Rüyada Beyaz Yengeç Görmek

Rüyada Beyaz Yengeç Görmek

Rüyada Beyaz Yengeç Görmek rüyayı gören kimsenin ailesiyle sıkıntılı günler yaşayacağına işaret edilir. Kişinin evli olması durumunda rüyada beyaz yengeç görmek kıskançlık sorunlarının artacağına ve tartışmalara yorulur. Eğer kişi bekar ise ailesiyle sorunlar yaşayacağına ve ufak çaplı tartışmaların gerçekleşeceğine tabirdir.

Rüyada beyaz yengeç görmek aynı zamanda kişinin özel yaşantısının birileri tarafından takip edileceğine delalettir. Bu yaşantının sürekli birileri tarafından takip edileceğine, rahatsız edileceğine yorulmaktadır. Farklı bir tabire göre rüyada beyaz yengeç görmek ise rüyayı gören kimsenin inatçı ve dediğim dedik bir karakteri olduğuna tabirdir. Bu özellikleri yüzünden gerek iş hayatında gerekse normal yaşantısında sorunların peşini bırakmayacağına yorulur. Genel anlamı ile rüyada beyaz yengeç görmek rüya sahibi için gelecekte sıkıntılar yaşayacağı günlere işarettir.

Rüyada Mavi Yengeç Görmek

Rüyada Mavi Yengeç Görmek

Rüyayı gören kimse için yakın zaman içerisinde sevgilisi ile yaşayacağı tartışmalara yorulmaktadır. Rüyada mavi yengeç görmek kişinin sevgilisi ile kıskançlık yüzünden sürekli tartışmalar yaşayacağına, bu tartışmalar sonucunda yıpranacaklarına yorulur. Aynı zamanda rüyada mavi yengeç görmek, beyaz yengeç görmekte olduğu gibi kişinin inatçı bir karaktere sahip olduğuna da yorulur. Karakterini doğru kullanması durumunda başarısına katkı sağlayacak olan bu durumun kişiye zararları da olacaktır. Farklı bir tabire göre rüyada mavi yengeç görmek kişinin evliliği ya da ilişkisinde fikir ayrılıklarına düşeceklerine işarettir. Bu fikir ayrılıkları beyaz ile siyah kadar net ve kesin olacağına yorulur. Ancak kişinin alttan alması her zaman hem kendi hemde ilişkisinin menfaatine olacaktır.

Rüyada Beyaz Yengeç Yemek

Rüyada Beyaz Yengeç Yemek

Rüyada beyaz yengeç yemek rüyayı gören kimse için iş hayatında büyük başarılarının olacağına yorulmaktadır. Disiplinli çalışmaları ve her zaman işi zamanında bitirmeye odaklı olması sayesinde işinde mevki ve maddi açıdan artışlar kazanacağına işaret edilir. Farklı bir tabire göre rüyada beyaz yengeç yemek ise rüyayı gören kimse için yengeç görmek rüyasında olduğu gibi fikir ayrılıklarına yorulmaktadır. Kişinin evli ya da ilişkisi olması durumunda bu fikir ayrılıklarında haksız taraf olduğuna işarettir. Ancak kişinin bu ayrılıkları ailesi ile yaşaması durumunda haklı olan taraf olduğuna tabirdir.

Rüya hakkındaki yorumum...