Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada beyaz üzüm görmek, doğurganlık ve zenginlik sembolüdür. Rüyada tatlı beyaz üzüm görmek, sevgide mutluluk ve başarı getirir. Rüyada beyaz üzüm görmek, bir erkeğin rüyası ise, onun ruh eşini bulacağını ve onunla buluşmanın keyfini çıkaracağı anlamına gelir. Evli erkek için ise çocuk haberi ile mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada bir beyaz olmamış üzüm görmek, yakında zor bir karar vermek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Hata yapmamak için iyi düşünmek önemlidir. Rüyada görmek beyaz yerde üzüm tanesi , finansal durumunuz bozulacak demektir. Maddi kayıplarınız olabilir.

Rüyada görmek beyaz üzüm toplamak, hayallerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir, mutlu sevgi dolu ilişkiniz ve işinizde başarı elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada büyük iri üzüm beyaz görmek, parasal gelir ve maddi zenginlik vaat ediyor demektir. Rüyada görmek beyaz üzüm bağı , eğer bağ kurumuş ise bu bir yoksulluk belirtisidir. Dallar yapraksız ise, soyulacaksınız demektir. Tam tersi yeşil ve olgunlaşmış bağda, malda bereket demektir. Rüyada görmek beyaz olgun üzüm , üzümlerin demetleri rütbe olarak yükselişi terfiyi öngörüyor. Rüyada beyaz kırmızı üzüm görmek, yeni bir arkadaş edineceğinizi gösterir, ama bu arkadaşlık size sıkıntı çıkaracaktır. Rüyada üzüm beyaz yemek görmek,  yeni arkadaşlar kuracağınız anlamına gelir. Bu arkadaşlıklar belkide çok uzun ömürlü olacaktır. Sizde bu arkadaşlıktan keyif alacaksınız demektir.

Rüyada Kesilmiş Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada Kesilmiş Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada kesilmiş beyaz üzüm görmek, koparılmış salkımlar, sosyal durumunuzun gücünün bir işaretidir. Salkımlar ne kadar büyük ve dolu ise sosyal hayatta ki etkiniz de o kadar demektir. Rüyada kesilmiş beyaz üzüm salkımı görmek, hayatınızda hoş ve beklenmedik bir şey olacak demektir. Hayatı daha iyi için değiştirebilecek bir “şanslı kırılma” olabilir. Karşınıza çıkacak bir olaya verdiğiniz tepki sizin hayatınızda gerçekleşecek bir önemli olayın sonucunu olumlu yada olumsuz etkileyecektir. Rüyada kesilmiş beyaz üzüm görmek ve salkımdan yemek, bir kadın için, üzümleri salkımdan yediği rüya, yeni bir hayranın ya da birkaç görücünün ortaya çıkmasını vaat ediyor. Rüyada kesilmiş üzüm beyaz görmek, erkek için evlenmek niyetinde olduğu kişi ile arada ki sıkıntıların kalkıp, önünde bir engel kalmayacaktır.

Rüyada Beyaz Kötü Üzüm Görmek

Rüyada Beyaz Kötü Üzüm Görmek

Rüyada beyaz kötü üzüm görmek, ya da rüyalarınızda üzümleri ezmek, hedeflerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Rüyada görmek beyaz kötü üzüm ve şarap yapmak için toplamak, sizin yolunuzun doğru olduğu anlamına gelir ve yakında başarıyı ulaşacaksınız demektir. Rüyada görmek beyaz taze üzüm , yolunuzda engeller olacağı, sizi hedefinize ulaşmanız için engellemeye çalışacaklar demektir. Ancak tüm bu engeller ve aksilikler sizin içi zorlayıcı olsada aşılmaz olmayacak ve tüm engeller tek tek geçilecektir. Rüyada beyaz kuru üzüm görmek, işinizde sıkıntılarınız olabileceği anlamına gelir. Eğer kuru üzümlü birine verirseniz, bir keder ve üzüntü alırsınız demektir.

Rüyada Beyaz Üzüm Bağları Görmek

Rüyada Beyaz Üzüm Bağları Görmek

Rüyada beyaz üzüm bağları görmek, bir rüyada büyüyen asmada beyaz üzümler görmek, mutluluğun bir habercisidir. Rüyada üzüm beyaz bağları görmek, eğer düşen yaprakları ile asmalar solmuş ise, hırsızlığın neden olduğu kayıplar anlamına gelir. Rüyada beyaz dolu üzüm bağları görmek, toplumdaki zenginlik ve güçlenme pozisyonunu temsil eder. Genellikle bu rüya nadir iyi olan şansları getirir. Rüyada beyaz üzüm bağları görmek, bolluk ve zor işten gelen başarının simgesidir. Rüyada beyaz az üzüm bağları görmek, mutlu ve rahat bir zaman olduğu anlamına gelebilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla mutlu ve rahat zaman geçiriyorsunuz. Hepiniz emeğinizin meyvelerinin tadını çıkaracaksınız demektir. Rüyada görmek beyaz üzüm ve bağlardan toplamak, sevilen birinin kaybı anlamına gelebilir. Üzüm sıkmak, arkadaşlarınız ile tartıştığınız şeyler arasında iletişimin gelişmesi anlamına gelebilir. Üzüm yemek, ailenizden gelen iyi haberlerin bir işareti. Size heyecan veren bir hamilelik, nişan veya uzun zamandır beklenen ziyaret olabilir.

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek ve Ekşi Olması

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek ve Ekşi Olması

Rüyada beyaz üzüm görmek ve ekşi olması, partnerinizle önemli tartışmaların gerçekleştiğini gösterir. Bu, uzun vadeli finansal istikrarınız için iyi kararlar vermenize yol açabilir. Rüyada beyaz üzüm görmek ve ekşi olması, nadiren gördüğünüz ve birbirinizin şirketini özlediğiniz kişilerin var olduğunun işaretidir. Rüyada beyaz üzüm görmek ve ekşi olması, küçük sıkıntıların bir işaretidir.

Rüya hakkındaki yorumum...