Rüyada Beyaz Eşya Görmek  

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada beyaz eşya görmek, rüya sahibinin sıkıntılı zamanlardan geçtiğini gösterir. Rüyada beyaz eşya gören kişi, içinde bulunduğu sıkıntılardan kendi çabasıyla kurtulacaktır. Sıkıntı sahibi, kimseden yardım göremeyeceği gibi, yardım da istemeyecektir. Kendi gücü ve kuvveti, sıkıntısının zorluğu ne kadar ağır olursa olsun, üstesinden gelmeye yetecektir. Rüya sahibi gayret göstermesi gereken bir döneme girdiğini bilmelidir. Başına bazı musibetler gelebilir fakat göstereceği gayretle hepsinin üstesinden gelecektir. Rüyayı gören kişi, iş yaşamında başarılara imza atar. Malını, parasını arttırır ve toplum içinde yüksek yerlere gelir.

Rüyada beyaz eşya görmek, ailenin onayını alarak yapılacak bir evliliğe de yorulur. Rüya sahibinin hayırlı bir evlilik yapacağının habercisidir. Kişinin yapacağı evlilik, sadece kendisini değil, ailesini de memnun eder. Rüya sahibi yapacağı evlilik sonrasında malını, kazancını arttırır. Bu rüya huzurlu, mutlu, bol rızık kazanılacak günler yaşanacağı anlamına gelir. Rüyanın dini bir yorumu da vardır. Beyaz eşya görmek, kişiye tövbe kapısının açık olduğu anlamı taşır. Rüya sahibi tövbe edip, hatalarından dönerse çektiği sıkıntılar son bulacaktır. Rüya, sıkıntılardan sonra gelecek ferah günlerin habercisidir.

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada Beyaz Eşya Görmek Almak

Bu rüyayı gören kişi kötü günler yaşamış ve çok gözyaşı dökmüştür. Rüyada beyaz eşya görmek ve almak, bu kötü günlerin geride kaldığının müjdecisidir. Rüyayı gören kişi, rüyasından sonra sevindirici haberler alır. Kötü günler artık geride kalır. Sıkıntılardan dolayı akıtılan gözyaşları son bulacaktır.

Rüyada beyaz eşya görmek, almak, bekâr kişi için hayırlı ve mutlu bir evlilik yapacağı anlamı taşır. Bu rüyayı gören kişi kendisini maddi ve manevi anlamda ilerilere taşıyacak bir evlilik yapar. Bu evlilik, kişinin ailesini de mutlu edecek bir evlilik olur. Rüya sahibi eğer evli ise içinde bulunduğu maddi zorluklardan kurtulur. Eşiyle huzursuzluğu varsa düzelir. Mutlu, sağlıklı bir şekilde evliliklerini sürdürürler. Rüya sahibi her şekilde, sıkıntılardan sonra yaşayacağı ferahlığın müjdesini almıştır. Bu rüya mağlubiyetten sonra gelecek galibiyetin, huzursuzluktan sonra yaşanacak huzurun habercisi gibidir.

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada Beyaz Eşya Dükkânı Görmek

Bu rüya zenginlik, mal sahibi olmak, zorluk ve sıkıntı yüzü görmemek olarak yorumlanır. Rüyada beyaz eşya dükkânı görmek, üstün bir çalışma sonucu elde edilecek mala işaret eder. Rüya sahibi, hayatı boyunca maddi sıkıntılar yaşamayacaktır fakat gayreti asla elden bırakmamalıdır. Kişi hayatı boyunca gayret göstermek zorunda kalacaktır ama gayretlerinin meyvesini de her zaman yiyecektir. Bu rüyayı gören kişi, hiçbir zaman ümitsizliğe düşmemesi gerektiğini bilmelidir. Rüyada beyaz eşya görmek, kişinin gayreti ile halledeceği işleri ifade eder. Gayret gösterdiği ve ümitsizliğe kapılmadığı sürece, rüya sahibinin üstesinden gelemeyeceği zorluk yoktur.

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada Beyaz Eşya ve Buzdolabı Görmek

Rüyasında buzdolabı gören kişi çok büyük bir sır öğrenir. Rüya sahibi bu sırrı kimseye anlatamaz. Rüyada beyaz eşya görmek, bazen de kocası ile hoş sohbet eden kadına işaret eder. Rüya sahibi evli değil ise böyle bir hanımla evlenecektir. Kişi rüyasında buzdolabından bir şeyler yiyorsa, rüya sahibi için hanımının malından faydalanacağı anlamı taşır. Evli ise hanımının zenginleşeceğine, evli değil ise mal mülk sahibi bir hanımla evlenileceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ferahlığa çıkar.

Rüya hakkındaki yorumum...