerçekleşeceğine ve kazancınızın belli boyutta artacağına işarettir. Bereketinizin artması, mesleki alanda kendinizi geliştireceğiniz ortamlarda bulunacağınıza alamettir.

Bezelye Tohumu

Rüyada Bezelye Ağacı Görmek

Soylu ve asil bir aile içerisinde bulunacağınıza belki izdivaç anlamında belki de iş anlamında yardım alacağınıza akıl fikir sahibi olacağınıza işarettir. Kendi aile bireyleriniz ile bir araya gelip tüm sorunları masaya yatırıp çözüme ulaşacağınızı da ifade eder.

Rüyada Pişmiş Bezelye Görme

Hayatın tüm ceremesini çekmiş tüm zorluklarına göğüs germiş, bu zorluklar içerisinde harmanlanmış kişiliğiniz ile daha olgun ve bilgili bir hal alacağınız şeklinde tabir edilir. Bu zor günlerin hasatını çok yakın zamanda alacağınıza, bolluk bereket içerisinde uzun yaşam süreceğinize alamettir.

Ayıklanmış Bezelye

Rüyada Ayıklanmış Bezelye Görmek

Maddi ve manevi olarak sürekli üstünüze yük olan kişiye işaret etmektedir. Bu kişiden uzak durmalı ve her istediğini yapmamalısınız. Uzun çalışma hayatı sonrasında istediğiniz kazancı, itibarı sağlayacağınıza, mutlu hayat süreceğini şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bezelye Aldığını Görmek

Çok çaba göstererek alın teri dökerek didindiğiniz işinizde büyük adımlar atıp başarı elde edeceğinize makam mevkii sahibi olacağınıza ve sevilen sayılan bir kişiliğe bürüneceğinize, akıl ehli insanlarla vakit geçireceğinizi ifade etmektedir.

Rüyada Pazarda Bezelye Görmek

Tek anlamı olmayan bu rüyada görülen diğer nesnelerinde anlamlarına bakıp yorumlama bu şekilde yapılmalıdır. Genel olarak hayırlı sayılan bu rüya örünüzün uzun, sağlıklı olacağına veyahut ömrünüzün uzadığına işaret etmektedir. Başka yorum şekli ise uzun bir süre hastalık yüzü görmeyeceğinizi ifade etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise kısa bir süre içerisinde yardıma muhtaçlık bir konuma düşeceğinize ve bu yardımın bir bayan tarafından sağlanacağına dalalet eder. Şayet rüyayı gören kadın ise eşi veya sevgilisi tarafından aldatılabileceğine bu durum karşısında hüzün dolu günler geçirebileceğine alamet etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...